Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  semitruck 1140x570 300x150 - Київ-Одеса

  Попутні перевезення у напрямку Київ-Одеса є затребуваною послугою. Не потрібно оплачувати оренду усієї вантажної машини. Замовник оплачує пропорційно за частину простору в кузові, який займає його вантаж. Попутні вантажоперевезення меблів, будматеріалів, обладнання варто довірити професіоналам. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ виконає доставку матеріальних цінностей різного призначення та класу недорого.

  Особливості послуги попутного перевезення вантажу Київ-Одеса

  Попутні вантажоперевезення будматеріалів, меблів, техніки – складне логістичне завдання. Цей вид доставки дозволяє запропонувати замовникам найкращу ціну. Подібне перевезення є однією з найпопулярніших послуг, які надаються нашою компанією для приватних клієнтів, організацій.

  Фахівці, яким довірено виконати доставку подібного вантажу, мають знання в галузі правильної доставки силового обладнання, машин, меблів, предметів, що б’ються, тощо. При транспортуванні враховуються особливості вантажу. Це дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності.

  Як виконується попутне вантажоперевезення з Києва до Одеси

  Попутні вантажоперевезення особистих речей, техніки, антикваріату вимагають від команди злагоджених дій. Послуги перевезення надаються на певних умовах. Враховуються особливості конструкції, габарити та специфіка техніки, речей, ТМЦ. Від цього залежить вибір моделі та параметрів транспортного засобу, що здійснює перевезення. Це гарантує збереження вантажу, а також дозволяє дотриматися всіх умов при організації та здійсненні цього процесу.

  Щоб перевезти конструкції з нестандартними розмірами та значною масою, наприклад, металообробні, фрезерні верстати, будівельні конструкції, матеріали  та інше, наша компанія планує та виконує попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. Для цього задіяні трали, які відрізняються між собою за показниками вантажопідйомності, мобільності, площі платформи та іншими характеристиками.

  Обладнання, товари, особисті речі під час вантажного перевезення до Києва, Одеси фіксуються вантажниками на платформі жорстко відповідно до законодавчо затверджених норм. Конструкції, речі встановлюється на дерев’яному піддоні. Це унеможливлює зміщення під час транспортування.

  Під час перевезення електроніки застосовуються особливі правила. Вони діють при транспортуванні крихких механізмів, комп’ютерної техніки (у тому числі встановленої в сучасних авто), відеоапаратури, поліграфічного та медичного обладнання та інших подібних приладів.

  Вантажоперевезення до Одеси, Києва електронного обладнання передбачає упакування об’єкта в коробку з відповідних матеріалів. Вона щільно фіксується на піддоні. Перевезення здійснюється в закритому кузові, що не допускає можливості попадання на вантаж води, впливу вітру та інших несприятливих факторів навколишнього середовища. Виключається найменша ймовірність усунення.

  Наша компанія надає послуги попутних перевезень електронного обладнання, меблів, конструкцій у частково розібраному вигляді. Демонтаж проводить лише фахівець відповідної кваліфікації, який має допуск до проведення такої роботи. Під час транспортування підтримується потрібний температурний режим, необхідний рівень вологості.

  Чому вигідно звертатися до ЕКСТРА ЕКОНОМ за транспортуванням

  У нас ви зможете замовити попутні перевезення на вигідних умовах. Наші спеціалісти розроблять оптимальний маршрут, допоможуть отримати дозвіл на перевезення, оформити потрібну документацію. Ми гарантуємо гідну якість своєї роботи.

  Наші фахівці допоможуть підібрати необхідний вид транспорту, забезпечать збереження вантажу під час перевезення. Усі правила, встановлені для процесу транспортування, будуть виконані повною мірою. Ми виконаємо попутні перевезення дешево. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за прозорою методикою. Ціна попутних перевезень залишається низькою.

  Замовити перевезення ви зможете у нашій компанії недорого. Ми оперативно опрацьовуємо заявку, узгоджуємо всі деталі. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або іншими транспортними засобами залежить від віддаленості пункту призначення, типу та обсягу вантажу.

  Наша компанія здобула хорошу репутацію в галузі вантажних перевезень. За роки своєї роботи ми організували безліч приватних, офісних, промислових перевезень. Ми пропонуємо для своїх замовників такі послуги:

  Завдяки комплексному підходу до надання послуг з перевезення, швидкої організації процесу ми завоювали хорошу репутацію. Замовте послугу попутних перевезень Київ-Одеса. Менеджери оперативно опрацюють заявку.

  Экстра Эконом