Перевезення меблів

Форма заказа услуги
Грузчики
Пассажиры
Дата
Время
p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Під час здійснення офісного переїзду, зміни місця проживання обов’язковою процедурою є перевезення меблів у Києві. Цей процес досить складний і трудомісткий, тому вимагає не тільки наявності спеціального транспорту, вантажників, а й досвіду. Щоб уникнути виникнення непередбачених ситуацій, запобігти пошкодженню майна, слід звертатися за допомогою не до приватних перевізників, а до спеціалізованих фірм.

Однією з найкращих транспортних компаній на вітчизняному ринку, що займається вантажними перевезеннями, вважається «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми протягом багатьох років спеціалізуємося на транспортуванні вантажів різного призначення, тому допоможемо перевезти меблі по Києву не лише швидко, а й якісно. Замовити послуги з перевезення меблів у нас можуть, як приватні особи, так і великі компанії. Окрім офісного переїзду, ми перевеземо:

Транспортування меблів з вантажниками позбавить клієнтів зайвого клопоту, пов’язаного з пошуком робочої сили. Досвідчені вантажники виконають вантажно-розвантажувальні роботи, пакування меблів з використанням сучасних пакувальних матеріалів (гофрокартону, плівки та інших).

Чому перевезення меблів варто замовити у нас

Наша компанія завоювала довіру клієнтів та лідируючі позиції серед численних конкурентів, завдяки низці суттєвих переваг, до яких належить:

Доставка меблів здійснюється по Києву та Київській області, а також по Харкову, Дніпру, Одесі, Запоріжжю, Львову, Миколаєву, інших містах України. Для перевезення ми надаємо повністю підготовлені та пристосовані автомобілі, які підбираються, враховуючи кількість меблів, їхні габарити. Це може бути газель із короткою або довгою базою, мінібуси, максібуси, а також вантажні машини MAN, Tata, Mercedes, Nissan.

Замовити вантажоперевезення меблів у Києві, області чи інших містах можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Вартість послуги залежить від використовуваного транспортного засобу, кількості меблів, що перевозяться, кілометражу. Також наші спеціалісти допоможуть із вирішенням усіх організаційних питань.

Экстра Эконом