Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Стає, що необхідно перевезти відносно небагато предметів, речей, товарів. Причому зробити це потрібно оперативно, акуратно та з мінімальними витратами сил, грошей та часу. В цьому випадку найкращим рішенням стануть попутні вантажоперевезення меблів, техніки, товарів та інших вантажів. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ займається перевезеннями різного типу. Великий досвід проведення транспортування різних вантажів дозволяє нам гарантувати, що робота буде виконана на вищому рівні. Ми організуємо попутні вантажоперевезення будматеріалу, габаритних та негабаритних предметів у напрямку Київ-Херсон дешево.

  Особливості послуги попутного транспортування вантажу Київ-Херсон

  Наша компанія гарантує, що техніка, меблі, будівельні конструкції, товари, особисті речі та інші цінності будуть транспортовані без пошкоджень. Замовлення виконується у встановлений термін. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення особистих речей, комерційних вантажів та інших предметів дешево.

  Варто врахувати, що порушуючи правила під час транспортування, матеріальні цінності можна пошкодити. У результаті вони передчасно виходять із ладу. Щоб уникнути додаткових витрат, замовити попутні перевезення варто у нашій компанії. Досвідчені співробітники допоможуть транспортувати навіть найтендітніші речі. Під час вантажоперевезення до Києва, Херсона або інших населених пунктів представленого напрямку гарантується збереження цінностей.

  Діють і нами застосовуються певні правила перевезення певних різновидів вантажів. Так, наприклад, холодильник після транспортування повинен залишатися у вертикальному положенні навіть після прибуття до пункту призначення. У цей час техніку не включають до електричної мережі, щоб компресорна олія повернулася у вихідне положення.

  Можна організувати попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. До них відносяться конструкції, обладнання, які через нестандартні розміри або масу не можуть бути перевезені в стандартному кузові вантажного автомобіля. Це предмети, один із параметрів яких перевищує стандартні показники.

  Різновиди вантажів, які можна попутно перевозити з Києва до Херсона

  Наша компанія надає послуги попутних перевезень на найвищому рівні. Не дозволяється перевозити в кузові одночасно з іншими предметами вибухонебезпечні речовини, матеріали із сильним запахом, зброю та інші заборонені предмети. Ми виконаємо вантажоперевезення Херсон та інші міста наступних предметів, товарів:

  Ми виконаємо попутні перевезення дешево, з гарантією якості. Наші співробітники мають відповідну кваліфікацію та навички, щоб виконати складання та розбирання великих розбірних конструкцій. Використовуються ефективні пакувальні матеріали, такелажне та вантажопідйомне обладнання.

  Ціна вантажоперевезення Україною до 2 тонн вас приємно здивує. Але за потреби ми використовуємо автомобілі більшої вантажопідйомності. Ціна попутних перевезень залишається прийнятною для приватних та корпоративних замовників.

  Чому з нами вигідно перевозити вантаж?

  Звертаючись за допомогою в організації попутних перевезень до нашої компанії, ви отримуєте широкий спектр переваг. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за зрозумілою, простою схемою.

  Вам не потрібно витрачати свій час, сили на вирішення складних завдань, наприклад, планування логістики, правильне навантаження і т.д. Усі роботи виконають наші кваліфіковані фахівці оперативно та акуратно. У нашому штаті є лише досвідчені, ввічливі, кваліфіковані фахівці:

  Комплексна робота кожного учасника нашої команди дозволяє виконати попутні перевезення на найвищому рівні. До того ж, комплексна оптимізація витрат дає можливість запропонувати вам найкращі ціни.

  Замовити послугу попутних вантажоперевезень ви можете у формі зворотного зв’язку або за телефоном. Ви можете уточнити всю необхідну інформацію у наших консультантів. Зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок. Менеджер передзвонить, прийме замовлення, надасть потрібні роз’яснення.

  Экстра Эконом