Вантажне таксі Київ

Форма заказа услуги
Грузчики
Пассажиры
Дата
Время
p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Для того, щоб весь вантаж доставлявся оперативно, надійно та якісно, ​​рекомендуємо скористатися послугами транспортної компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка пропонує замовити вантажне таксі у Києві для транспортування різних видів вантажів. Протягом тривалого часу ми спеціалізуємося на вантажоперевезеннях, маємо необхідний досвід у цій галузі, надаємо сучасний автотранспорт, за допомогою якого здійснюється доставка до кінцевого пункту призначення великогабаритних, важких вантажів, а також:

Також вантажне таксі використовується під час квартирного, офісного, складського, дачного переїзду, перевезенні торгових точок. Замовити таксі вантажне у Києві можуть як приватні особи, так і комерційні компанії. Наші диспетчери підберуть автомобіль залежно від об’єму та типу вантажу, що перевозиться. Також вони розроблять найбільш оптимальні маршрути, що дозволяє істотно знизити транспортні витрати клієнтів.

Однією з популярних послуг, що надаються нашою компанією, є попутні вантажоперевезення, при яких замовник платить тільки за свій вантаж, а не за все вантажоперевезення, а виконавець не жене порожню машину. Вартість вантажоперевезень залежить від об’єму вантажу, його виду, кілометражу.

Які автомобілі виконують перевезення вантажів

Для перевезення вантажів надаються сучасні автомобілі різної вантажопідйомності, повністю підготовлені і пристосовані для транспортування. Вони оснащені якісними механізмами кріплення, що забезпечує доставку вантажів у кінцевий пункт призначення в повній безпеці.

Перевезення вантажів по Києву, Білій Церкві, Броварах, Ірпеню, Борисполі, Бучі, Вишневому, Вишгороду, Боярці та інших населених пунктах Київської області здійснюється:

Однією з істотних переваг «ЕКСТРАЕКОНОМ» є найнижча ціна вантажного таксі як по Києву, так і за міжміськими та міжнародними напрямками.

Не виходячи з дому, замовити вантажне таксі на 1 годину або подобово з вантажниками можна, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів. Також на сайті компанії представлені тарифи на послуги вантажного таксі.

Отзывы
Всеволод Вишневецький
5.0 rating
Толковая контора. Радует своевременная подача авто и цены.
Назар Осадца
5.0 rating
На собственном опыте я убедился в надежности компании четвертый год сотрудничаю с ней, надежно, всвоечасно и качественно!
Виктория Брацюк
5.0 rating
Огромное спасибо перевозчику!Ребята вежливые и пунктуальные. И ответственные. С первого же телефонного звонка стало ясно, что беспокоиться абсолютно не о чем. Было очень приятно взаимодействовать с людьми, знающими свое дело.
Экстра Эконом