Вивіз будівельного сміття Київ

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

black container litter waste garbage trash can 998514 pxhere.com  300x200 - Вивіз будівельного сміття Київ

Після будівництва, ремонту, реконструкції залишається багато будівельного сміття. Він заважає проведенню подальших робіт. Шматки обробки, блоки, опори та інші непотрібні матеріали необхідно правильно утилізувати. Оперативно та правильно організувати вивіз сміття у Києві допоможе наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми маємо великий досвід у організації вантажних перевезень. Ми виконаємо за низькою ціною вивіз будівельного сміття у Києві відповідно до чинного законодавства.

Особливості послуги вивезення будівельного сміття по Києву

Наша компанія організує вивіз будівельного сміття на вигідних для вас умовах. Ми враховуємо побажання замовника, особливості вантажу. Це дозволяє нам запропонувати оптимальні умови співпраці. Замовити вивіз сміття в нашій компанії можна на наступних умовах:

Ціна вивезення будівельного сміття з навантаженням у нас низька. Є необхідне обладнання, великий досвід у проведенні таких робіт. Ми виконаємо вивіз сміття дешево, суворо відповідно до чинного законодавства.

Наш автопарк для транспортування будсміття в Києві

У нашій компанії можна замовити вивіз сміття у Києві недорого. Ми оптимізуємо витрати замовника. У нас можна замовити машину для вивезення сміття оптимальної вантажопідйомності. Наш автопарк включає наступні види вантажних автомобілів:

Якщо ділянка невелика, виконає завдання невеликий вантажний транспорт. Це автомобілі з гарною маневреністю та низькою вартістю оренди. Для великого об’єкта виконає вивіз сміття КАМАЗ або ЗІЛ.

Ми співпрацюємо з компаніями, що займаються утилізацією відходів цієї категорії. Вони мають полігони для розвантаження, що знаходяться за межею міста. Це дозволяє уникнути проблем із законом через неправильну утилізацію будівельних відходів, отримання великих штрафів.

Вивіз будівельного сміття під ключ по Київській області

Наша компанія виконає за низькою ціною вивіз сміття КАМАЗом, ЗІЛом, Газеллю різної вантажопідйомності. За бажання ви можете завантажити будівельні відходи в кузов самостійно. Але набагато простіше замовити вивіз будівельного сміття з навантаженням. Ми виконаємо роботи під ключ. Команда досвідчених фахівців злагоджено виконає завдання будь-якої складності. До комплексу робіт входить таке:

Вивіз будівельного сміття у мішках або без упаковки виконується швидко. За потреби використовується спеціальна техніка, навантажувачі для швидкого прибирання території. Якщо вивозити великогабаритне сміття, може знадобитися попереднє розбирання. Наші співробітники за необхідності виконають демонтаж.

Різновиди будівельних відходів

Наша компанія організує високоякісні послуги із вивезення будівельного сміття різних категорій. Ми транспортуємо такі види відходів:

Наша компанія прибере з об’єкту зайві будматеріали після ремонту чи будівництва. Можна укласти договір поступове вивезення відходів у міру їх накопичення. Можна вибрати зручний для вас варіант співробітництва.

Також ми виконаємо роботи із використанням спеціальної тари. Наші співробітники за потреби запакують будівельні відходи, занурять все в машину. Зробіть замовлення у зручний для вас час. Ми приймаємо заявки цілодобово. Машину подамо на об’єкт за потреби вже через півгодини після звернення до нашої компанії.

Отзывы
Дмитро Лисенко
5.0 rating
27.05.2021
Замовляв вивіз будівельного сміття. Все пройшло чудово. Машина трохи запізнилася, але за умов вечора п'ятниці для Києва це нормально. Занурили швидко, за собою все прибрали, ціну підняти не намагалися, як озвучили по телефону при замовленні. Претензій нема. Рекомендую
Ольга Іванченко
5.0 rating
03.08.2020
Замовляла вивіз будівельного сміття. Із плюсів:
+ Домовилися у зручний для мене день і час
+ Всі завантажили швидко, ніде не насмітили
+ Вантажники привітні, охайні, не матюкаються
+ Нормальна ціна
З мінусів: - трохи запізнилися
Яна Сафонова
5.0 rating
Приїхала машинка у домовлений час!
Вивезли будівельне сміття швидко і оперативно, без зайвих питань?
Бережіть спину вантажника: і водій та мішки сам носить?
Olika Saklakova
5.0 rating
Дуже дякую цій фірмі, приїхали швидко, винесли лад. Сміття за 15 хвилин.
Організація пройшла добре.
Зручно спілкуються, можна зателефонувати, а можна написати у вайбер.
Усі види зв'язку.
Хлопці дякую вам!
Экстра Эконом