Київ-Угорщина

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

a4bf74acbfb33b7f081ee5ea04fe4d3b 300x188 - Київ-Угорщина

Міжнародні перевезення вантажів є одним із найбільш затребуваних видів доставки у всьому світі. Цей спосіб транспортування дозволяє довезти вантаж прямо на об’єкт замовника. За допомогою вантажної автомобільної техніки доставляють різні вантажі. Популярним напрямком є міжнародні перевезення до Угорщини. Відправлення вантажів виконується з Києва. Довірити виконання подібного завдання ви можете співробітникам нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо доставку швидко, відповідно до норм українського та європейського законодавства.

Особливості вантажоперевезень до Угорщини

У нашій компанії можна замовити міжнародне перевезення до Угорщини вантажів різних видів. Ми перевеземо посилки, товари швидко, за прийнятною вартістю. Якщо при виконанні такого завдання буде допущено помилок, це призведе до затримок, проблем і навіть штрафів, додаткових витрат. Тому міжнародні перевезення будматеріалу, товарів, конструкцій довірте нашим співробітникам. Вони мають відповідну кваліфікацію.

Співробітники нашої команди знають, як правильно виконати міжнародні перевезення негабаритних вантажів, речей, цінностей. Ми вирішуємо будь-які завдання, поставлені перед нами замовниками. Наша компанія з міжнародних вантажних перевезень виконує  норм законодавства. Ми перевозимо такі вантажі:

Обов’язково проводиться комплексна організація міжнародних вантажних перевезень із Києва до Угорщини. Цю роботу виконують за інструкцією, дуже акуратно. У нас можна замовити послуги міжнародних вантажних перевезень за вигідною вартістю.

Документи для міжнародних автоперевезень вантажу

Щоб виконати доставку вантажів між державами, наша компанія підготує пакет документів. Це обов’язкові супровідні та роздільні папери. Наша компанія має ліцензію на перевезення товарів до Угорщини та інших країн ЄС. Співробітники нашого сервісу міжнародних вантажних перевезень підготують такі документи:

Наша компанія виконає міжнародні перевезення вантажів дешево. Ми маємо всі необхідні ресурси, щоб виконати будь-які перевезення вантажів швидко і недорого. Усі документи будуть підготовлені відповідно до вимог законодавства.

Що впливає на ціну доставки вантажу

Розрахунок вартості міжнародного перевезення проводиться нашою компанією за простою, зрозумілою методикою. Існує кілька факторів, які впливають на ціну. На вартість міжнародних вантажних перевезень до Угорщини впливає таке:

При потребі ми вживемо необхідних заходів для додаткового захисту вантажу. В процесі надання послуги доставка вантажів між країнами може знадобитися використовувати GPS-трекер, спеціальні замки на кузові, додаткові кріплення предметів усередині кузова тощо.

Наша компанія пропонує високоякісні послуги. Ціна міжнародних перевезень залишається прийнятною для замовників.  Наші логісти збудують максимально короткий, безпечний маршрут, виконають необхідні дії для оптимізації витрат замовників. Ми гарантуємо збереження вантажів.

Чому вигідно звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ

Наша компанія виконує вантажоперевезення до Угорщини на вигідних для замовників умовах. Ми транспортуємо товари, матеріали, конструкції, особисті речі, цінності та інші предмети. Привезти вантаж можна прямо на вокзал, аеропорт або порт, а також особисто одержувачу. Ми організували комфортний сервіс для приватних   та корпоративних замовників:

Ми враховуємо вимоги замовників, тому ми створюємо максимально зручні умови для співпраці. У нас працюють досвідчені спеціалісти. Злагоджена робота всіх учасників нашої команди дозволяє виконати перевезення швидко, недорого.

Наші машини для міжнародних вантажних перевезень відповідають вимогам європейського законодавства. Ми діємо за затвердженими інструкціями, використовуємо сучасне програмне забезпечення. Це виключає ймовірність припущення помилки.

Зробіть замовлення у зручний для вас час. Наші консультанти залишаються на зв’язку цілодобово. Вони дадуть відповіді на ваші запитання, допоможуть оформити замовлення. Зателефонуйте нам або напишіть у формі зворотного зв’язку.

Экстра Эконом