Перевезення меблів Київ , Перевезення речей Київ
Перевезення меблів

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Виберіть транспорт, який підійде Вам для вантажоперевезення:

            Грузоперевозки Киев, заказать Минибус

Мінібус 360 грн

             

Максібус 390 грн

       Грузоперевозки Киев, заказать Газель Макси  

Газель 480 грн


      Грузоперевозки Киев, заказать Газель

Максі 510 грн


 

              nissan3

Nissan 850 грн


             mercedes

Tata 1160 грн


               man

MAN 1700 грн


                

Mersedes 1800 грн


Послуги вантажників і складальників меблів:

                        two-flow

Навантаження, розвантаження

                       full-flow

Навантаження, розвантаження

             sklad

Складські працівники

                   takelag

Такелажні роботи

Упаковка для перевезення:

  gofroyashik

Гофроящик

            stretch-plenka

Стретч-плівка

             karton__gofra

Гофрокартон

      puzir

Бульбашкова плівка

Варто звернути увагу, що наш диспетчер прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби. 

 

Обличчя сучасного Києва змінюється швидко. На місці старих зруйнованих будівель виростають сучасні новобудови, центральна частина поповнюється новими офісними будівлями та бізнес-центрами. Життя не стоїть на місці, створюються все більш комфортні умови для проживання в столиці. І перевезення меблів займає надто багато сил і часу у тих, хто стає щасливим володарем кращих житлових умов. Перевезення меблів супроводжує успішних людей. При отриманні нової квартири головним завданням стає перевезення меблів. Бізнес успішно розвивається і йому потрібно більш просторий офіс, вас знову чекає перевезення меблів. У кожному разі, іншого способу перемістити наявну меблі в нове приміщення не придумали.
Безсумнівно, можна здійснити цей трудомісткий процес своїми силами, за умови, що ви знайдете друзів, готових допомогти в цьому нелегкому завданні. Спочатку оцініть, наскільки якісно ви зможете виконати цю задачу, і які переваги при цьому ви отримаєте? Адже людина, не має досвіду в перевезенні меблів, змарнує набагато більше часу, ніж професійні вантажники. Цей час може бути витрачено з користю на заробляння грошей звичнию працею, і швидше за все, цих грошей з лишком вистачить для оплати праці професійних перевізників. Мінусом роботи непрофесійних вантажників є механічні пошкодження, подряпини й відколи на дорогих меблях. Непрофесійні вантажники не зможуть перевезти речі так само акуратно як компанія, що спеціалізується на вантажоперевезеннях. Вантажники, тривало і успішно працюючі в своїй сфері, якісно і максимально швидко виконають свою роботу, так що ви не витратите додаткових грошей за простій вантажного автомобіля.

Відмінні фахівці, ефективно виконують роботу, готові допомогти вам у перевезенні речей. Коли потрібно перевезення меблів Київ вибирає компанію «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка спеціалізується на вантажоперевезеннях і має парк вантажних таксі.
Основна специфіка роботи компанії полягає в перевезенні меблів по Києву. Завдяки злагодженим та впевненим діям компанії ви зможете впевнено говорити, що переїзд і всі супутні клопоти – справа абсолютно нехитре. Акуратне ставлення до всіх предметів вашої обстановки, а також солідний багаж навичок професійної діяльності, роблять нас затребуваними в сфері послуг. Для транспортування меблів по Києву використовується виключно спеціалізований вантажний автопарк. Досвідчений диспетчер підбере автомобіль тієї вантажопідйомності, який необхідний саме для вашого випадку.
На даний момент ми можемо запропонувати стандартну і довго базову «Газель», а також вантажний автомобіль з кузовом підвищеного обсягу для перевезення великогабаритних речей. Всі автомобілі, що використовуються нами для перевезення меблів (Київ), проходять спеціальну підготовку:

  • чистку кузова
  • вирівнювання підлоги повстю, що знижує ризик пошкодження великогабаритних вантажів, завжди у вільному доступі є амортизирующие матеріали (плівка, картон та інше).

Ми гарантуємо, що під час перевезення ваших меблів нічого не загрожує. Звернувшись в нашу компанію, ви будете приємно здивовані доступністю цін. Наші співробітники будуть раді надати вам сприяння в перевезенні меблів по Києву і області. Також до переліку послуг компанії входить розбирання та збирання великогабаритних елементів меблів, їх дбайлива упаковка.

З повагою, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ».

Вантажоперевезення > Вантажне таксі > Вивезення сміття> Переїзд офісу>