Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Оптимізувати транспортні витрати на доставку вантажів дозволяють попутні вантажоперевезення. На вигідних умовах для клієнтів та виконавців здійснити вантажоперевезення дозволяє така послуга, як попутний вантаж Одеса–Київ, а також у зворотному напрямку.

  На виконанні регулярних попутних вантажоперевезень територією України спеціалізується транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка протягом багатьох років надає свої послуги у сфері логістики. Ми забезпечуємо оперативну, надійну доставку вантажу будь-якого виду, його збереження на всьому шляху прямування. Також до переваг співпраці з нами належить:

  Доставка попутного вантажу здійснюється в точки, якими проходить маршрут. Істотним плюсом такого типу вантажоперевезень є те, що клієнти оплачують тільки свій вантаж, а виконавцю не потрібно гнати порожню машину за маршрутом.

  Транспортується попутний вантаж з Одеси до Києва сучасними автомобілями різної вантажопідйомності (підбирається, враховуючи об’єм, вид вантажу), які повністю пристосовані та підготовлені до попутних перевезень.

  Экстра Эконом