Переїзд по Києву та Київській області

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  Чи допомагають водії вантажити речі?
  Як правило, при замовленні 1 вантажника водій виступає вантажником
  Чи оплачується час простою у пробці?
  Так, поки машина їде з меблями клієнта, вона оплачується погодинно.
  Коли замовлення на перевезення речей вважається виконаним?
  Коли клієнт підтвердить закінчення перевезення.
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1159311 300x169 - Переїзд по Києву та Київській області

  Переїзд досить складний захід, що вимагає багато сил та часу. Потрібно правильно запакувати речі, щоб вони не займали багато місця. Продумується їхнє розташування в кузові машини. Щоб перевезти всі речі за раз, потрібно звертатися до служби переїзду на Київщині. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ виконає поставлені замовником завдання швидко, за вигідною ціною. Ми маємо великий досвід організації переїзду у Боярці, Бучі, Броварах та інших населених пунктах Київської області. Наша команда спеціалістів виконає замовлення швидко, з гарантією якості.

  Послуги служби переїзду по Києву та області

  Наша компанія має великий досвід в організації переїзду по Київській області. Ми застосовуємо комплексний підхід до виконання поставлених завдань. У нас замовляють переїзд у Бровари, Ірпінь, Бучу та інші міста області. Ми виконаємо недорого такі види переїздів:

  Ми виконаємо переїзд до Бучі, Білої Церкви та інших населених пунктів. За потреби у нас можна замовити послугу під ключ. Наші співробітники зберуть та запакують усі речі, техніку на об’єкті, транспортують їх на інший об’єкт та розставлять їх по місцях. При необхідності виконується розбирання та збирання меблів, підйом на поверх.

  Замовити переїзд у Ірпінь, Обухів, Вишневе та інші напрямки Київської області у нас можна в режимі 24/7. Наша компанія гарантує, що всі речі будуть правильно завантажені у транспортний засіб. Під час перевезення ретельно продумується маршрут. Це гарантує швидке, безпечне транспортування. Ми маємо все необхідне, щоб перевезти офіс, магазин, промисловий об’єкт.

  У нас можна замовити переїзд до Білої Церкви, Бучі, Бровари недорого. Всі турботи, відповідальність за безпеку речей, техніки бере на себе наша компанія.

  Перевезення речей та вантажів під час переїзду по області Києва

  У нас можна замовити переїзд у Бориспіль, Вишневе, Обухів на вигідних умовах. У нас є все необхідне, щоб транспортувати габаритні та негабаритні вантажі. Ми перевозимо таке:

  Ми не перевозимо небезпечні вантажі, наприклад, вибухові речовини, хімікати, пожежонебезпечні речовини. При необхідності ми виконаємо переїзд до Обухова, Ірпінь, інших населених пунктів швидкопсувних, крихких речей.

  Автотранспорт для переїзду по Київській області

  Наша компанія має великий автопарк для перевезення речей по Київській області. У нас є як невеликі машини, так і великі вантажівки. Вибір залежить від обсягу типу вантажу. Всі предмети фіксуються в кузові автотранспорту. Це забезпечує збереження цінностей замовника. При організації переїзду до Вишневого, Борисполя, Бровари, інших районів області наша компанія використовує наступний транспорт:

  Також у нас є маніпулятори, гідроборти, такелажне обладнання. Це дозволяє міцно фіксувати будь-які предмети всередині кузова, забезпечуючи збереження речей. Маршрут продумується логістами з урахуванням особливостей траси, завантаженості доріг, стану дорожнього покриття тощо. Ми вибираємо максимально короткий та безпечний маршрут.

  Вантажники під час переїзду в межах області Києва

  Щоб замовити переїзд під ключ, потрібно задіяти досвідчених вантажників. Це команда фахівців, яка враховує особливості вантажу, правильно виносить всі речі, товари в кузов автомобіля, упаковує та фіксує їх, а потім здійснює вивантаження на об’єкті. Вантажники при необхідності виконають такі роботи:

  За потреби наші співробітники використовують спеціальне обладнання. Наші співробітники мають високу кваліфікацію, проходять відповідні навчання. Це дозволяє вирішувати завдання різної складності.

  Чому вигідно ЕКСТРА ЕКОНОМ?

  Під час організації переїзду ми враховуємо вимоги, побажання замовника. Наша команда спеціалістів оптимізує витрати клієнта, пропонує найкращі умови для співпраці. Наші переваги такі:

  Зателефонуйте нашим консультантам, щоб поставити запитання та оформити замовлення. Ви залишитеся задоволені якістю наших послуг.

  Отзывы
  Anna Stepanova
  5.0 rating
  Благодаря оперативности и профессионализму сотрудников компании , переезд прошёл быстро и «безболезненно»:)Все рекомендую!
  Анна Портных
  5.0 rating
  Спасибо большое за переезд, всё организовано. Бысто, качественно, и не дорого
  Советую
  Елена V.
  5.0 rating
  Спасибо за помощь при переезде! Буду пользоваться в будущем.
  Экстра Эконом