Вантажоперевезення Київ, Вантажні перевезення Київ
Вантажоперевезення

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Виберіть транспорт, який підійде Вам для вантажоперевезення:

            Грузоперевозки Киев, заказать Минибус

Мінібус 300 грн

             

Максібус 330 грн

       Грузоперевозки Киев, заказать Газель Макси  

Газель 390 грн


      Грузоперевозки Киев, заказать Газель

Максі 420 грн


 

              nissan3

Nissan 650 грн


             mercedes

Tata 1000 грн


               man

MAN 1120 грн


                

Mersedes 1500 грн


Послуги вантажників і складальників меблів:

                        two-flow

Навантаження, розвантаження

                       full-flow

Навантаження, розвантаження

             sklad

Складські працівники

                   takelag

Такелажні роботи

Упаковка для перевезення:

  gofroyashik

Гофроящик

            stretch-plenka

Стретч-плівка

             karton__gofra

Гофрокартон

      puzir

Бульбашкова плівка

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Вантажоперевезення Київ: недорого «ЕКСТРАЕКОНОМ». Вантажоперевезення по Києву за 55 грн / год

Діяльність компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ» спрямована зробити вантажні перевезення по Києву найбільш вигідними, адже враження клієнтів – запорука успіху. В даному випадку, просто потрібно зателефонувати за телефоном, вказаним нижче, і обумовити з диспетчером доставку вантажу, маршрут вантажоперевезення …

Тарифи
Компанія працює в місті Києві та пропонує конкурентну ціну: 55 гривень / год, плюс подача. Припустимо, потрібна невелика вантажоперевезення в межах Києва: сума розрахована на міні бус так:
* 2:00 поїздки, плюс подача до місця завантаження вантажного авто 60 грн. У підсумку, за роботу заплатите 170 гривні, погодьтеся це недорого, на жаль це акційний тариф і він дійсний, тільки якщо до мікроавтобуса замовте одного або двох вантажників.
* Вартість вантажника від 80 грн за 2 години роботи, а вантажне перевезення по Києву обійдеться від 250 гривень за машину і вантажника – ціни на перевезення в межах міста Києва. Якщо вантаж потрібно перевозити за межами міської риси – тариф вантажоперевезення по Київській області та Україні складе від 3 до 4 грн. за 1 км в обидва боки. Поза міста вам не потрібно оплачувати погодинну вартість перевезення, якщо по місту поїздка здійснювалася не більше двох годин.
Враховуйте, тариф вантажоперевезення залежить, яку машину замовили: мікроавтобус, Газель або іншу представлену в тарифах.

Яку машину краще вибрати для послуги вантажоперевезення (Київ)
У цьому питанні допоможе диспетчер з вантажоперевезень. Потрібно розуміти – вибір автомобіля відбивається на якості перевезення і на тривалості замовлення. Якщо пропонують машину по трохи більш високим тарифом, то на цьому можна заощадити. Головне – правильно розрахувати місткість вантажного автомобіля і його вантажопідйомність.
Приміром, якщо збираєтеся перевозити невеликий, важкий вантаж вагою до 800 кг – достатньо замовити міні бус, який впорається з поставленим завданням. Якщо потрібно перевезти негабаритний, нехай навіть і не важкий вантаж, вартість поїздки буде вище, доведеться замовляти машину Газель з довгою або короткою базою, вона коштує трохи дорожче. Правильний вибір автомобіля зробить переїзд на вантажному таксі ефективніше.

Тарифи включають в себе автомобільні і транспортні перевезення, вибрати є з чого. Не залежно від габариту і ваги перевезеного вантажу сайт Exstraeconom.kiev.ua зробить переїзд найменш важким і витратним.
Такі ситуації, як перевезення невеликих предметів меблів, пральної машини, холодильника, офісного обладнання, проста покупка ортопедичного матраца багатьох приводять в замішання. Але, тут немає нічого складного. Досить зв’язатися з диспетчером перевізника і замовити перевезення вантажу дешево (Київ).

Зв’язок
Набрати один з перерахованих вище номерів і обговорити з диспетчером всі питання, пов’язані з транспортною перевезенням. Можна дзвонити з 8:00 до 23:00. Графік роботи водіїв – цілодобовий.
Ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде для вас приємним і вигідним.

З повагою, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ».

Перевезення меблів > Вантажне таксі > Вивезення сміття> Переїзд офісу>