Квартирний переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  Які вантажі підлягають обов'язковому жорсткому пакуванню?
  Скляні речі, фасади шаф-купе, м'які куточки, дорогі меблі.
  Чи можливий переїзд уночі?
  Так, можливий, але буде дорожчим, ніж удень.
  За який час слід замовляти квартирний переїзд?
  Мінімум за 30 хв, але зазвичай за день більш, ніж достатньо.
  З чого розпочати переїзд із квартири на квартиру?
  З підготовки до переїзду, пакування дрібних речей у коробки, пакування дорогих меблів та техніки у жорстку упаковку.
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  maxresdefault 300x169 - Квартирний переїзд

  Квартирний переїзд є складним процесом, що вимагає врахувати безліч нюансів. Так, потрібно правильно запакувати всі речі, щоб вони не деформувалися, не пошкодилися при транспортуванні. Переїзди вимагають перевозити речі, правильно зафіксувавши їх у кузові. При цьому для виконання розвантажувально-навантажувальних робіт потрібно мати значну фізичну силу і витривалість. Щоб уникнути багатьох проблем, довірте організацію переїзду та його здійснення професіоналам нашої транспортної компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми надаємо широкий спектр послуг із транспортування різних вантажів.

  Особливості квартирного переїзду

  Наша служба переїзду має великий досвід у галузі вантажоперевезень. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість, оперативність та гідний рівень сервісу. Ми цінуємо свою репутацію, тому ретельно слідкуємо за виконанням усіх пунктів договору у встановлені терміни. При цьому вартість переїзду під ключ залишається незмінно прийнятною як для приватних, так і для корпоративних замовників.

  Ми організовуємо різні переїзди, під час яких враховується низка нюансів. У нас ви можете замовити переїзд до іншого міста чи на невеликі відстані.

  Якщо ви вирішили змінити місце проживання, ми допоможемо виконати транспортування всіх речей швидко. Можете замовити переїзд під ключ із послугою упаковки. Наші спеціалісти підберуть правильні матеріали, підготувавши відповідним чином до транспортування меблі, побутову техніку, особисті речі тощо.

  Вони допоможуть спустити вантаж із поверху, зануривши його в кузов автомобіля. Наші співробітники правильно зафіксують усі речі всередині автомобіля. Після прибуття на місце вони піднімуть все необхідне на поверх, при необхідності розставлять все на вказані місця.

  Як організовано переїзд під ключ

  Організація переїздів у Києві чи іншому місті виконується нашою компанією комплексно. Послуга передбачає мінімальну участь замовника у майбутньому переїзді. Вам достатньо лише звернутися до нашого сервісу переїзду в Києві чи інших містах та замовити подібну послугу. Вона включає наступні етапи:

  Незалежно від типу переїзду, ми гарантуємо гідний сервіс, оперативність проведення робіт, а також збереження всіх речей, що транспортуються. У нас можна замовити переїзд у Києві у зручний для вас час. Наш сервіс працює цілодобово.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно переїжджати

  Звернувшись до нашої компанії для транспортування речей, ви отримуєте безліч переваг. Ціна переїзду залишається прийнятною для різних категорій замовників. Ми володіємо необхідною технічною базою та достатнім досвідом для проведення вантажних перевезень різної складності. Тому процедура проводиться оперативно. Ми несемо відповідальність за збереження речей, які перевозимо.

  За роки своєї роботи ми здобули серед замовників гарну репутацію, якою цінуємо. Тому ми ретельно контролюємо виконання кожного етапу роботи, а також чітко дотримуємось встановлених термінів у процесі перевезень. Наші переваги такі:

  Зробити замовлення ви можете на нашому сайті у зручний для вас час. Тут ви можете зв’язатися з нашими уважними консультантами. Вони врахують усі ваші вимоги та порадять оптимальний формат здійснення переїзду. Консультанти дадуть вичерпну інформацію з усіх питань. Вони допоможуть створити заявку, яку буде оброблено максимально оперативно.

  В обумовлений термін наші співробітники прибудуть на ваш об’єкт та виконають у повному обсязі роботи, зазначені у договорі. У нас у штаті числяться лише досвідчені, ввічливі спеціалісти, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Це гарантує, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

  Отзывы
  Анна Мореквас
  5.0 rating
  Выбирали фирму для переезда с квартиры в квартиру. Почитали отзывы задумались, но решили заказывать здесь. И не пожалели. Машина приехала вовремя, грузчики носили всё быстро и аккуратно. Остались довольны. Решали всё через диспечера Елену.
  Игорь Савченко
  5.0 rating
  Квартирный переезд. Приехали вовремя, грузчики работали быстро, качественно, давали рекомендации по упаковке.
  Округляют в большую сторону: 3 часа 15 мин. = 4 часа.
  В случае необходимости, буду к ним обращаться еще.
  Максим Проша
  5.0 rating
  Самые положительные впечатления от водителя и от компании, спасибо, буду вас держаться при переездах и другим советовать. Процедура замены товара а Эпицентре и возвращения назад с новым товаром прошла в одну ходку и очень экономно.
  Экстра Эконом