Київ-Німеччина

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Вихід на міжнародні ринки економічно вигідний для більшості компаній. Невід’ємною частиною бізнесу вважаються міжнародні перевезення за маршрутом Київ – Німеччина, а також у зворотному напрямку. Така послуга дозволяє оперативно, надійно та якісно доставити до кінцевого пункту призначення будівельні матеріали, продукти харчування, особисті речі, металоконструкції, пиломатеріали, обладнання, побутову техніку, меблі, інші вантажі.

Серед численних транспортних компаній, що пропонують свої послуги, лідируючі позиції на вітчизняному ринку займає перевізник «ЕКСТРАЕКОНОМ», який багато років спеціалізується на регулярних міжнародних перевезеннях. Транспортування включає перевезення вантажів:

Для міжнародних перевезень Київ – Німеччина надаються сучасні автомобілі різної вантажності – Mercedes, Nissan, Tata, MAN, фури. Однією з популярних послуг, які пропонує наша компанія – міжнародний переїзд квартир (однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних, квартир-студій), офісів.

На маршрут виходять водії, які мають багаторічний досвід водіння. Завдяки повному комплекту документації вантаж безперешкодно проходить прикордонний і митний контроль.

Экстра Эконом