Київ-Польща

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

img02 300x145 - Київ-Польща

Однією із затребуваних послуг є міжнародні перевезення до Польщі. Її замовляють приватні та корпоративні клієнти. Це особливий вид перевезення, який має низку нюансів. Виконати транспортування дозволяє автомобільний транспорт з м’якими ресорами, що максимально знижує тряску та вібрації при пересуванні. Виконання цього завдання варто довірити професіоналам. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ виконає міжнародні перевезення вантажів швидко, недорого. Ми виконуємо транспортування відповідно до норм законодавства.

Особливості міжнародних вантажних перевезень з Києва до Польщі

У нашій компанії можна замовити міжнародне перевезення на найвищому рівні. Ми перевеземо вантажі швидко, за прийнятною вартістю. Якщо під час підготовки будуть допущені помилки, це призведе до затримок при перетині кордону, додаткових витрат. Тому міжнародні перевезення будматеріалу, товарів, особистих речей довірте нашим досвідченим співробітникам. Вони мають відповідну кваліфікацію.

Наші співробітники знають, як правильно виконати міжнародні перевезення негабаритних вантажів, невеликих предметів, товарів. Ми вирішуємо завдання будь-якої складності. Наша компанія з міжнародних вантажних перевезень чітко дотримується норм законодавства. Ми перевозимо такі вантажі:

Для кожного виду вантажів виконується комплексна організація міжнародних вантажних перевезень із Києва до Польщі. Цю роботу виконують за інструкцією, дуже акуратно. У нас можна замовити послуги міжнародних вантажних перевезень за оптимальною ціною.

Переваги перевезень до Польщі автотранспортом

Наш сервіс міжнародних вантажних перевезень має великий попит. Транспортування автомобільним транспортом має безліч переваг. Найчастіше використовуються саме вантажні машини для міжнародних вантажних перевезень до Польщі. Це пояснюється рядом особливостей представленого типу доставки:

Ціна міжнародних перевезень у нашій компанії залишається прийнятною для всіх категорій замовників. Ми пропонуємо оптимальні варіанти з урахуванням поставлених перед нами цілей.

Що впливає на ціну міжнародного транспортування

Розрахунок вартості міжнародного перевезення проводиться нашою компанією за прозорою, зрозумілою методикою. На вартість впливає кілька факторів:

При потребі ми вживемо необхідних заходів для додаткового захисту вантажу. У процесі доставки вантажів між державами може знадобитися використовувати GPS-трекер, спеціальні замки на кузові, додаткові кріплення предметів усередині кузова тощо.

Наша компанія виконає міжнародні перевезення вантажів дешево. Наші логісти збудують максимально короткий, безпечний маршрут, виконають необхідні дії для оптимізації витрат замовників. Ми гарантуємо збереження вантажів.

Чому вигідно звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ

Наша компанія має великий досвід надання послуг доставки вантажів між країнами. Ми виконаємо планування, підготовку повного переліку документів для перетину пункту пропуску на кордоні та перевезення вантажів Польщею. У нашому автопарку є вантажні машини різної вантажопідйомності, кузова. Це техніка, в’їзд якої дозволено на територію ЄС. Ви отримуєте низку переваг, звернувшись до нашої компанії:

Щоб зробити замовлення, обговорити деталі вантажоперевезення, зателефонуйте нашим консультантам. Можна замовити зворотний зв’язок, щоб ми оперативно передзвонили. Консультант відповість на запитання, ухвалить заявку.

Экстра Эконом