Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Сьогодні доставити вантаж на вигідних для клієнтів та виконавців умовах дозволяє така послуга, як попутний вантаж за маршрутом Київ–Одеса. Замовити її можна в транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми протягом багатьох років здійснюємо регулярні перевезення по території України, надаємо найнижчі ціни на транспортування вантажів, послуги вантажників, забезпечуємо оперативну подачу транспортних засобів, виконуємо пакування вантажів, також співпраця з нами має низку інших істотних переваг. Попутні вантажоперевезення дозволяють:

  Відмінна особливість послуги цього виду – доставка вантажів до населених пунктів, що розташовані на лінії проходження маршруту. Наша компанія має власний автопарк автомобілів різної вантажопідйомності. Тому попутний вантаж з Києва до Одеси доставляється машинами, повністю підготовленими та пристосованими до перевезення будь-яких типів вантажів – особистих речей, будівельних матеріалів, меблів, побутової техніки, металоконструкцій та багато іншого.

  Також ми виконуємо пакування вантажів із використанням сучасних пакувальних матеріалів. Завдяки наявності в штаті досвідчених вантажників, вантажно-розвантажувальні роботи також виконуються нашою компанією.

  Экстра Эконом