Перевезення меблів

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1534703353166890543 300x174 - Перевезення меблів

  Однією з популярних послуг є перевезення меблів в Києві. Її замовляють як під час переїзду, так і при транспортуванні з магазину. Доставка меблів повинна виконуватись відповідно до чинних правил та інструкцій. В іншому випадку ризик її пошкодження буде високим. Замовити послуги перевезення у Києві високої якості можна у нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо перевезення меблів дешево, з гарантією безпеки.

  Особливості перевезення меблів по Києву

  Часто меблі мають глянцеві панелі, скляні, дзеркальні вставки, рухомі механізми, які не розраховані на зайві навантаження. Тому під час транспортування існує великий ризик пошкодити елементи конструкцій. Ціна доставки Епіцентру або іншого супермаркету може виявитися високою.

  До того ж, перевезення може виконуватися не відразу, а лише через кілька днів. Вирішити цю проблему дозволяє звернення до нашої компанії. Ми виконаємо доставку з Епіцентр або іншого магазину швидко, недорого. У нас можна замовити перевезення меблів Бровари, Київ, Гостомель та інші населені пункти області.

  Підготовка меблів до перевезення

  Перед тим, як замовити доставку в Києві з Епіцентру, інших супермаркетів або організувати переїзд, потрібно правильно підготуватися до перевезення меблів. Перевезення негабаритних вантажів у Києві та інших містах області потребує правильної підготовки. Перед перевезенням меблів слід виконати такі дії:

  Наша компанія виконає габаритні та негабаритні перевезення у Києві та області на вигідних для замовника умовах. У нас можна замовити вантажні автоперевезення, а також комплекс додаткових послуг.

  Від чого залежить вартість транспортування меблів у Києві?

  Ціна автомобільних перевезень залежить від багатьох факторів. Враховується тип вантажу, транспортна розв’язка, безпека та інші фактори. Машина для авто перевезення буде подано швидко. Передбачається пасажирське місце, яке дозволяє клієнту супроводжувати вантаж.

  У нас також можна замовити габаритні та негабаритні авто перевезення у Києві. Бригада вантажників при необхідності виконає демонтаж та навантаження меблів. Вартість послуги авто перевезення залежить від наступних факторів:

  Наш сервіс авто перевезень у Києві отримує позитивні відгуки замовників. Наші працівники несуть відповідальність за збереження вантажу.

  Особливості послуг ЕКСТРА ЕКОНОМ

  Наша компанія виконає автомобільні перевезення особистих речей, меблів у межах міста, країни або організує доставку за кордон. Для цього використовується вантажний транспорт різного призначення, габаритів та об’єму кузова. Можна замовити автомобіль із гідробортом для швидкого завантаження в кузов. Транспортні перевезення здійснюються на вигідних умовах:

  Ми пропонуємо різні варіанти доставки вантажів. Можна вибрати оптимальні умови. Логісти продумують найбільш безпечний та короткий маршрут, пропонують різні способи зниження витрат клієнта.

  Допомога вантажників при перевезенні меблів у Києві

  Меблі зазвичай досить важкі і об’ємні. Винести її самостійно без допомоги складно. Тому у нашій компанії можна замовити послуги вантажників. Вони спустять меблі з високого поверху з ліфтом і без, за потреби виконають демонтаж. Наші співробітники мають великий досвід у виконанні транспортування за допомогою такелажних пристроїв. Якщо потрібно, використовуються механізми та вантажопідйомне обладнання.

  Вантажники зафіксують предмети в кузові, що унеможливлює пошкодження при транспортуванні.

  Зробити замовлення можна у будь-який час, ми працюємо цілодобово. За потреби машина прибуде за вказаною адресою вже за 30 хв.

  Экстра Эконом