Вантажне таксі Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Вибери та замов вантажне таксі у Києві прямо зараз!

  werte1 300x191 - Вантажне таксі Київ Вантажні перевезення у Києві потрібні звичайним людям та представникам бізнесу різного масштабу. Довірити свої речі, товари, цінності можна лише відповідальному виконавцю. Замовити перевезення вантажу потрібно у перевіреній транспортній компанії. Вона повинна здійснюватися у зручному для замовника режимі.  Замовити вантажне таксі в Києві  можна в нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо завдання будь-якої складності, гарантуємо збереження речей, ТМЦ замовника у процесі вантажоперевезення.

  Особливості послуги вантажного таксі у Києві

  Таксі для вантажних перевезень часто замовляють у Києві та області. Машину буде подано на об’єкт оперативно. Вантаж. таксі дозволяє замовнику супроводжувати товари, речі разом із водієм. Виділяється для цього 2 пасажирські місця. У нашій компанії можна замовити вантажне таксі недорого. Це особливостями нарахування оплати. На відміну від звичайного перевезення в Києві з гідробортом, nbsp; ціна розраховується за кілометражем. Це робить вид послуги недорогим. Особливо популярне вантажне таксі серед тих, кому потрібний мотоевакуатор. Можна забрати невеликий мотоцикл, мопед, скутер у разі поломки. При цьому звичайний мото евакуатор обійдеться дорожче. У нас ця послуга коштує дешевше. У нашій компанії є все необхідне, щоб надавати послуги мотоевакуатора у Києві недорого.

  Коли замовляють послугу?

  Вантажоперевезення з гідробортом, вантажне таксі в нашій компанії замовляють, якщо потрібно супроводжувати вантаж. Під час перевезення вибирається оптимальний маршрут. Водій враховує, у яких районах зараз є пробки на дорозі. Вибирається найкоротший маршрут. Послугу таксі для вантажоперевезення в нашій компанії часто замовляють для перевезення:

  Можна супроводжувати вантаж, якщо ви повертаєтеся із покупкою техніки з магазину. Під час вантажоперевезення гідроборт дозволить швидко завантажити речі, предмети, товари до кузова.  Ми враховуємо особливості вантажу. У нашій компанії можна замовити послуги таксі недорого.

  Переваги замовлення вантажного таксі по Києву

  Якщо вас цікавить вантажне таксі економ, зверніться до нашої компанії. Ми виконаємо замовлення на вигідних для вас умовах. Цю послугу можна замовити під час переїзду, у тому числі на дачу, при купівлі габаритних речей, супроводу транспортного засобу на СТО. Переваги наших послуг такі:

  Вартість розраховується за кілометражем. Якщо перевезти речі не можна звичайним легковим автомобілем, замовляють вантажне таксі. Автомобіль прибуде за вказаною адресою. При необхідності ми приїдемо в аеропорт, на вокзал, супермаркет чи інші місця, організуємо трансфер та доставку ваших речей.

  Автопарк для Києва

  Послуга вантажного таксі організована у максимально комфортному для клієнтів режимі. У нашому автопарку є кілька видів вантажної техніки для транспортування. Перевезення виконують такі види транспорту:

  За потреби ми допоможемо розмістити речі для тимчасового зберігання на складі наших партнерів.

  Від чого залежить вартість доставки по Києву?

  Існує кілька факторів, що впливають на ціну послуги. Варто також враховувати, що ми не перевозимо небезпечні, вибухонебезпечні матеріали, техніку. Вартість вантажного таксі залежить від таких факторів:

  Оплата починає нараховуватись з моменту прибуття автомобіля за вказаною клієнтом адресою. В нас можна замовити упаковку, доставку на поверх, переїзд під ключ. Наша компанія гарантує, що ТМЦ речі будуть доставлені без пошкоджень. Щоб зробити замовлення, заповніть онлайн-форму на сайті або зателефонуйте нашим консультантам. Ми швидко опрацюємо заявку, запропонуємо вигідні варіанти.

  Отзывы
  Всеволод Вишневецький
  5.0 rating
  Толковая контора. Радует своевременная подача авто и цены.
  Назар Осадца
  5.0 rating
  На собственном опыте я убедился в надежности компании четвертый год сотрудничаю с ней, надежно, всвоечасно и качественно!
  Виктория Брацюк
  5.0 rating
  Огромное спасибо перевозчику!Ребята вежливые и пунктуальные. И ответственные. С первого же телефонного звонка стало ясно, что беспокоиться абсолютно не о чем. Было очень приятно взаимодействовать с людьми, знающими свое дело.
  Экстра Эконом