Дачний переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  6fe33b896f35388c374a6e0132fc325e 300x200 - Дачний переїзд Київ

  Внаслідок різних обставин може знадобитися організувати переїзди. Одним з напрямків вантажоперевезень є доставка речей на дачу або з дачі. Самостійно займаючись організацією переїзду, можна натрапити на масу труднощів. Щоб перевезти всі необхідні речі в цілості та безпеці, слід знати та застосовувати правила перевезення вантажів. В іншому випадку неправильно зафіксовані речі можуть деформуватися, зламатися, а тендітні матеріали – ndash; розбитися. Щоб позбавити себе різних складнощів, довірте дачний переїзд нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ.

  Особливості дачного переїзду в Києві

  Щоб перевезти речі під час дачного переїзду, потрібно врахувати кілька нюансів. Усі речі потрібно перевозити у правильно упакованому вигляді. В іншому випадку велика ймовірність, що вони не доїдуть цілими до пункту призначення. Наша служба переїзду використовує найсучасніші пакувальні матеріали різних видів. Вони дозволять захистити вантаж під час перевезення.

  Часто під час дачного переїзду потрібно перевозити габаритні меблі та техніку. Ці речі мають велику вагу. Спустити їх на перший поверх багатоповерхової будівлі дуже складно для непідготовленої людини. У нашому сервісі переїзду працюють досвідчені вантажники. Вони допоможуть винести речі та занурити їх у машину. Наші співробітники зафіксують відповідно до існуючих норм всі предмети. Після прибуття на об’єкт вантажники допоможуть перенести всі речі до будинку.

  Зручно замовляти переїзд під ключ. Ми виконаємо повний комплекс дій. Зазвичай у процесі дачного переїзду транспортують таке:

  Якщо потрібно перевозити свійських тварин, акваріуми, тераріуми, можна перевозити їх у кузові. Також для супроводу вантажу виділяється 2 місця. Можна взяти із собою клітину з твариною на руки під час вантажоперевезення.

  У нашій компанії ви можете замовити додаткову послугу при організації переїзду у Києві. Наприклад, це може бути розбирання та складання габаритних меблів. У розібраному вигляді її набагато безпечніше транспортувати трасою.

  Можливості ЕКСТРА ЕКОНОМ при переїзді дачі по Київській області

  Якщо ви любите відпочинок на дачі, сюди можна перебратися на довгий час, доки не пройде теплий сезон. Для цього з собою потрібно взяти всі необхідні речі. Коли похолодає, треба буде переїхати назад до міста. Для цього зверніться до нашої компанії для перевезення речей у Києві чи за місто. Наші фахівці допоможуть правильно запакувати всі речі, завантажити їх у машину. Після прибуття вантажники вивантажать меблі, речі, цінності на об’єкті. Ми допоможемо здійснити переїзд швидко та легко.

  У нас можна замовити переїзд у Києві або за місто з вантажниками для здійснення якісного та швидкого транспортування. Ціна переїзду залишається прийнятною для клієнтів. У нашому автопарку є машини різної вантажопідйомності та місткості кузова. Це дозволяє виконати перевезення оптимальним транспортом. Ми оптимізуємо вартість переїзду під ключ. Це значно зменшує витрати наших замовників.

  У нас ви зможете замовити повний спектр послуг для організації дачного переїзду:

  Дослідні вантажники правильно фіксують усі речі всередині кузова автомобіля. Під час тривалого переїзду це дозволить уникнути зсувів, пошкоджень техніки, меблів, тендітних предметів.

  Наші водії мають високий рівень професіоналізму. Вони акуратно доставлять вантаж за вказаною в заявці адресою. Будь-які перешкоди на дорозі (ями, горбилі) вони долають обережно, що гарантує збереження вантажу.

  Чому з нами вигідно перевозити дачі Києвом

  Звернувшись до нашої компанії, ви отримуєте масу переваг при організації переїзду на дачу або з дачі:

  Замовте послугу дачного переїзду в нашій компанії. Ми надаємо сервіс високої якості та вирішуємо завдання будь-якої складності під час вантажоперевезень. Зателефонуйте нашим консультантам або замовте зворотний зв’язок. Наш сервіс працює цілодобово без вихідних. Ми виконаємо переїзд у зручний для вас час.

  Экстра Эконом