Попутні вантажоперевезення по Україні

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  Чи можна замовити у вас попутну машину?
  Можна з 8.00 ранку до 23.00 вечора. А також залишити заявку — і ми з вами зв'яжемося.
  Яка економія при замовленні попутної машини?
  Приблизно 40-45% вартості повного перевезення.
  Наскільки збільшиться час очікування перевезення під час замовлення попутної машини?
  Авто подається за попередньою домовленістю: мінімальна подача протягом 2-ох годин після замовлення, максимально можна домовитися за 2 дні до переїзду.
  Як замовити попутні вантажоперевезення?
  Набрати наших диспетчерів або залишити заявку на сайті, також у Вайбер чи Телеграм.
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місці
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Попутні вантажні перевезення великими містами

  Оптимізувати транспортні витрати на перевезення різних видів вантажів дозволяють попутні вантажоперевезення, що вважаються одними з найбільш комфортних і вигідних. Відмінна особливість такої послуги полягає в тому, що попутний вантаж по Україні доставляється в точки, розташовані по лінії проходження маршруту. Це забезпечує економічну вигоду не тільки виконавцю, а й клієнтам (перевізник не жене порожню машину, а клієнт оплачує лише свій вантаж, а не все вантажоперевезення).Сьогодні багато транспортних компаній пропонують попутні перевезення вантажів, але лідируючі позиції на вітчизняному ринку у сфері логістики займає «ЕКСТРАЕКОНОМ». Наша компанія займається регулярними перевезеннями різних видів вантажів протягом багатьох років. Ми завоювали довіру клієнтів завдяки:

  1. Оперативному поданню автомобілів.
  2. Широкому спектру видів вантажоперевезень.
  3. Зручному графіку роботи офісу та водіїв (вихід на маршрути цілодобовий).
  4. Індивідуальному підходу до кожного клієнта.
  5. Вибору найбільш оптимальних маршрутів перевезень, що сприяє оперативній доставці вантажів до кінцевого пункту призначення з мінімальними витратами.
  6. Штату досвідчених співробітників, які багато років працюють у сфері логістики.

  Також до суттєвих переваг співпраці з нами відносяться найнижчі ціни на послуги доставки вантажів попутним транспортом, надання послуг досвідчених вантажників для підняття вантажів, виконання їхнього пакування з використанням сучасних пакувальних матеріалів (гофрокартону, плівки, стрейчу, інших).

  Які автомобілі виконують перевезення вантажів

  Сучасні транспортні засоби, що виходять на маршрут, відрізняються габаритами кузова, вантажопідйомністю, що безпосередньо впливає на вартість попутних вантажоперевезень. Вони повністю підготовлені та пристосовані для транспортування будь-якого вантажу з Києва до Одеси, Дніпра.Для перевезення малогабаритних вантажів використовуються такі транспортні засоби, як:

  Щоб попутно відправити великогабаритні вантажі, ми використовуємо вантажні транспортні засоби Mercedes, Nissan, Tata, MAN, а також фури. Наша компанія виконує попутні вантажоперевезення за такими напрямками як Харків – Київ, Херсон – Київ, Львів – Київ, Миколаїв – Київ, Запоріжжя – Київ, Вінниця – Київ, Суми – Київ, Черкаси – Київ, Рівне – Київ, Чернігів – Київ, у зворотному напрямку.

  Види попутних вантажоперевезень

  Наша компанія надає транспорт під час переїзду дач, офісів, магазинів, квартир (однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних, а також квартир-студій). Крім цього, у нас можна замовити вивіз будівельного, побутового сміття, а також попутні перевезення:

  Замовити попутні вантажоперевезення в Києві

  На підсумкову вартість вантажоперевезень безпосередньо впливає вид вантажу, який необхідно відправити попутним транспортом, його об’єм, а також кілометраж, складність вантажних, розвантажувальних робіт, інші фактори. Ознайомитись з розцінками попутної доставки вантажів можна на сайті компанії, або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Наші диспетчери підберуть для попутних перевезень автомобіль, що максимально підходить виду товарів, що транспортуються, а також нададуть професійну консультацію з усіх питань.

  Отзывы
  Степан Бондар
  5.0 rating
  Доволен качеством перевозки!
  Руслан Войтанович
  5.0 rating
  Хорошая компания рекомендую
  Андрей
  5.0 rating
  Всё супер, спасибо остался доволен
  Экстра Эконом