Міжміський переїзд

Форма заказа услуги
Грузчики
Пассажиры
Дата
Время
p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Процедура переїзду з одного населеного пункту до іншого досить кропітка, складна і трудомістка, тому самостійно виконати її неможливо. Оперативні, надійні та якісні міжміські перевезення здійснює транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ», що займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку серед численних конкурентів у сфері логістики. З нашою допомогою приватні особи, а також комерційні компанії зможуть здійснити міжміський переїзд, доставити в будь-яке місто:

Виконуються міжміські вантажоперевезення сучасними маневреними транспортними засобами, що повністю підготовлені та пристосовані до доставки вантажів.

Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених вантажників, що працюють у штаті нашої компанії. Вони також виконають пакування вантажу з використанням сучасного пакувального матеріалу.

Замовити автоперевезення у Києві, Київській області можна, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів. Наша компанія пропонує найнижчі ціни на перевезення вантажів між містами, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Отзывы
Женя Л
5.0 rating
Заказывал перевозки в данной компании, в целом доволен. Вещей было много, но авто было большое, даже пол машины не заняло, заказывал без грузчиков, водитель помог мне с некоторыми вещами. Если будет необходимость, то буду заказывать авто в этой компании.
Максим Басос
5.0 rating
Перевозил несколько раз вещи, все прошло хорошо. Понравилось, что есть большой выбор машин под любой груз
Володимир Дворкин
5.0 rating
Диверсификация услуг,обученность персонала,своевременность и многое другое. - это то,что способствует работе только с этой фирмой!
Экстра Эконом