Перевезення побутової техніки

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  Часто задаваемые вопросы
  У чому особливість перевезення побутової техніки?
  Побутову техніку потрібно добре упакувати та закріпити. Машина, що перевозить побутову техніку, має їхати по місту зі швидкістю 50 км/год, а за містом – 70 км/год. Маршрут вибирається заздалегідь. За наявності поганої дороги (нерівності) швидкість знижується.
  Чи можуть ваші вантажники самостійно вимкнути пральну машинку та іншу техніку?
  Так, наша транспортна компанія «Екстраеконом» проводить такі роботи.
  Чи перевозите деякі види побутової техніки вертикально?
  Так, звісно. Наприклад, холодильники
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Однією з найпопулярніших послуг вважається перевезення побутової техніки у Києві. Замовити послугу можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», що займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку серед численних конкурентів. Ми спеціалізуємося на транспортуванні різних видів вантажів, зокрема й побутової техніки, протягом багатьох років.

  Для здійснення перевезення ми надаємо повністю підготовлені та пристосовані сучасні маневрені транспортні засоби різної вантажопідйомності — газель (з довгою або короткою базою), мінібус, максібус, вантажні автомобілі. Ми виконаємо оперативне, надійне, якісне перевезення:

  Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених, відповідальних вантажників, що працюють у штаті нашої компанії. Вони також виконають пакування побутової техніки з використанням сучасних пакувальних матеріалів.

  Наші диспетчери підберуть найбільш підходящий транспортний засіб залежно від кількості вантажу, розроблять оптимальні маршрути, що дозволить суттєво зменшити транспортні витрати клієнтів. Замовити перевезення побутової техніки в Києві, Київській області, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Одесі, інших містах України за найнижчими цінами можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті компанії номерами телефонів.

  Отзывы
  Максим Ніконець
  5.0 rating
  Предоставляли свой транспорт для перевозки, быстрый расчет.
  Денис Тарасюк
  5.0 rating
  Компания согласилась перенести подачу одной машии на более позднее время.
  Своевременно подали две других машины.
  Водители помогли при разгрузке груза.
  Рекомендую !!!!!
  A Mirkin
  5.0 rating
  Очень толковые ребята. Связаться можно как через чат viber так и по телефону. Машина приехала быстро. Ни каких скрытых надбавок. Как договорились. Столько и заплатил. Машина чистая. Водитель за груз переживает. Рекомендует куда что лучше разместить по кузову. Город знает хорошо. Общается вежливо. Я доволен.
  Экстра Эконом