Квартирний переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  Які вантажі підлягають обов'язковому жорсткому пакуванню?
  Скляні речі, фасади шаф-купе, м'які куточки, дорогі меблі.
  Чи можливий переїзд уночі?
  Так, можливий, але буде дорожчим, ніж удень.
  За який час слід замовляти квартирний переїзд?
  Мінімум за 30 хв, але зазвичай за день більш, ніж достатньо.
  З чого розпочати переїзд із квартири на квартиру?
  З підготовки до переїзду, пакування дрібних речей у коробки, пакування дорогих меблів та техніки у жорстку упаковку.
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  При зміні місця проживання досить популярною і вважається така послуга як квартирний переїзд. Ця процедура досить складна і трудомістка, тому виконувати її варто лише професіоналам, які мають досвід і знання. Однією з найкращих транспортних компаній, що займається транспортуванням різних видів вантажів, є «ЕКСТРАЕКОНОМ». Наша компанія протягом багатьох років надає таку послугу як квартирний переїзд не лише територією України, а й за міжнародними напрямками. Він здійснюється:

  У штаті нашої компанії працюють відповідальні співробітники, які мають багаторічний досвід у сфері логістики – водії, логісти, диспетчери, технічний персонал. Переїзд квартири включає перевезення особистих речей, меблів, іншого домашнього майна. Завдяки знанню тонкощів вантажоперевезень, ми доставимо все необхідне у кінцевий пункт призначення не тільки швидко, а й у повній безпеці.

  З дотриманням усіх норм та вимог ми здійснимо квартирні переїзди однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних, а також квартир-студій по Києву, Київській області, Харкову, Дніпру, Одесі, Запоріжжю, Миколаєву, Львову та інших містах України. Вартість перевезення залежить від кілометражу, використовуваного автомобіля, кількості вантажу, що перевозиться.

  Наші переваги

  Наша компанія завоювала довіру клієнтів та лідируючі позиції серед конкурентів завдяки низці істотних переваг:

  Для суттєвого зниження транспортних витрат клієнтів наші диспетчери розробляють найбільш оптимальні маршрути, якими здійснюються квартирні вантажоперевезення. Підбір транспортних засобів здійснюється залежно від кількості, типу вантажу, що перевозиться. Завдяки тому, що водії виходять на маршрут цілодобово, замовити квартирний переїзд із вантажниками клієнти можуть у будь-який зручний для них час.

  Які автомобілі виконують квартирний переїзд

  Для перевезення меблів нашою компанією надаються сучасні маневрені автомобілі різної вантажопідйомності, які повністю підготовлені та пристосовані до транспортування такого типу вантажу, оснащені надійними механізмами кріплення:

  Замовити послугу квартирного переїзду по Україні, а також за міжнародними напрямками під ключ можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші спеціалісти нададуть професійну консультацію, допоможуть організувати професійний переїзд квартири з мінімальними витратами.

  Отзывы
  Анна Мореквас
  5.0 rating
  Выбирали фирму для переезда с квартиры в квартиру. Почитали отзывы задумались, но решили заказывать здесь. И не пожалели. Машина приехала вовремя, грузчики носили всё быстро и аккуратно. Остались довольны. Решали всё через диспечера Елену.
  Игорь Савченко
  5.0 rating
  Квартирный переезд. Приехали вовремя, грузчики работали быстро, качественно, давали рекомендации по упаковке.
  Округляют в большую сторону: 3 часа 15 мин. = 4 часа.
  В случае необходимости, буду к ним обращаться еще.
  Максим Проша
  5.0 rating
  Самые положительные впечатления от водителя и от компании, спасибо, буду вас держаться при переездах и другим советовать. Процедура замены товара а Эпицентре и возвращения назад с новым товаром прошла в одну ходку и очень экономно.
  Экстра Эконом