Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Вантажоперевезення є затребуваною у сучасному світі послугою. Щоб виконати цю роботу якісно, буде потрібна серйозна підготовка. Некваліфікований спеціаліст не зможе виконати вантажне перевезення правильно. В результаті це обертається серйозними проблемами. Товари, матеріали, предмети, що транспортувалися неправильно, з великою ймовірністю буде пошкоджено. Одним із затребуваних напрямків є попутне вантажоперевезення Харків-Київ. Послугу якісно надає наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ.

  Особливості послуги попутних вантажоперевезень Харків-Київ

  Попутні перевезення меблів, товарів, особистих речей – потрібна послуга, яка дозволяє заощадити кошти замовника. В одній машині будуть їхати товари, речі інших клієнтів, що дозволяє суттєво знизити ціну вантажоперевезення.

  Але варто розуміти, що для кожного типу вантажу застосовуються певні правила у процесі вантажно-розвантажувальних робіт та перевезення. Тому попутні вантажоперевезення будматеріалів істотно відрізняються від транспортування скла, речей, що б’ються.

  Щоб здійснити транспортування різних вантажів у напрямку Харків-Київ та інші регіони країни, зверніться до фахівців нашої компанії. Особливості послуги попутних вантажоперевезень, яку надає наша компанія, є такими:

  gruzoperevozki na gazeli 300x200 - Харків-Київ

  Ціна попутних перевезень, які організовує та здійснює наша компанія, залишається прийнятною для приватних та корпоративних клієнтів. Ми пропонуємо послуги широкого спектру.

  Різновиди вантажів, які  транспортуються в процесі попутних вантажних перевезень

  Сьогодні можна замовити попутні перевезення, що дозволяють задовольнити будь-які потреби замовників під час транспортування. Наша компанія виконає вантажоперевезення в Харків з Києва та у зворотний бік таких цінностей:

  Якщо вам потрібно разово або кілька разів перевозити різні вантажі, можете орендувати транспортний засіб у нашому автопарку. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується відповідно до віддаленості пункту призначення, обсягу та маси вантажу. Ми виконаємо попутні перевезення дешево.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити з Харкова до Києва?

  Звертаючись за допомогою в організації перевезення будматеріалів до нашої компанії, ви отримуєте безліч переваг. Вам не потрібно витрачати свій час, сили на вирішення таких завдань. Команда досвідчених вантажників зробить усю необхідну роботу. Ціна вантажоперевезень по Україні від 2 тонн і більше у разі попутного транспортування буде максимально прийнятною для великих та дрібних замовників.

  Ми працюємо у сфері перевезень багато років. За цей час ми здобули хорошу репутацію серед замовників завдяки відповідальності та високій якості сервісу. Ми відповідаємо за збереження вантажу при транспортуванні, гарантуємо, що будматеріали, меблі, техніка будуть доставлені на об’єкт у незмінному вигляді.

  У нашому штаті є лише досвідчені, ввічливі, кваліфіковані фахівці. Вантажники мають всі необхідні знання щодо правильного транспортування, фіксації та упаковки. Водії їдуть дорогою дуже акуратно. Навіть якщо доводиться транспортувати вантаж поганою дорогою, вони їхатимуть плавно. Це дозволяє знизити вібрації, що негативно впливають на вантаж.

  Замовити послугу попутних вантажоперевезень ви можете на нашому сайті. Можете уточнити всю необхідну інформацію наших менеджерів по телефону гарячої лінії.

  Экстра Эконом