Переїзд офиса Київ ДЕШЕВШЕ НЕМА, перевезення офісу Київ, офісний переїзд Київ недорого
Переїзд офісу

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Виберіть транспорт, який підійде Вам для вантажоперевезення:

            Грузоперевозки Киев, заказать Минибус

Мінібус 360 грн

             

Максібус 390 грн

       Грузоперевозки Киев, заказать Газель Макси  

Газель 480 грн


      Грузоперевозки Киев, заказать Газель

Максі 510 грн


 

              nissan3

Nissan 850 грн


             mercedes

Tata 1160 грн


               man

MAN 1700 грн


                

Mersedes 1800 грн


Послуги вантажників і складальників меблів:

                        two-flow

Навантаження, розвантаження

                       full-flow

Навантаження, розвантаження

             sklad

Складські працівники

                   takelag

Такелажні роботи

Упаковка для перевезення:

  gofroyashik

Гофроящик

            stretch-plenka

Стретч-плівка

             karton__gofra

Гофрокартон

      puzir

Бульбашкова плівка

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Добре відома приказка, що переїзд квартири або офісу дорівнює пожару. Практично кожна людина в житті стикалася з переїздом. Але не так страшно переміщення з квартири на квартиру, як переїзд цілого офісу. Причини цього можуть бути різноманітними:

  • зміна приміщення на більш дешевий варіант через кризову ситуацію в країні;
  • поліпшення можливостей фірми (переїзд, у зв’язку з покупкою власного приміщення в заміну орендованого);
  • розширення територіальних меж – обґрунтування офісу в столиці.

Важко уявити незліченну кількість коробок з папками, запаковану офісну техніку, розгвинчену меблі і т.д. На сьогоднішній день, досить великій вибір транспортних компаній, за допомогою яких можливий швидкий переїзд офісу, але чи всі компанії можуть гарантувати високу якість пропонованих послуг і повний спектр? Як правило, часто можна знайти транспорт, потім стає питання як все упакувати, кого найняти, щоб занурити розвантажити?

Як вибрати правильного перевізника?
Позбавлять Вас від такого головного болю компанії, які займаються наданням таких послуг. Компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» надає комплексну послугу з перевезення офісної техніки та меблів у Києві та Київській області. Співробітники компанії проходять спеціальне навчання.

Чому слід зупинити свій вибір на нас?
По-перше, цінова політика компанії Вас приємно здивує.
По-друге, кваліфіковані співробітники оцінять вартість наданої послуги виходячи з перевезеного обсягу – безкоштовно. Вам не треба буде шукати, куди складати папки, документи, канцелярію. Хто розгвинтить меблі, а потім їх збере. У нас ви можете вибрати пакувальний матеріал (картонні короби, скотч, бульбашкову плівку).

При замовленні на 500 гривень – доставка безкоштовна. У нас немає поняття «поповерхова оплата». У нас найнижчі ціни на такелажні роботи (транспортування сейфів і банкоматів). Хороша транспортна оснащеність поряд з кваліфікованими робітниками ще плюс компанії. Поряд з автотранспортними можливостями вантажники мають спеціальний інструмент. Форма оплати здійснюється за готівковий і безготівковий розрахунок. При необхідності термінового переїзду ми не залишимо Вас.
Компанія не затягує термінів. Ми гарантуємо своєчасний офісний переїзд в Києві. Це важливо для будь-якої компанії і співробітників – не втрачати робочий час. Наша задача зробити так, щоб робота офісу не зупинялася, всі документи своєчасно опинилися під рукою. Ми збережемо час для бізнесу. У будь-якому випадку ми поспішаємо до Вас на допомогу. В наших можливостях перевезти не тільки офіс з кількох людей, а й великі компанії з сотень співробітників.

Відвідавши сайт компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ» або зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону, ви можете замовити швидкий і недорогий, комфортний переїзд офісу в Києві або по Україні. Вам необхідно залишити заявку і наш оцінювач визначити обсяги і види робіт. Цінний офісний вантаж буде доставлений в пункт призначення без втрат і пошкоджень.

З повагою, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ».

Вантажоперевезення > Перевезення меблів > Вантажне таксі > Вивезення сміття>