Київ-Італія

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку міжнародних вантажоперевезень, виконує регулярні перевезення різних видів вантажів у напрямку Київ – Італія та назад. Ми співпрацюємо як із приватними особами, так і з великими компаніями, виконуємо транспортування комерційних вантажів, а також здійснюємо квартирні переїзди. У нас можна замовити перевезення за міжнародним напрямком:

Для перевезень за маршрутом Київ – Італія надаються сучасні вантажні автомобілі різної вантажопідйомності (Mercedes, Nissan, Tata, MAN, фури), повністю пристосовані та підготовлені до міжнародних перевезень.

Завдяки наявності повного пакету супровідних документів, проходження митного та прикордонного контролю пройде без перешкод. Це дозволить доставити вантаж до кінцевого пункту призначення оперативно та вчасно.

Для збереження вантажу ми виконуємо якісне пакування з використанням сучасного пакувального матеріалу, вантажно-розвантажувальні роботи здійснюються відповідальними вантажниками, які перебувають у штаті наших співробітників.

Экстра Эконом