Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Економічно вигідними сьогодні вважаються попутні вантажоперевезення, що виконуються у різних напрямках. Доставити попутний вантаж за маршрутом Харків–Київ, а також у зворотному напрямку, швидко, якісно та надійно зможе транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми спеціалізуємося на регулярних перевезеннях по території України протягом багатьох років.

  У розпорядженні клієнтів є автопарк сучасних транспортних засобів, повністю підготовлених, пристосованих до попутних вантажоперевезень. Залежно від типу вантажу, що перевозиться, його об’єму, наші диспетчери підберуть найбільш відповідний заданим параметрам автомобіль необхідної вантажопідйомності. До переваг попутних вантажоперевезень належить:

  Доставка вантажів попутним транспортом здійснюється в точки, розташовані за маршрутом проходження машини. Відмінна особливість попутних вантажоперевезень полягає в тому, що клієнти оплачують лише свій вантаж, а не все вантажоперевезення, а виконавець не відправляє в рейс порожній автомобіль. Відправити з нашою компанією попутний вантаж за маршрутом Харків–Київ досить просто – необхідно замовити послугу, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів.

  Экстра Эконом