Офісний переїзд Дніпро

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Якщо вам необхідно переїзд офісу у Дніпрі, рекомендуємо звернутися до транспортної компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми протягом багатьох років спеціалізуємося на наданні послуг такого виду, маємо необхідний досвід та знання, що дозволяють перевозити офісні меблі оперативно, надійно, якісно та ​​з мінімальними витратами для клієнтів. Для транспортування надаються сучасні маневрені автомобілі різної вантажопідйомності:

  Також у нашому автопарку є вантажні машини Nissan, MAN, Mercedes, Tata. Усі вони повністю підготовлені та пристосовані до перевезення офісних меблів. Вантажно-розвантажувальні роботи, пакування меблів виконують досвідчені, відповідальні вантажники, що працюють у штаті нашої компанії.

  Замовити переїзд офісу по Дніпрі, Дніпропетровській області за найбільш вигідними тарифами можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші спеціалісти допоможуть організувати швидке перевезення офісу під ключ.

  Отзывы
  Володимир
  5.0 rating
  Заказывали переезд с Киева в Днепр. Был впечатлён скоростью организации. Грузчиков предоставили и в Днепре на разгрузке.
  Майя Суморова
  5.0 rating
  Вот на днях звонила, договаривалась, чтобы мне помогли с перевозкой оборудования для летней площадки кафе. Грузчики помогли во всем, расставили в машину все аккуратно, чтобы ничего не повредилось при перевозке. На месте уже помогли все расставить. Понравилось отношение, не так что абы сделать. Видно, что у Вас все продумано до мелочей. Поэтому Ваша фирма заслуживает только 5 звезд!)
  Lawyer Justice
  5.0 rating
  Спасибо большое, что выручили! В вечернее время организовали большой бус и 2 грузчика за 30 минут! Ребята быстро справились и все в сохранности довезли. Наша юридическая фирма благодарна за предоставленные услуги!
  Экстра Эконом