Київ-Італія

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

4 300x200 - Київ-Італія

Часто власникам бізнесу у різних галузях промисловості, сільського господарства, а також приватним замовникам потрібно транспортувати вантажі за кордон. Популярні міжнародні перевезення до Італії. Зазвичай при цьому використовують автомобільний транспорт. Машинами виконують міжнародні перевезення будматеріалу, товарів, конструкцій, особистих речей тощо. буд. Це дозволяє довезти вантажі практично до будь-якої точки Італії. Замовити міжнародне перевезення вигідно в нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо роботи швидко, злагоджено з гарантією якості. Вартість міжнародних вантажних перевезень у нашій компанії залишається прийнятною для замовників.

Переваги перевезень до Італії автотранспортом

Наш сервіс міжнародних вантажних перевезень має великий попит. Транспортування автомобільним транспортом має безліч переваг. Найчастіше використовуються саме вантажні машини для міжнародних вантажних перевезень до Італії. Це пояснюється рядом особливостей представленого типу доставки:

Міжнародні перевезення вантажів у нашій компанії коштують недорого, доступні для всіх категорій замовників. Ми пропонуємо оптимальні варіанти з урахуванням поставлених перед нами цілей.

Можливі складнощі при доставці вантажу до Італії

У нашій компанії можна замовити послугу доставки вантажів між країнами підвищеної складності. Іноді до Італії потрібно доставити небезпечні вантажі. Це можуть бути вибухові речовини, хімікати, токсичні рідини тощо. Для цього наші співробітники підготують спеціальні роздільні документи (свідоцтво ADR або інші відповідні документи).

У нас можна замовити міжнародні перевезення негабаритних вантажів. В цьому випадку за одним із параметрів вантаж відрізняється від стандартних розмірів. У нашому автопарку є машини, які уможливлюють подібну доставку вантажів між державами. При необхідності ми використовуватимемо вантажний автотранспорт різної вантажопідйомності. У нашому автопарку є вантажні автомобілі з різним обсягом кузова. Це дозволяє перевозити як габаритні, так і негабаритні вантажі.

Також у нас можна замовити послуги міжнародних вантажних перевезень б’ються, цінних речей, антикваріату тощо. Залежно від особливостей вантажу ми розробимо оптимальну стратегію, проведемо необхідну підготовку.

Особливості міжнародних перевезень, організованих нашою компанією

Наша компанія виконає міжнародні перевезення вантажів дешево. Ми доставимо комерційні та некомерційні вантажі до Італії відповідно до чинних інструкцій та норм транспортування. Ми надаємо комплекс послуг з організації міжнародних вантажних перевезень з Києва. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на такі додаткові послуги, що підвищують комфорт:

Наші співробітники виконають розрахунок вартості міжнародного перевезення за простою методикою. Логісти виконують комплекс заходів зниження витрат замовника. Тому наша компанія з міжнародних вантажних перевезень пропонує максимально прийнятну ціну послуг. Можна організувати збірне вантажоперевезення, вибирається максимально короткий та безпечний маршрут. Тому вартість вантажоперевезень у нашій компанії залишається прийнятною для всіх замовників, не змінюється у процесі виконання замовлення.

Чому вигідно звернутися до нас

Наша компанія має великий досвід у галузі доставки по Україні та в інші країни. Ми виконаємо планування, підготовку повного переліку документів для перетину пункту пропуску на кордоні та перевезення вантажів по Італії. У нашому автопарку є вантажні машини різної вантажопідйомності, кузова. Це техніка, в’їзд якої дозволено на територію ЄС.

У будь-яке місто Італії вантаж буде доставлено максимально швидко. Ми гарантуємо збереження речей, товарів, цінностей під час перевезення. Наші менеджери залишаються на зв’язку цілодобово.

Щоб зробити замовлення, обговорити деталі вантажоперевезення, зателефонуйте нашим консультантам. Можна замовити зворотний зв’язок, щоб ми оперативно передзвонили. Консультант відповість на запитання, ухвалить заявку.

Экстра Эконом