Перевезення побутової техніки

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  У чому особливість перевезення побутової техніки?
  Побутову техніку потрібно добре упакувати та закріпити. Машина, що перевозить побутову техніку, має їхати по місту зі швидкістю 50 км/год, а за містом – 70 км/год. Маршрут вибирається заздалегідь. За наявності поганої дороги (нерівності) швидкість знижується.
  Чи можуть ваші вантажники самостійно вимкнути пральну машинку та іншу техніку?
  Так, наша транспортна компанія «Екстраеконом» проводить такі роботи.
  Чи перевозите деякі види побутової техніки вертикально?
  Так, звісно. Наприклад, холодильники
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  rabotnik na sklad by tovoj tehniki 300x145 - Перевезення побутової техніки

  Доставка меблів виконується з урахуванням особливостей таких вантажів. Якщо потрібно перевезти побутову техніку, виконати за низькою ціною доставку з Епіцентру або іншого магазину, варто дізнатися, як цей процес виконується. Для багатьох транспортування електроніки стає справжньою проблемою. Щоб уникнути труднощів та неприємностей, потрібно звернутися до професіоналів. Перевезення меблів недорого виконає наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. У нас є транспорт різної вантажопідйомності, досвідчені вантажники. Доставка з Епіцентру та інших магазинів, перевезення особистих, офісних речей буде виконано вчасно.

  Проблеми при самостійному транспортуванні побутової техніки

  Наша компанія виконає перевезення меблів у Бровари, Київ, Вишневе, Ірпінь та інші міста області. Ви можете орендувати вантажний автомобіль або замовити послугу під ключ для перевезення техніки. Другий варіант вигідніший, тому що всі дії виконають наші співробітники.

  Замовити вантажні авто перевезення в нашій компанії вигідно з низки причин. Ми виконаємо всі дії злагоджено, професійно. Якщо транспортувати побутову техніку самостійно, можна зіткнутися із низкою труднощів:

  Ціна автомобільних перевезень у нашій компанії низька. Ми маємо великий досвід транспортування холодильників, пральних машин, телевізорів та інших подібних пристроїв. Це дозволяє нам вирішувати навіть найскладніші завдання у процесі перевезення. У нашому автопарку є авто із гідробортом. Це механізм, що спрощує вантажно-розвантажувальні роботи. Автомобіль з гідробортом прискорює перевезення, виключає ризик пошкодження конструкцій під час навантаження та розвантаження.

  Яку техніку для дому ми перевозимо

  Техніка може бути невеликою або великою, виготовленою із пластику, металу, скла та інших матеріалів. У кожному випадку необхідно враховувати особливості конструкції. Це дозволяє зберегти глянцеві покриття, скляні, дзеркальні вставки, рухомі механізми цілістю.

  Доставку з Епіцентар, інших магазинів, а також організацію переїзду варто довірити професіоналам. Співробітники нашої компанії мають великий досвід проведення транспортування тендітних вантажів, складних конструкцій. Ми доставимо такі види побутової техніки:

  Вартість послуги авто перевезення у нашій компанії вигідна для всіх замовників. Ми виконаємо доставку оперативно. Замовити послуги вантажних авто перевезень у нас можуть приватні особи та компанії.

  Як організовується перевезення побутової техніки у Києві

  Наша компанія організовує комфортний сервіс автоперевезень у Києві та області, в інших регіонах України. У нас можна найняти команду вантажників для вирішення різних завдань. При дачному, квартирному, офісному переїзді. Доставки техніки з магазину наші співробітники виконують такі дії:

  Під час автоперевезення вантажу всі роботи виконуються точно за інструкцією. Ми гарантуємо, що всі дії будуть виконані швидко, відповідно до вимог замовника та правил безпечного перевезення.

  Зробити замовлення, отримати необхідну інформацію ви зможете у наших менеджерів, звернувшись до них на сайті у формі зворотного зв’язку або зателефонувавши. Команда фахівців прибуде за вказаною адресою у встановлений час. Усі роботи будуть виконані у повному обсязі у встановлені терміни.

  Отзывы
  Максим Ніконець
  5.0 rating
  Предоставляли свой транспорт для перевозки, быстрый расчет.
  Денис Тарасюк
  5.0 rating
  Компания согласилась перенести подачу одной машии на более позднее время.
  Своевременно подали две других машины.
  Водители помогли при разгрузке груза.
  Рекомендую !!!!!
  A Mirkin
  5.0 rating
  Очень толковые ребята. Связаться можно как через чат viber так и по телефону. Машина приехала быстро. Ни каких скрытых надбавок. Как договорились. Столько и заплатил. Машина чистая. Водитель за груз переживает. Рекомендует куда что лучше разместить по кузову. Город знает хорошо. Общается вежливо. Я доволен.
  Экстра Эконом