Демонтаж стін

p1
Великий вантажний автопарк
Машини для будь-якого обсягу сміття
p2
Фіксована ціна на демонтаж
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання
p3
Терміновість
Демонтаж у точно обумовлені терміни
p4
Працюємо 24 години
Проводимо демонтаж коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни в Києві та області
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

demontag sten - Демонтаж стін

Реконструкція та перепланування приміщень у сфері будівництва відіграє важливу роль, у процесі якої стіни або зносяться назовні, або перевстановиться в іншому місці, залежно від мети. Демонтаж стін допомагає або розширити простір, створивши кімнату-студію або додатково розділити його, щоб отримати більше кімнат. Однак цей процес вимагає ретельної підготовки, планування та техніки безпеки. Демонтаж стін та перегородок вимагає також спеціального обладнання.

Особливості процесу демонтажу стін

Демонтаж бетонних стін, як і інших матеріалів, потребує ефективного та безпечного виконання роботи. З цим справляється команда професіоналів, використовуючи сучасне високоякісне обладнання. Можна виділити основні особливості, які слід врахувати, здійснюючи демонтаж цегляних стін та інших:

Самостійно видаляти стіни не рекомендується! Для цього існують фахівці, навчені всім особливостям та техніці безпеки. На послугу демонтаж стін ціна за м2!

Як відбувається процес руйнування стін

Залежно від типу стіни, розмірів та особливостей приміщення, фахівці вибудовують план з руйнування об’єкта, який включає обов’язкові кроки:

  1. Підготовчий етап: проводиться оцінка стіни або перегородки, перш ніж починати знищення. На цьому етапі також усуваються перешкоди у вигляді кабелів або інших моментів. Запобігає руйнуванню сусідніх об’єктів – стін або стелі.
  2. Зняття оздоблення: якщо стіна покрита облицювальним матеріалом, наприклад, шпалерами або плиткою, необхідно спочатку позбутися його. Це допоможе створити менше бруду та сколів.
  3. Підготовчий етап: розчищення території, вибір інструменту, підключення обладнання або при необхідності встановлення додаткових опор.
  4. Видалення стіни: знесення об’єкта здійснюють професіонали з використанням техніки та не порушуючи безпеку.
  5. Завершальним етапом необхідно прибрати залишки перегородки, а також сміття, що утворилося. Це можна замовити як додаткову послугу.

Відновлення сусідніх об’єктів – стін та стель, відбувається у більшості випадків, тому що практично неможливо знести стіну, не пошкодивши щось ще.

Скільки коштує демонтаж стін?

На демонтаж стін із газоболока ціна значно вища, ніж на конструкції із гіпсокартону чи дерева. Оскільки видалення щільних об’єктів потребує більше зусиль та часу.

В цілому на послугу демонтаж стін ціна в нашій компанії приємна і включає ретельне планування процедури з урахуванням особливостей приміщення і типу перегородок.

Демонтаж стін та перегородок у Києві – ціна на послуги

В основі ремонтно-будівельних робіт лежить процедура знесення об’єктів, щоби на їх місці встановити нові. Перепланування приміщень – реальний та доступний спосіб цієї послуги. Наша компанія надає можливість швидко та безпеку руйнувати стіни, а також інші елементи у приміщенні. За демонтаж стін ціна цілком доступна.

При оформленні послуги спеціалісти створюють поетапний план роботи, розраховують усі ризики та вибирають необхідне обладнання. У зносі перегородок беруть участь відбійні молотки, ланцюгові пилки, пневмоінстурмент, екскаватори.

На етапі планування клієнт завжди може обумовити індивідуальні уподобання та прохання. Фахівці враховують також конструкційні особливості усієї будівлі, щоб уникнути великих ризиків.

Наша компанія працює по Києву та оперативно виконує роботу з максимальною точністю. Можна замовити додаткові послуги. Ми пропонуємо найприємніші ціни на демонтаж стін та інших об’єктів.

Отзывы
Olika Saklakova
5.0 rating
Дуже дякую цій фірмі, приїхали швидко, розібрали стіну, винесли буд.сміття за 15 хвилин.
Організація пройшла добре.
Зручно спілкуються, можна зателефонувати, а можна написати у вайбер.
Усі види зв'язку.
Хлопці дякую вам!
Экстра Эконом