Дачний переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  З настанням весни багато хто намагається виїхати із задушливого міста на свіже повітря. Тому однією з найпопулярніших послуг є дачний переїзд у Києві, замовити який можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ». З мінімальними витратами, оперативно, якісно та надійно ми перевеземо:

  Для перевезення надаються сучасні вантажні таксі різної вантажопідйомності, що повністю підготовлені та пристосовані до перевезення вантажів різного призначення. Машини (газель, мінібуси, максібуси) оснащені надійними кріпильними пристроями, інструментами та механізмами. Усе це забезпечує збереження вантажу по всьому шляху прямування.

  Для позбавлення клієнтів зайвого клопоту ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених вантажників, які працюють у штаті нашої компанії. Вони виконають завантаження та розвантаження вантажу, а також надійно його запакують із використанням сучасних пакувальних матеріалів. Замовити дачний переїзд у Києві можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті компанії номерами телефонів. Ми пропонуємо вигідні тарифи, оперативне подання вантажного таксі та вирішення всіх організаційних питань.

  Экстра Эконом