Вантажоперевезення Голосіївський район

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Вантажне таксі (Голосієво) – дозволяє перевезти будь-яку кількість вантажів в одному з найбільших районів столиці України. Ми пропонуємо високу якість послуг за цінами, які є одними з найдоступніших у Києві.

  Замовляючи вантажне таксі (Теремки, Корчувате, Феофанія, Багринова гора тощо), ви довіряєте своє майно професіоналам, які цінують ваш час та свою репутацію. До ваших послуг:

  Ми гарантуємо неупереджений підхід до кожного клієнта, дбайливе ставлення до вантажу та виконання замовлення у максимально стислий термін. Ми не перший рік на ринку, тому добре знаємо всю транспортну інфраструктуру Києва. Наші авто знайдуть найкоротший, безпечний та зручний шлях до пункту призначення.

  Автопарк “ЕКСТРАЕКОНОМ” складається з:

  За одну ходку ми можемо перевезти до 20 тонн вантажу.

  Цінова політика компанії розрахована на найширші верстви населення. Оформити замовлення та отримати послугу вантажоперевезення (Теремки) можна у будь-який час доби.

  Отзывы
  Valera
  5.0 rating
  заказал машину, говорил с диспетчером Еленой очень вежливая, приятная, подсказала какая машинка нужна, ребята приехали во время, машина чистая, быстро справились, не алкаши(хотя раньше думал что если грузчик то алкаш) Грузчики молодые, спортивные, аккуратные, ничего не побили не поцарапали, в общем и целом очень доволен буду пользоваться услугами этой компании. Всем рекомендую, воспользуйтесь
  Экстра Эконом