Міжміський переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Процедура переїзду з одного населеного пункту до іншого досить кропітка, складна і трудомістка, тому самостійно виконати її неможливо. Оперативні, надійні та якісні міжміські перевезення здійснює транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ», що займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку серед численних конкурентів у сфері логістики. З нашою допомогою приватні особи, а також комерційні компанії зможуть здійснити міжміський переїзд, доставити в будь-яке місто:

  Виконуються міжміські вантажоперевезення сучасними маневреними транспортними засобами, що повністю підготовлені та пристосовані до доставки вантажів.

  Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених вантажників, що працюють у штаті нашої компанії. Вони також виконають пакування вантажу з використанням сучасного пакувального матеріалу.

  Замовити автоперевезення у Києві, Київській області можна, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів. Наша компанія пропонує найнижчі ціни на перевезення вантажів між містами, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Отзывы
  Женя Л
  5.0 rating
  Заказывал перевозки в данной компании, в целом доволен. Вещей было много, но авто было большое, даже пол машины не заняло, заказывал без грузчиков, водитель помог мне с некоторыми вещами. Если будет необходимость, то буду заказывать авто в этой компании.
  Максим Басос
  5.0 rating
  Перевозил несколько раз вещи, все прошло хорошо. Понравилось, что есть большой выбор машин под любой груз
  Володимир Дворкин
  5.0 rating
  Диверсификация услуг,обученность персонала,своевременность и многое другое. - это то,что способствует работе только с этой фирмой!
  Экстра Эконом