Перевезення вантажів у Броварах

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києвській області
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Вантажоперевезення можуть знадобитися у різних ситуаціях: переїзд на нову квартиру, до іншого офісу, доставка товару до місця призначення, доставка придбаної техніки, меблів. Незалежно від виду вантажу головне – це його безпека та швидка доставка. Все це забезпечує компанія “Екстра Економ”, яка має власний автопарк, надійних співробітників та ідеально збудовану логістичну систему. Тому всім, кому потрібно замовити вантажоперевезення у Броварах, варто звернутися саме до цієї компанії.

  Особливості вантажоперевезень по Броварах

  Вантажні перевезення у межах міста та за його межі актуальні завжди як для приватних осіб, так і для бізнесу. Здійснювати їх самостійно важко, доводиться шукати відповідний транспорт, наймати людей, які допоможуть знести та завантажити вантаж, пакувати речі для надійного та безпечного перевезення. Про ці турботи можна забути, якщо замовити перевезення вантажу до професіоналів.

  Послуги вантажоперевезення мають такі особливості:

  Також важливою особливістю перевезення вантажів професіоналами є оперативність. Досвідчені логісти відповідають за своєчасне подання повністю справного транспортного засобу та організацію швидкої доставки вантажу до місця призначення. У свою чергу, вантажники у зоні своєї відповідальності мають швидке, але якісне та надійне пакування вантажу, його дбайливе навантаження та розвантаження

  Організоване власними силами перевезення вантажів не буде виконане настільки швидко, дбайливо, у такому разі ніхто не відповідатиме за збереження цінних предметів. Саме в цьому є відмінність та головна особливість професійного автоперевезення вантажу.

  Як формуються ціни на перевезення вантажу в компанії “Екстра Економ”

  Ціна на перевезення вантажу формується та розраховується ще на етапі оформлення замовлення послуги. Менеджер задає клієнту кілька питань щодо виду вантажу, його розмірів, ваги, кількості, особливостей місця доставки та підбирає транспортний засіб (вантажоперевезення Газель буде за вартістю відрізнятися від доставки фурою). Також при формуванні вартості враховується необхідність отримання додаткових послуг вантажників, упаковки вантажу та складання та розкладання меблів. Враховуються також терміни, в які потрібно перевести вантаж.

  Після отримання необхідної інформації менеджер підраховує вартість вантажних перевезень та озвучує її клієнту. Ціна залишається фіксованою, клієнту не доведеться доплачувати за поверховість, упаковку та інші супровідні послуги, якщо про їхню потребу він вказував під час оформлення послуги.

  Чому вигідно звернутися до “Екстра Економ” для доставки вантажу у Бровари

  Тим, хто шукає, де можна замовити послугу вантажоперевезення вигідно у Броварах варто звернутися до “Екстра Економ”. Доставка вантажів здійснюється максимально швидко, при необхідності можна домовитися про те, щоб перевезти вантаж у певний час.

  Вантажоперевізники дбають про майно клієнта, тому воно підлягає страхуванню на час його перебування в дорозі. Навантаження, розвантаження та саме транспортування відбувається акуратно.

  Компанія “Екстра Економ” пропонує:

  “Екстра Економ” – відмінний вибір для постійного співробітництва, оскільки компанія пропонує систему лояльності у вигляді бонусів та знижок. Це вигідно індивідуальним підприємцям, малому та середньому бізнесу. Якщо ви у пошуку надійної логістичної компанії – “Екстра Економ” – те, що ви шукали.

  Отзывы
  Наталія Пивовар
  5.0 rating
  Цілком задоволена наданими послугами! Не очікувала, що замовлення приймуть "день у день" - зателефонувала о 12.30, о 17.00 машина була вже на місці (може, звичайно, пощастило, так і напливу замовлень не було). Ціни були погоджені при замовленні машини та відповідали інформації на сайті. Все акуратно, чисто та швидко. Дякую!
  Экстра Эконом