Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Попутні перевезення Київ-Чернігів є складним, багатокомпонентним логістичним завданням. Важливо провести комплексне планування, щоб оптимізувати витрати, вибрати оптимальний маршрут та створити потрібні умови. Команда фахівців виконує всі дії злагоджено. Попутні вантажоперевезення меблів, техніки, товарів виявляються дешевшими за комплексної оптимізації процесу доставки. Довірити вирішення цього завдання варто професіоналам. У нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ працює висококваліфікований персонал. Наші співробітники виконають попутні вантажоперевезення будматеріалу, обладнання, меблів, особистих речей та інших предметів недорого.

  Особливості послуги попутних перевезень Київ-Чернігів

  Наша команда складається лише з досвідчених професіоналів, які знають про всі тонкощі проведення попутних вантажоперевезень особистих речей, меблів, обладнання, речей. Вам достатньо лише зателефонувати за номером гарячої лінії та замовити необхідний вид перевезень.

  Послуги попутних перевезень варто довірити нашій компанії, щоб знизити ціну доставки. Замовник платить лише за той обсяг у кузові автомобіля, який займає його вантаж. Машину у разі орендує кілька замовників. Ціна попутних перевезень набагато нижча, ніж при оренді всього обсягу кузова вантажної техніки.

  Звернувшись до нашої компанії, ви можете замовити попутні перевезення наступних товарів, цінностей:

  У нас можна замовити попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. У цьому випадку наймається автомобіль із відкритим або закритим кузовом великого об’єму. Вільний простір усередині буде заповнений іншими речами, цінностями.

  Правила транспортування під час попутного проходження вантажу

  Наша компанія може гарантувати, що техніка, конструкції, матеріали та інші цінності будуть транспортовані без пошкоджень та у встановлені договором терміни. Ми виконаємо попутні перевезення дешево.

  Варто врахувати, що порушуючи правила при транспортуванні, конструкції, техніку, пристрої можна пошкодити. У результаті вони передчасно виходять із ладу. Щоб уникнути непередбачених витрат, вантажоперевезення в Чернігів або Київ замовте в нашій компанії. Досвідчені фахівці допоможуть перевезти навіть найтендітніші речі. Під час вантажоперевезення до Києва, Чернігова або інших міст гарантується збереження цінностей, речей замовника під час транспортування.

  Існують певні правила перевезення тих чи інших різновидів вантажів. Так, наприклад, холодильник після транспортування повинен залишатися у вертикальному положенні навіть після прибуття до пункту призначення. У цей час техніку не включають до електричної мережі, щоб компресорна олія повернулася у вихідне положення.

  Від чого залежить вартість попутного вантажоперевезення з Києва до Чернігова

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується з урахуванням кількох факторів. Ми пропонуємо найвигідніші тарифи. Вартість розраховується за прозорою схемою і залежить від таких факторів:

  Ми виконаємо вантажоперевезення по Україні до 2 тонн за ціною,  яка вас приємно здивує. Також наша компанія готова перевезти попутними перевезеннями більш габаритні та важкі вантажі. Зверніться до нас, щоб зробити розрахунок.

  Чому з нами вигідно перевозити вантаж

  Бажаючи швидко перевезти різні вантажі, не пошкодивши їх у процесі транспортування, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи. Наші фахівці допоможуть завантажити речі в кузов відповідно до існуючих вимог. Наприклад, холодильник потрібно перевозити виключно у вертикальному положенні. У пральної машини потрібно додатково фіксувати барабан, інакше він під час транспортування розбовтається. Крихкі речі та матеріали вимагають особливо жорсткої фіксації, а антикваріат перевозять у спеціальних кейсах. При цьому використовуються спеціальні пристрої, фіксатори.

  Не знаючи всіх тонкощів, непрофесіонал може завдати шкоди обладнанню, техніці, меблям та іншим предметам, які вимагають перевезення. У деяких випадках навіть невеликий удар призводить до виходу складної електроніки з ладу, а на поверхнях матеріалів панелей можуть залишитися тріщини, деформації. Щоб цього не сталося, довірте перевезення професіоналам. Ми врахуємо особливості вантажу, що перевозиться, і запропонуємо оптимальний спосіб його транспортування.

  Наша компанія займається перевезеннями багато років. За цей час ми змогли здобути довіру клієнтів. Список постійних приватних та корпоративних замовників постійно збільшується.

  Замовлення обробляється оперативно. Команда фахівців прибуде за вказаною адресою у зручний для вас час. Зверніться за телефоном до наших консультантів для уточнення всіх необхідних питань. Ви залишитеся задоволені нашим сервісом, якістю вантажних перевезень.

  Экстра Эконом