Перевезення вантажів у Борисполі

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києвській області
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Вантажні перевезення на невеликі відстані, наприклад, у межах міста чи області найбільш вигідно проводити автомобільним транспортом. Для цього немає необхідності купувати спеціальний транспорт, замовити вантажоперевезення автомобілем будь-якої вантажопідйомності в Борисполі можна в компанії &lquo;Екстраеконом”. Вона має власний автопарк та пропонує послуги транспортування будь-якого виду вантажів за доступною ціною.

  Переваги доставки вантажів у Бориспіль

  Перевезення вантажів професіоналами має значні переваги, насамперед це:

  Завдяки всім цим та багатьом іншим перевагам послуги вантажоперевезення стали досить популярними як серед приватних клієнтів, так і серед представників малого та середнього бізнесу, ФОП. Для замовлення послуги зовсім не обов’язково мати високий рівень доходу, оскільки вона коштує недорого і доступна для всіх.

  Як вибрати автомобіль для транспортування

  Автоперевезення вантажу може здійснюватися різними видами автомобілів. Вибір відповідного транспортного засобу залежить від багатьох моментів, таких як:

  Найбільш точно підібрати необхідний автотранспорт для доставки вантажу недорого зможе представник компанії під час замовлення послуги. Він поставить кілька питань, щоб дізнатися про всі особливості вантажу та місцевості, куди його потрібно доставити, підбере відповідний транспорт і одразу повідомить вартість послуги.

  Де замовити вантажоперевезення дешево у Борисполі

  Якщо ви шукаєте компанію, де можна замовити перевезення вантажу будь-якого розміру, ваги максимально швидко та за доступною вартістю у Борисполі – вам варто звернутися до компанії “Екстраеконом”. Ціна на перевезення вантажу формується в залежності від його характеристики, віддаленості маршруту, кількості необхідних рейсів та інших важливих деталей. Дізнатися ціну перевезення вантажів можна під час спілкування з менеджером.

  Компанія пропонує вантажоперевезення дешево, при цьому не страждає на якість послуги. Завдяки цьому можна довірити їй транспортування будь-якого виду вантажів, навіть таких вимогливих до обігу музичних інструментів, скляних, кришталевих виробів, акваріумів, різної побутової техніки. Справляються вантажоперевізники та меблі, кухонне начиння, предмети особистого використання. Вони надійно запакують, акуратно знесуть із квартири вниз по сходах або ліфтом, завантажать, надійно зафіксують вантаж у кузові авто та вивантажать у пункті призначення. Крім того, компанія надає послуги вивезення сміття, в тому числі, будівельного, тому людям, які роблять ремонт, більше не потрібно думати, куди подіти відходи.

  Перевезти вантаж може знадобитися як приватним особам при переїздах в інше житло, так і власникам бізнесу, зокрема, ФОП, малого та середнього . Як правило, великі компанії використовують інші види транспорту для того, щоб перевести вантаж великими партіями, але часто звертаються до “Екстраеконом”, щоб здійснити вантажоперевезення вигідно у разі необхідності транспортування малими партіями на невеликі відстані, наприклад, по області, району або місту.

  Доставка вантажу співробітниками компанії відбувається у стислий термін або точно у вказаний клієнтом час. Логісти планують маршрут з урахуванням можливих затримок на дорозі, складають його таким чином, щоб, незалежно від обставин, клієнт отримав свій вантаж вчасно. Це дуже цінують клієнти і після першого звернення здебільшого стають постійними клієнтами.

  Отзывы
  A Mirkin
  5.0 rating
  Дуже тямущі хлопці. Зв'язатися можна через чат viber так і по телефону. Машина приїхала швидко. Жодних прихованих надбавок. Як домовились. Стільки й заплатив. Машини чисті. Водій за вантаж переживає. Рекомендує куди краще розмістити по кузову. Місто знає добре. Спілкується ввічливо. Я задоволений.
  Экстра Эконом