Вантажне таксі Київ дешево
Вантажне таксі

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Виберіть транспорт, який підійде Вам для вантажоперевезення:

            Грузоперевозки Киев, заказать Минибус

Мінібус 360 грн

             

Максібус 390 грн

       Грузоперевозки Киев, заказать Газель Макси  

Газель 480 грн


      Грузоперевозки Киев, заказать Газель

Максі 510 грн


 

              nissan3

Nissan 850 грн


             mercedes

Tata 1160 грн


               man

MAN 1700 грн


                

Mersedes 1800 грн


Послуги вантажників і складальників меблів:

                        two-flow

Навантаження, розвантаження

                       full-flow

Навантаження, розвантаження

             sklad

Складські працівники

                   takelag

Такелажні роботи

Упаковка для перевезення:

  gofroyashik

Гофроящик

            stretch-plenka

Стретч-плівка

             karton__gofra

Гофрокартон

      puzir

Бульбашкова плівка

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Кожен стикався з переїздом в Києві. Він стосувався нас побічно і не посередньо. Ми змінювали місце проживання або роботу. І постало питання: як все перевезти. На легковий – рік возити буду! Починається обдзвін друзів і знайомих, після друзів – друзів і знайомих друзів. У більшості випадків – пошуки ні чим не закінчуються. А якщо машина знаходиться, то час обмежений – на пару годин максимум. І починається хаос. Завантажується поспіхом і розвантажується так само – машину потрібно відпускати. А потім виявляється, тут подряпане, там відвалилося, у монітора екран тріснув. Виходить, переїзд обійшовся в збиток. Що б такого не траплялося – потрібно заздалегідь підготуватися, коли переїзд в планах, дізнайтеся де знайти машину і вантажників. В інтернеті можете знайти оголошення – “вантажне таксі Київ недорого”.

Вантажне таксі.
У сфері послуг Києва – вантажне таксі з’явилося порівняно недавно. За цей час встигло завоювати довіру населення та організацій. Головну роль в довірі до вантаж таксі грає те, що не ви підстроюєтеся під обставини, а послуги вантажного таксі (Київ) підлаштовуються під вас. Принцип роботи вантажного таксі по Києву полягає в тому, що б зробити переїзд легким у фінансовому та моральному плані. Для цього потрібно лише взяти телефон, подзвонити в службу замовлення вантажного таксі. При прийомі замовлення дізнаються що, скільки і куди везти і звичайно підберуть машину під замовлення дешево – ціна погодинна. У гаражі сайту вантажного таксі не тільки Газелі, а вантажні автомобілі різного плану до напівпричепів та фур. Вантажне таксі не тільки меблі перевозить. Є промислові замовлення. . . Вам підібрали автомобіль, домовилися про час і одне питання: хто буде вантажити? Все передбачено! У вантажному таксі разом з автомобілем можна вантажників взяти. Це найкращий варіант. У вантажному таксі (Київ) вантажники – специ своєї справи. Якісно виконують роботу і за збереження і цілісність майна, можете бути спокійні. На рахунок водіїв – можете не сумніватися. Вибирають для роботи водіїв з великим стажем і досвідом доставки вантажів. Так що, після найму таксі – тільки потрібно думати куди що поставити.

Вибір.
При виборі таксі – сильно не захоплюйтеся. На даний момент конкуренція настільки велика, що фірмам не вигідно завищувати ціни на послуги вантажного таксі по Києву. І вони намагаються дотримуватися однаковими тарифами. Можуть дати знижку на замовлення. Так зателефонувавши 2 – 3 – ом виконавцям, зупиніться і виберіть кого не будь. Нового в інших фірмах не впізнаєте і не почуєте. Тарифи можуть відрізнятися на регіональних рівнях.

P S. Зробіть правильний вибір – довіртеся професіоналам своєї справи. Головне економте час.

З повагою, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ».

Вантажоперевезення > Перевезення меблів > Вивезення сміття> Переїзд офісу>