Офісний переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  Який транспорт надається для офісного переїзду?
  Є транспорт від 5 м3 до 45 м3
  Чи надається послуга збирання/розбирання меблів?
  Так, надається, потрібно озвучити це під час замовлення перевезення.
  Чи можна сплатити вантажоперевезення у безготівковій формі розрахунку?
  Так можна. Є безготівковий розрахунок з ПДВ та без ПДВ.
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  img 17 9 300x178 - Офісний переїзд

  Офісні переїзди можуть перетворитися на справжню катастрофу, якщо цю роботу довірити непрофесіоналам. Багато коробок, переплутані речі, оргтехніка, яка транспортується неправильно, можуть стати причиною неможливості швидко організувати роботу компанії на новому місці. Дорогі офісні меблі, комп’ютерна техніка можуть бути зіпсовані при незнанні деяких нюансів правильної організації та здійснення транспортування. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ зможе перевезти офіс швидко, якісно. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

  Особливості послуги офісного переїзду

  Організація переїзду офісу на інше місце є відповідальним заходом. До його виконання потрібно підійти послідовно та відповідально. Щоб виконати всі дії оперативно та правильно, замовте послугу переїзду під ключ у нашій компанії. У цьому випадку всі речі фірми будуть правильно упаковані, розсортовані. Наша служба переїзду доставить техніку, меблі, документи в цілості та безпеки в новий офіс і розставлені правильно.

  У нашій компанії ви зможете замовити переїзд до іншого міста чи району. Залежно від потреб клієнта наші фахівці прибудуть на об’єкт і зроблять низку послідовних дій. Ми маємо великий досвід організації переїздів у Києві та інших містах України.

  Послідовність дій під час переїзду офісу під ключ

  Наш сервіс переїзду в Києві та інших містах включає декілька послідовних дій. Замовляючи послугу під ключ, ви швидко перевезете всі речі на місце. Щоб оперативно перевезти офіс у Києві, Дніпрі, Львові та інших містах, наші співробітники виконують низку послідовних дій:

  Дуже важливо для будь-якої компанії розпочати роботу якнайшвидше. Простої роботи ведуть до збитків. Тому довірте перевезення речей, майна офісу потрібно професіоналам. Це гарантує високу якість проведених робіт.

  Чому вигідно звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ

  Наш сервіс перевезень дозволяє запропонувати замовникам найкращу вартість переїзду під ключ. Наша компанія має великий досвід у сфері організації переїздів. Наша команда фахівців виконує всі етапи роботи на найвищому рівні, ціна переїзду вас приємно здивує. Від кожного працівника, який виконує транспортування меблів, техніки, документів, залежить якість послуги. Тому у нас працюють лише досвідчені, відповідальні водії, вантажники, логісти тощо. Вони знайомі з усіма тонкощами організації переїздів. Високий професіоналізм дозволяє гарантувати високу якість сервісу.

  При цьому замовити переїзд у Києві та інших містах України на найвигідніших умовах. Ми підберемо оптимальні варіанти транспортування вантажів різного призначення. Переїзд буде виконано швидко, з мінімальними витратами. За роки своєї роботи ми здобули хорошу репутацію серед замовників, отримуємо безліч позитивних відгуків. Можете не сумніватися у компетентності наших працівників.

  Щоб отримати всю цікаву інформацію, зверніться до наших менеджерів за телефоном. Вони дадуть відповідь на всі організаційні питання, підберуть оптимальний варіант переїзду відповідно до ваших побажань. Це економить час, гроші та сили замовника. Ми виконаємо всі етапи транспортування відповідно до існуючих правил та вимог до організації переїзду.

  Замовте послугу квартирного переїзду зараз. Подана вами заявка опрацьовується оперативно. Ви зможете позбавитися багатьох клопотів і проблем, швидко заселившись в новий будинок. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи, оперативність.

  Отзывы
  Наталья Амоль
  5.0 rating
  30.04.2021
  Хочу поблагодарить компанию Экстраэконом, за организацию и помощь в переезде нашего офиса. Объемы и задачи были не простые, но ребята справилась со всем очень легко . У нас было 60 рабочих мест и мы переехали в Конотоп. Все было сделано быстро и качественно. РЕКОМЕНДУЮ !
  Maksim Strelaev
  5.0 rating
  Спасибо большое, за переезде.
  Советуют
  ROYAL STONE
  5.0 rating
  Организовали переезд быстро и без лишних вопросов
  Экстра Эконом