Вивезення сміття Київ від 350 грн. Дешевше нема. Вивезення будівельного сміття Газель, Зіл, Камаз
Вивезення сміття

Наша компанія займає одне з лідируючих місць на ринку послуг з вантажоперевезень.
Спектр послуг фірмою варіюється, і крім транспортних послуг, допомоги переїзду офісу, ми також надаєм послугу вивозу сміттєвого непотребу. Досить часто, особливо в період ремонтних і після ремонтних робіт потрібно ліквідувати гори скупчився мотлоху. Безумовно, кожен хоче заощадити, але, враховуючи обсяги будівельного сміття своїми силами, зробити це виявляється неможливо. Для того щоб ваше приміщення засяяло – першим етапом на шляху до цього буде замовлення нашої послуги з вивезення сміття. Здавалося б, немає нічого простішого, ніж прибрати зайвий мотлох. Адже для цього, на перший погляд вимагається лише робоча сила, але, стикаючись з даною проблемою, виявляється, що вивезти будівельне сміття в Києві не така вже й проста задача. Наші знання, отримані в цій сфері і постійний практичний досвід, допоможуть вам у цій нелегкій справі!

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби.

            gazel_musor

Газель от 500 грн

Характеристики:
Объём авто – 8-18 м.куб, тоннаж– 1,5 т.
Цены:
Стоимость вывоза мусора без грузчиков,
от 500 грн.
Стоимость вывоза мусора с грузчиками,
от 600 грн.

             zil

ЗИЛ от 1350 грн

Характеристики:
Объём авто – 4,5 м.куб, тоннаж– 5,5 т.
Цены:
Стоимость вывоза мусора без грузчиков 1350 грн.
Стоимость вывоза мусора с грузчиками от 2100 грн.

           kamaz

Камаз от 2100 грн

Характеристики:
Объём авто – 10  м.куб, тоннаж– 10 т.
Цены:
Стоимость вывоза мусора без грузчиков 2100 грн.
Стоимость вывоза мусора с грузчиками от 3200 грн.

Для того щоб здійснити вивезення сміття або старих меблів, по-перше, необхідна спеціальна транспортна техніка. Ми пропонуємо Вашій увазі сучасну технологічно спеціальну техніку для таких робіт. Вас приємно здивують наші ціни. Завдяки нашому професіоналізму ми з легкістю можемо дістатися в будь-яку точку столиці. Ми працюємо з замовником і реалізовуємо всі його побажання. Ви можете організувати послугу з вивезення сміття не тільки вдень, але і в нічний час. Ми з повагою розумінням ставимося до вимог клієнта і враховуємо всі нюанси. Наші співробітники добре знають свої обов’язки і задовольняють потреби самого вимогливого замовника. Завдяки нашим професійним співробітникам ми не тільки організовуємо вивіз сміття в Києві, а й надаємо можливість продажу-оренди сміттєвих баків.

Для офісних компаній і підприємств ми забезпечуємо не тільки послуги з вивезення будівельного сміття, а й ліквідуємо вторинну сировину, побутові відходи, грунт з усіх об’єктів та сніг в зимовий період року. Особливо наша техніка корисна в зимовий період, коли комунальні служби не в силах впоратися з випадами снігу самостійно. Дана проблема постійно стає актуальною з приходом зими. Ми чітко дотримуємося особливостей умов роботи зі снігом. Ми завжди раді допомогти впорається з раптово випавшим снігом. Все сміття легко перевозимо завдяки компанії з міста на звалище. Якщо є необхідність надати допомогу з вивезення непотрібного залишкового сміття після ремонту доріг, з лісопаркових, промислових або виробничих зон – ми впораємося з такими завданнями. Засновники компанії відводять величезну роль екологічним технологіям. Ми використовуємо сучасні та нові тенденції по утилізації і переробці різноманітних видів сміття.
Щоб почати працювати з нами, необхідно укласти разовий договір. Для клієнтів які мають бажання співпрацювати на постійній основі – варіанти довгострокових договорів.

Переваги:

  • кваліфіковані співробітники;
  • багаторічний досвід роботи на території Києва;
  • використання спеціальної сучасної технічної бази;
  • якісне виконання робіт в обумовлені терміни з замовником;
  • оперативність реагування.

Робота принесе вам позитивні враження. Ми будемо підтримкою в необхідний для вас момент. Працюємо чисто, акуратно і оперативно.

Наша компанія працює без вихідних і свят. Ми готові надавати послуги в будь-який час! Спробувавши наші послуги одного разу – ми стаємо партнерами на тривалий час. Ми робимо внесок у збереження екології. Наше місто зобов’язаний бути чистим!

З повагою, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ».

Вантажоперевезення > Перевезення меблів > Вантажне таксі > Переїзд офісу>