Офісний переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  При розширенні бізнесу, зміні розташування фірми невід’ємною послугою є офісний переїзд у Києві, виконати який самостійно досить складно і клопітко. Щоб позбавити себе непотрібних турбот, рекомендуємо замовити переїзд офісу у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка протягом багатьох років здійснює перевезення різних видів вантажів по Україні. До переваг співпраці з нами належить:

  Виконується перевезення офісу по Києву сучасними маневреними автомобілями різної вантажопідйомності, які повністю підготовлені та пристосовані до доставки такого вантажу. Наші спеціалісти розробляють оптимальні маршрути, що дозволяє суттєво знизити транспортні витрати клієнтів, а також допомагають організувати професійний офісний переїзд під ключ.

  Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених вантажників, що працюють у штаті компанії. Вони також виконають пакування меблів з використанням сучасного пакувального матеріалу.

  Отзывы
  Aleksey Panchenko
  5.0 rating
  Недавно заказывал перевозку офиса...
  Все на высшем уровне... Приехали вовремя с поставленной задачей справелись быстро и качественно......
  Будем ещё сотрудничать.....
  Наталия Наталия
  5.0 rating
  Недавно обратилась в фирму «Экстраэконом». Очень понравилось,что оказалось легко дозвониться.Диспетчер быстро нашёл нужную мне машину за доступную сумму.Водитель подал машину вовремя.Большое спасибо за качественно сделанную работу!!!!!Теперь постоянно буду пользоваться услугами «Экстраэконом».
  Дима Кловак
  5.0 rating
  Постоянно пользуюсь услугами этой компании приезжают всегда вовремя. Цены приемлемые. Никогда не подводили. Газель Макси всегда спасает))
  Экстра Эконом