Камаз

Камаз
від 3200 грн/год
від 3200 грн
1 ходка без вантажників
10-25 м.куб
Об`єм
від 4500 грн
1 ходка з вантажниками
за домовленістю
Робота у нічний час

samosval kamaz 6520 61 768x515 1 - Камаз

Мінімальне замовлення
2 години – від 3200 грн
Наступна година
500 грн
Км за Києвом
35 грн/км
Об. кузова
10 м.куб
Вантажопідйомність
10 т
Пасажирські місця
не передбачено
Замовити машину
Уважні та акуратні вантажники в Екстра Економ

Діяльність компанії ЕКСТРАЕКОНОМ спрямована зробити вантажні перевезення найбільш вигідними, адже враження клієнтів – запорука успіху. Для тих, хто вміє заощаджувати!

icon-car3 Замовити машину

Машина Камаз, перевезення якою можна замовити в компанії “ЕКСТРАЕКОНОМ”, – це техніка спеціального призначення, яка використовується в основному в будівельній галузі.

Не всі компанії мають можливість придбати Камаз для особистого користування через високу вартість транспортного засобу. Більш вигідною є оренда Камаза, що дозволяє замовляти послуги з перевезення вантажів, коли в цьому виникає потреба.

Окрім підприємств та організацій вантажоперевезення Камазами актуальні для приватних осіб під час будівництва будинків чи котеджів. Завдяки хорошій прохідності на будь-якому дорожньому покритті за будь-якої погоди, Камаз використовується під час транспортування вантажів у заміські зони.

Для перевезення вантажів різного типу орендуються автомобілі різної вантажопідйомності. До найбільш популярних вантажів, що транспортуються на Камазах, належать:

  • будівельні матеріали;
  • пісок, щебінь;
  • бетонні плити, стовпи;
  • об’ємні вантажі.

Вартість перевезення розраховується, враховуючи кілометраж, тип вантажу, його об’єм та інші фактори. Ми пропонуємо вигідні ціни, послуги високої якості, надаємо транспорт у справному стані. Дізнатися, скільки коштує оренда Камаза для юридичних та фізичних осіб можна по телефону у нашого менеджера.

Экстра Эконом