Міжміський переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  6 300x200 - Міжміський переїзд Бажаючи переїхати в іншу країну, варто довірити організацію цього процесу професіоналам. Ви позбавите себе від труднощів і проблем, що гарантовано виникають. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ займається організацією квартирних, офісних переїздів та вантажоперевезень по Україні та в інші країни вже багато років. Наш досвід, відповідальне ставлення дозволяють виконати замовлення на найвищому рівні. Ми доставимо всі речі за вказаною адресою без будь-яких пошкоджень, чітко обумовлені терміни.

  Особливості організації міжміського переїзду

  Якщо переїзд організовується вами самостійно, вам потрібно буде вирішувати безліч завдань. Потрібно правильно підібрати авто, яке зможе виконати переїзд в інше місто та перевезти вантаж у цілості та безпеці. Звернувшись до нас, ви отримаєте допомогу у виборі оптимального транспортного засобу з необхідною місткістю кузова. Це дозволяє скоротити витрати на перевезення, адже не потрібно буде перевозити речі в напівпорожньому кузові габаритного автомобіля. У нас є машини, які готові перевезти як зовсім невеликі, так і габаритні вантажі.

  Наші фахівці допоможуть перевезти офіс чи речі з вашої квартири чи будинку. Наші співробітники зможуть акуратно розібрати габаритні меблі, запакувати всі елементи відповідно до існуючих правил. Досвідчені вантажники нашої служби переїзду міцно зафіксують речі в кузові автомобіля, а також допоможуть перенести їх до будинку, офісу після прибуття на об’єкт. Також ви можете замовити послугу збирання меблів.

  Щоб скоротити час перевезення, наші фахівці обирають при організації переїзду найкоротший та найбезпечніший маршрут, протягом якого дорога буде найбільш рівною. Автомобілі оснащені якісною амортизаційною системою останнього покоління. Це дозволяє знизити вібрації всередині кузова під час транспортування.

  Різновиди міжміських вантажоперевезень, які виконає ЕКСТРА ЕКОНОМ

  У нашій компанії можна замовити міжміський переїзд під ключ на вигідних умовах. Ми виконаємо комплекс дій, щоб речі, цінності були доставлені швидко та недорого. Вартість переїзду під ключ залишається прийнятною. Ми пропонуємо різні послуги, що дозволяють задовольнити будь-які потреби замовників при вантажоперевезенні в інше місто. Основними напрямками міжміських переїздів є:

  Наша компанія має все необхідне, щоб перевезти різні вантажі (меблі, техніку, речі, саджанці, посуд, документацію тощо). При необхідності команда вантажників винесе всі речі з приміщення, занурить їх у машину, а також вивантажить після прибуття. Ціна переїзду визначається перед виконанням робіт, що не змінюється при виконанні вантажоперевезення.

  Чому з нами вигідно переїжджати?

  Звернувшись до нашої компанії, ви отримуєте масу переваг при організації переїзду з одного міста до іншого. Перевагами нашого сервісу переїздів є:

  Дослідні вантажники правильно фіксують усі речі всередині кузова автомобіля. Під час тривалого переїзду це дозволить уникнути зсувів, пошкоджень техніки, меблів, тендітних предметів.

  Наші водії мають високий рівень професіоналізму. Вони акуратно доставлять вантаж за вказаною в заявці адресою. Будь-які перешкоди на дорозі (ями, горбилі) вони долають обережно, що гарантує збереження вантажу.

  Замовте послугу переїзду до іншого міста нашої компанії. Ми надаємо сервіс високої якості та вирішуємо завдання будь-якої складності під час вантажоперевезень. Зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок, щоб ми передзвонили. Консультант відповість на   питання, прийме заявку.

  Отзывы
  Женя Л
  5.0 rating
  Заказывал перевозки в данной компании, в целом доволен. Вещей было много, но авто было большое, даже пол машины не заняло, заказывал без грузчиков, водитель помог мне с некоторыми вещами. Если будет необходимость, то буду заказывать авто в этой компании.
  Максим Басос
  5.0 rating
  Перевозил несколько раз вещи, все прошло хорошо. Понравилось, что есть большой выбор машин под любой груз
  Володимир Дворкин
  5.0 rating
  Диверсификация услуг,обученность персонала,своевременность и многое другое. - это то,что способствует работе только с этой фирмой!
  Экстра Эконом