Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  fura sh 300x112 - Одеса-Київ

  Багато мешканців курортного міста Одеса бажають виконати переїзд до столиці. Може знадобитися перевезти речі у зворотному напрямку. Для цього потрібно вирішувати безліч організаційних питань. Одним із прийнятних видів транспортування є попутні вантажоперевезення меблів, речей, товарів. Довірити це завдання ви можете професіоналам нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо вантажоперевезення до Одеси, Києва недорого.

  Особливості послуги попутних вантажоперевезень Одеса – Київ

  Непрофесіонал не зможе виконати вантажоперевезення до Києва чи Одеси, до інших міст правильно. В результаті можна зіткнутися з різними неприємностями. Техніка, меблі, обладнання, особисті речі можуть бути зіпсовані, пошкоджені, якщо їх транспортувати неправильно. Тому довірте попутні вантажоперевезення будматеріалів, техніки, ТМЦ за маршрутом Одеса-Київ фахівцям нашої транспортної компанії.

  Звернувшись до нашої компанії для організації попутних вантажоперевезень особистих речей, товарів, цінностей, ви отримуєте низку переваг:

  Замовте послугу попутних перевезень у нашій компанії. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

  Повний спектр послуг з транспортування вантажу з Одеси до Києва

  Ми не тільки організовуємо попутні перевезення дешево, а й надамо повний спектр послуг, який потрібний у конкретному випадку.

  Наші вантажники запакують усі необхідні речі, спустять і піднімуть на поверх, допоможуть розпакувати, зібрати меблі, розставити речі у вказаних замовником місцях. Це дозволяє кожному замовнику уникнути безлічі проблем. Вам не потрібно витрачати багато часу на проведення кожного етапу перевезень. Просто зверніться до нашої компанії. Ми оперативно приїдемо на виклик і допоможемо транспортувати практично будь-які речі, меблі, техніку тощо.

  Для виконання будь-якого поставленого завдання ми маємо все необхідне. А головне – ndash; ми маємо великий досвід у проведенні подібних робіт. Завдяки цьому ми перевозимо будь-які вантажі акуратно, оперативно, відповідно до чинного законодавства. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за прозорою схемою. На ціну вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або іншого обсягу впливає таке:

  У нашому автопарку є машини з різною місткістю кузова. Це дозволяє підібрати оптимальний тип транспортного засобу відповідно до особливостей вантажу. Для перевезення відносно невеликої кількості малогабаритних речей більше підійде маленький автомобіль. Він швидкий, маневрений.

  У нас можна замовити попутні перевезення будь-якої складності. Якщо ж потрібно перевезти багато речей, габаритну техніку, обладнання, буде потрібно машина з великою місткістю кузова. За один раз можна буде транспортувати усі речі. При цьому вам не доведеться платити за всю машину. Відповідно до зайнятого простору призначається ціна.

  Чому вигідно замовити послугу попутних перевезень у ЕКСТРА ЕКОНОМ?

  Звернувшись до нашої компанії, ви можете розраховувати на високий рівень сервісу, оперативність та відповідальність усіх співробітників. При цьому вартість перевезень залишається прийнятною для всіх категорій замовників. З нами співпрацюють як приватні, так і корпоративні клієнти. Ми пропонуємо вигідні умови для організації міжміських попутних перевезень.

  Наша компанія працює на ринку автомобільних вантажних перевезень багато років. За цей час ми здобули великий досвід і змогли завоювати довіру клієнтів. Своєю репутацією наша компанія дорожить. Тому проводиться ретельний контроль за якістю всіх дій наших співробітників на кожному етапі виконання поставленого завдання. Ми гарантуємо, що вантаж буде доставлений без пошкоджень у встановлений договором строк.

  Дізнатися всю інформацію, що цікавить, ви зможете по телефону гарячої лінії. Зв’язавшись із нашими досвідченими, уважними консультантами, ви зможете прорахувати вартість перевезення, висловити свої побажання щодо організації цього заходу. Консультанти враховують ваші вимоги, запропонують оптимальні умови для співпраці.

  Тривалий переїзд між містами потребує правильної підготовки. Ми плануємо цю процедуру відповідно до встановлених норм і правил. У процесі перевезення контролюється розташування вантажної машини. Це дозволяє уникнути різних непередбачених ситуацій у дорозі.

  Зверніться до нашої компанії для організації попутних вантажоперевезень Одеса-Київ. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

  Экстра Эконом