Перевезення вантажів у Обухові

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києвській області
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Послуги вантажоперевезення користуються попитом, оскільки дозволяє без стресів і нервів здійснити переїзд у нове житло, перевезти вантаж будь-якої ваги та габаритів у будь-яке місце, де є автомобільні дороги. Це вигідна та зручна послуга, яка підходить усім, тому що вартість вантажних перевезень в компанії “Екстраеконом” доступна кожному. Вантажоперевізники мають великий досвід роботи та перевезуть будь-який товар чи особисті речі в точку призначення цілістю та безпекою.

  Кому може знадобитися послуга перевезення вантажу Обуховим

  Вантажні перевезення можуть знадобитися кожній людині, а також приватним підприємцям, виробникам, торговим компаніям. Ця послуга дозволяє перевозити:

  Також послуга включає доставку вантажів, які потребують особливих умов перевезення. Тільки спеціалісти можуть провезти музичні інструменти, скляні, кришталеві вироби без пошкоджень із гарантією цілісності. Перед тим, як перевезти вантаж, компанія страхує його, тому клієнт у разі пошкодження або втрати товару отримає фінансову компенсацію в повному розмірі. Якщо перевозити вантаж самостійно або просити про це знайомих – не буде жодних гарантій, що він прибуде до призначення в цілості та безпеці.

  Скільки коштує послуга вантажоперевезення в Обухові

  Ціни на вантажоперевезення розраховуються індивідуально менеджером компанії та залежать від:

  Точна ціна на перевезення вантажу розраховується менеджером під час оформлення послуги. Представник компанії зможе повідомити її після того, як поставить клієнту кілька питань, щоб зрозуміти характеристики та особливості доставки вантажу.

  Який автотранспорт використовується для доставки вантажів

  Для того щоб здійснювати вантажоперевезення вигідно важливо насамперед підібрати потрібний транспорт. Для перевезення вантажу використовується:

  На вибір транспортного засобу для перевезення вантажів впливають характеристики самого вантажу, а також особливості маршруту, перешкоди на шляху. Якщо на дорозі зустрічаються низькі мости, заборона на проїзд великогабаритних великовагових транспортних засобів – для перевезення вантажів краще підібрати невеликі автомобілі, якщо вантажу багато – кілька намиста або невеликих фургонів. Для вантажів з великими габаритами доведеться вибирати великі транспортні засоби, але тоді вартість послуги може бути вищою через необхідність об’їзду перешкод.

  Вантажоперевезення в Обухові за вигідною ціною з компанією “Екстраеконом”

  Якщо вам необхідно замовити перевезення вантажу в Обухові і ви шукаєте надійну логістичну компанію – вам варто звернутися до “Екстраеконом”. Компанія має великий досвід у сфері вантажоперевезень і відрізняється:

  У логістичній компанії “Екстраеконом” вантажоперевезення дешево, тому скористатися послугою може кожен. Це набагато безпечніше і дешевше, ніж шукати серед знайомих відповідний транспорт і звати недосвідчених вантажників на допомогу. Послуга дозволяє заощадити не лише гроші, а й час, оскільки клієнту не доведеться займатися всіма процесами самостійно, за нього все зроблять спеціалісти.

  Отзывы
  Віктор Машталірук
  5.0 rating
  Користувався послугою перевезенням меблів. Дуже задоволений.
  Все швидко якісно професійно. Раджу.
  Экстра Эконом