Офісний переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  12 300x200 - Офісний переїзд Київ

  У процесі переїздів на нове місце люди стикаються із морем турбот. Щоб перевезти офіс у цілості та безпеці, довірте цю роботу професіоналам нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми організуємо та здійснимо переїзд грамотно, з найменшими витратами. Ми займаємося організацією переїзду вже багато років, тому ми можемо гарантувати, що роботу буде виконано якісно. Всі турботи ми візьмемо на себе, а ви зможете витратити час на вирішення інших бізнес-завдань.

  Особливості послуги перевезення офісу по Києву

  У процесі переїзду в інше місто або Києвом потрібно перевезти безліч різних речей від габаритних шаф, диванів до оргтехніки, малогабаритних приладів, документів. Щоб усі речі у процесі вантажоперевезення зберегли свій первісний вигляд, замовте переїзд під ключ. Не можна довіряти таку роботу аматорам.

  Тільки професійні вантажники зможуть правильно винести всі речі з офісу, завантажити їх у кузов відповідно до існуючих правил транспортування, а також акуратно вивантажити їх на об’єкті. Наша служба переїзду виконає всі дії злагоджено, оперативно з гарантією якості.

  Як виконується переїзд офісу у Києві

  Організація переїздів у Києві потребує комплексної підготовки. Вся процедура складається із трьох основних етапів:

  У нас можна замовити переїзд у Києві будь-якого обсягу та складності. Наші співробітники мають великий досвід проведення подібних робіт.

  Гарантія безпеки вантажу при транспортуванні офісу

  Наша компанія має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, щоб виконати поставлене завдання якісно. При цьому ціна переїзду є максимально вигідною для всіх категорій замовників.

  Наші співробітники діють злагоджено, що дозволяє швидко доставити всі речі за вказаною адресою цілістю та безпекою. У процесі упаковки меблі обмотуються захисною плівкою. Її ручки, висувні ящики та двері фіксуються. Це дозволяє уникнути їх відкриття під час транспортування.

  Крихкі речі, що б’ються (наприклад, комп’ютерна техніка, освітлювальні прилади) упаковуються особливо ретельно. Вони жорстко фіксуються всередині кузова, що запобігає їх зсуву під час перевезення. Техніка також фіксується всередині машини, перевозиться в спеціальних коробках.

  За потреби деякі елементи конструкції фіксуються спеціальними додатковими пристроями.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно співпрацювати

  Замовити офісний переїзд у нашій компанії вигідно в усіх відношеннях. Ми гарантуємо не лише високу якість сервісу, а й оперативність. Команда професіоналів подбає про те, щоб все офісне майно було доставлене на об’єкт швидко без дефектів. Складається оптимальний маршрут, яким офісні меблі, техніку, документацію перевозять з мінімальними витратами часу.

  Замовити послугу можна на нашому сайті, заповнивши онлайн заявку. Ми пропонуємо співпрацю для приватних та корпоративних клієнтів на вигідних умовах. Такий підхід дозволив нам завоювати довіру клієнтів та гарну репутацію. За роки своєї роботи наша компанія отримала багато позитивних відгуків. Ви можете не сумніватися, що всі етапи роботи будуть виконані на найвищому рівні.

  Після подання заявки ми опрацюємо її максимально оперативно. Усі нюанси будуть вказані у договорі. Ми зважаємо на всі вимоги, побажання замовника, що гарантує високий сервіс обслуговування. Ми дбайливо ставимося до речей, які перевозимо, несемо відповідальність за їх збереження. Великий досвід у галузі проведення офісних переїздів дозволяє команді фахівців справлятися навіть із найскладнішими завданнями.

  Отзывы
  Aleksey Panchenko
  5.0 rating
  Недавно заказывал перевозку офиса...
  Все на высшем уровне... Приехали вовремя с поставленной задачей справелись быстро и качественно......
  Будем ещё сотрудничать.....
  Наталия Наталия
  5.0 rating
  Недавно обратилась в фирму «Экстраэконом». Очень понравилось,что оказалось легко дозвониться.Диспетчер быстро нашёл нужную мне машину за доступную сумму.Водитель подал машину вовремя.Большое спасибо за качественно сделанную работу!!!!!Теперь постоянно буду пользоваться услугами «Экстраэконом».
  Дима Кловак
  5.0 rating
  Постоянно пользуюсь услугами этой компании приезжают всегда вовремя. Цены приемлемые. Никогда не подводили. Газель Макси всегда спасает))
  Экстра Эконом