Демонтаж бетону

p1
Великий вантажний автопарк
Машини для будь-якого обсягу сміття
p2
Фіксована ціна на демонтаж
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання
p3
Терміновість
Демонтаж у точно обумовлені терміни
p4
Працюємо 24 години
Виробляємо демонтаж коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни в Києві та області
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

demontag betona - Демонтаж бетону

Якщо знадобиться демонтаж бетону, такі роботи бувають двох видів:

  1. Механічний. У цьому способі використовується відбійний молоток. Методика чудово підходить для ліквідації залізобетонних конструкцій. Такий варіант вважається одним із найбільш надійних, ефективних та бюджетних. Крім того, варто відзначити, що він абсолютно не небезпечний для зовнішнього середовища і не потребує зміцнення.
  2. Бездарний демонтаж. Складається з методів канатного та алмазного різання. Додатково можуть використовуватись різні хімічні засоби. Високо бюджетним варіантом демонтажу вважається фрезерування.

На демонтаж бетону ціна буває різною. Все залежить від складності проведених робіт та інших факторів. Дізнатись докладну вартість можна тільки після консультації з майстрами.

Організаційні роботи з демотажу бетону

На демонтаж бетону вартість визначається з урахуванням обраного методу та інших різних факторів. Організація такого процесу складається із різних етапів. Особливого значення має підготовка. Цей процес складається з наступних моментів:

У процесі підготовки будівля має бути готовою до ліквідації. Для цього потрібно зняти покрівлю, вікна, розфарбувати монолітну будову. Перед проведенням основного етапу роботи проводиться зачистка території, забирається та вивозиться будівельне сміття та інше не потрібне.

Використання відбійного молотка під час руйнування бетону

На демонтаж бетону відбійним молотком ціна визначається індивідуально. Пристрій відмінно працює з бетоном та іншими матеріалами. Цей інструмент призначений для ручного застосування, має досить сильний ударний вплив. Він розроблений для розбивки та розколювання матеріалів, які мають різну міцність. На демонтаж бетону ціна Київ доступна.

Відбійний молоток чудово справляється з розколом твердих порід, допомагає швидко демонтувати залізобетонні конструкції та справляється з катастрофою монолітних споруд. Механізм дії під час використання такого пристрою полягає у творі механічних імпульсів на предмет, який необхідно зруйнувати. Така взаємодія забезпечує моментальний ефект, що розповідає, але варто відзначити, що відбійний молоток буває різних видів:

Якщо здійснюється демонтаж бетону вручну, ціна може змінюватися, залежно від складності роботи.

Використання гідрокліну при бетонному демонтажі

Зазвичай така техніка використовується у проведенні пошуково-рятувальних операцій. На демонтаж армованого бетону ціна залежить від вибраного методу. Цей аварійно-рятувальний інструмент із гідроприводом є дуже транспортабельним, має безліч переваг. Він чудово справляється з віджиманням сталевих дверей і подібних покриттів. Безпечно дозволяє ліквідувати трубопровідні конструкції. Важливо враховувати, що такий спосіб можуть використовувати лише досвідчені майстри.

Ефективність та вартість демонтажу бетону гідромолотом

За його допомогою можна зробити демонтаж бетону вручну. для базової машини. Таке обладнання призначене для гідравлічних екскаваторів. Один із найефективніших способів, які використовуються у винищуванні будівельних структур. Демонтаж бетону ціна за м2 в такий спосіб визначається індивідуально.

За допомогою пристрою здійснюється занурення активних частин, матеріал який потрібно зруйнувати. Сила удару є досить потужною і дозволяє зруйнувати матеріал під сильним гідравлічним тиском. Відмінно підходить для демонтажу різних перекриттів.

Демонтаж бетону хімічними засобами

Щоб зрозуміти, скільки коштує демонтаж бетону, потрібно брати до уваги спосіб, який використовуватиметься для виконання такої роботи. У сучасній промисловості є великий вибір хімічних засобів, що використовуються для демонтування бетонних споруд. У такий спосіб роботу можна виконати за короткий термін і досить тихо. У процесі роботи не виникатиме багато пилу та інших будівельних відходів.

Хімічний демонтаж бетону здійснюється за допомогою таких сумішей:

Є різні види не лише хімічних, а й специфічних засобів. У виборі для демонтажних робіт слід звернути увагу на безпеку та надійність їх застосування. Якщо немає досвіду, то це слід довірити професіоналам.

Экстра Эконом