Форма заказа услуги
Грузчики
Пассажиры
Дата
Время
p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Оптимізувати транспортні витрати на доставку вантажів дозволяють попутні вантажоперевезення. На вигідних умовах для клієнтів та виконавців здійснити вантажоперевезення дозволяє така послуга, як попутний вантаж Одеса–Київ, а також у зворотному напрямку.

На виконанні регулярних попутних вантажоперевезень територією України спеціалізується транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка протягом багатьох років надає свої послуги у сфері логістики. Ми забезпечуємо оперативну, надійну доставку вантажу будь-якого виду, його збереження на всьому шляху прямування. Також до переваг співпраці з нами належить:

Доставка попутного вантажу здійснюється в точки, якими проходить маршрут. Істотним плюсом такого типу вантажоперевезень є те, що клієнти оплачують тільки свій вантаж, а виконавцю не потрібно гнати порожню машину за маршрутом.

Транспортується попутний вантаж з Одеси до Києва сучасними автомобілями різної вантажопідйомності (підбирається, враховуючи об’єм, вид вантажу), які повністю пристосовані та підготовлені до попутних перевезень.

Экстра Эконом