Київ-Німеччина

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

home sl1 2 300x169 - Київ-Німеччина

Однією із затребуваних послуг є міжнародні перевезення до Німеччини. Для цього часто використовують автомобільний транспорт. Це дозволяє перевезти різні вантажі швидко, недорого, прямо на об’єкт отримувача. Затребувані міжнародні перевезення будматеріалу, товарів, продуктів харчування та багато іншого. Довірити вирішення подібних завдань ви можете нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо міжнародні перевезення вантажів швидко, недорого, з гарантією збереження речей.

Документи, які оформлюють для міжнародних перевезень

Щоб виконати міжнародні перевезення негабаритних вантажів, товарів, конструкцій, цінностей тощо до Німеччини, перевізник повинен підготувати пакет документів. Наша компанія має ліцензію на перевезення товарів до Німеччини та інших країн ЄС. Співробітники нашої компанії з міжнародних вантажних перевезень підготують такі документи:

Наш сервіс міжнародних вантажних перевезень дозволяє виконати будь-які вантажоперевезення швидко, без зайвих зволікань та простоїв. Усі документи будуть підготовлені відповідно до вимог законодавства.

Складність перевезення з Києва до Німеччини

Іноді у нашій компанії замовляють послугу доставки вантажів між країнами підвищеної складності. Іноді до Німеччини потрібно доставити небезпечні вантажі. Це можуть бути вибухові речовини, хімікати, токсичні рідини тощо. Для цього наші співробітники підготують спеціальні документи, що дозволяють. Це, наприклад, може бути свідоцтво ADR або інші документи.

У нас можна замовити міжнародне перевезення різного масштабу. При необхідності ми використовуватимемо вантажний автотранспорт різної вантажопідйомності. У нашому автопарку є машини для міжнародних вантажних перевезень із різним обсягом кузова. Це дозволяє перевозити як габаритні, так і негабаритні вантажі.

Також у нас можна замовити послуги міжнародних вантажних перевезень б’ються, цінних речей, антикваріату тощо. Залежно від особливостей вантажу ми розробимо стратегію транспортування.

Особливості нашого сервісу міжнародних автоперевезень

Наша компанія виконає міжнародні перевезення вантажів дешево. Ми доставимо товари, особисті речі, цінності до Німеччини відповідно до чинних інструкцій та норм транспортування. Ми надаємо комплекс послуг з організації міжнародних вантажних перевезень з Києва. Наш сервіс включає:

Наші співробітники виконають розрахунок вартості міжнародного перевезення. Логісти виконують комплекс заходів зниження витрат замовника. Тому ми пропонуємо максимально прийнятну вартість міжнародних вантажних перевезень. Можна організувати збірне вантажоперевезення, вибирається максимально короткий та безпечний маршрут. Тому ціна міжнародних перевезень у нашій компанії залишається прийнятною для всіх замовників, не змінюється у процесі виконання замовлення.

Чому варто звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ за транспортуванням

Наша компанія виконує доставку вантажів між державами на вигідних для замовників умовах. Ми транспортуємо товари, матеріали, конструкції, особисті речі, цінності та інші предмети. Привезти вантаж можна прямо на вокзал, аеропорт або порт, а також особисто одержувачу. Ми організували комфортний сервіс для приватних   та корпоративних замовників:

Ми враховуємо вимоги замовників, тому ми створюємо максимально зручні умови для співпраці. У нас працюють досвідчені спеціалісти. Злагоджена робота всіх учасників нашої команди дозволяє виконати перевезення швидко, недорого.

Наші машини відповідають вимогам європейського законодавства. Ми діємо за затвердженими інструкціями, використовуємо сучасне програмне забезпечення. Це виключає ймовірність припущення помилки.

Зробіть замовлення у зручний для вас час. Наші консультанти залишаються на зв’язку цілодобово. Вони дадуть відповіді на ваші запитання, допоможуть оформити замовлення. Зателефонуйте нам або напишіть у формі зворотного зв’язку.

Экстра Эконом