Вантажне таксі по Київській області

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни по Київській області
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  werte1 300x191 - Вантажне таксі по Київській областіПослуга вантажного таксі популярна серед мешканців Києва та області. Її замовляють як приватні клієнти, і компанії. Можна організувати вантажоперевезення у Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інші населені пункти Київської області. Вантажні автомобілі допоможуть перевезти особисті речі, товари, техніку. При цьому у машині передбачається 1-2 місця для пасажирів. Замовити вантажне таксі Київ недорого можна в нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми гарантуємо високу якість робіт та оперативність.

  Послуги вантажного таксі по Київській області.

  Замовити вантажоперевезення до Бучі, Білої Церкви та інших міст області у нас можна на вигідних умовах. Крім вантажу, транспортний засіб може перевезти також пасажирів. Зазвичай поруч із водієм залишається 2 місця. Це дозволяє супроводжувати вантаж. Організовуючи вантажоперевезення в Ірпінь, Бровари та інші міста, варто враховувати кілька особливостей наданої послуги:

  Наша компанія надає послуги вантажного таксі по Київській області недорого. Розрахунок ціни виконується за кілометражем, який проїжджає машина, а не за витраченим часом.

  Коли замовляють вантажоперевезення по області Києва?

  Якщо потрібно організувати вантажоперевезення до Білої Церкви, Вишневого, Бучі та інших населених пунктів, жителі Київської області звертаються до нас. Вантажне таксі прибуде на адресу оперативно. До нас звертаються у таких випадках:

  Ми організуємо вантажоперевезення у Бориспіль, Ірпінь, Бровари та інші міста габаритних та негабаритних вантажів. Ми маємо все необхідне, щоб оптимізувати витрати замовника, виконати доставку швидко та якісно.

  Автотранспорт для вантажоперевезень по Київській області

  У нашій компанії можна замовити вантажоперевезення в Обухів, інші міста. Ми підберемо вантажне авто з оптимальним об’ємом кузова. Це дозволить не переплачувати за оренду автомобіля велику вантажопідйомність. У нашому автопарку є все необхідне для забезпечення правильної, безпечної доставки будь-яких вантажів. У нас можна замовити перевезення з гідробортом по Київській області. Товари, речі якісно пакуються. Використовуються спеціальні кріпильні компоненти для правильної фіксації предметів.
  При організації вантажоперевезення у Вишневе, Обухів, інші населені пункти можна замовити наступні машини:

  Наші співробітники можуть правильно запакувати речі, цінності. Використовуються універсальні, спеціальні пакувальні матеріали відповідно до виду вантажу.

  Ціна вантажного таксі по Києву та області

  Наша компанія має все необхідне, щоб вирішувати завдання у сфері вантажоперевезень будь-якої складності. Ціна вантажного таксі залежить від ряду факторів:

  Відлік виконання замовлення починається з моменту прибуття транспортного засобу на об’єкт, де виконується завантаження.

  Чому вигідно замовити ЕКСТРА ЕКОНОМ?

  Наша компанія має великий досвід в організації вантажних перевезень по Київській області. У нас працюють кваліфіковані вантажники, водії, логісти та інший персонал, які виконають поставлені замовником завдання швидко та якісно. Нашими перевагами є наступне:

  Сплатити послугу можна готівкою або з банківської картки. Ми гарантуємо високу якість робіт.

  Отзывы
  Влад Антонов
  5.0 rating
  Однозначно, можна використовувати вантажників з цієї компанії, оскільки самі переконалися в тому, що вони сумлінні та виконують роботу на відмінно. По-перше, у них розцінки адекватні як для Бучі, то навіть низькі, тим більше порівнювали з іншими компаніями. Вже перевірений рівень сервісу не скажу, звичайно, що вони роблять щось особливе, але свій обсяг цілком виконують.
  Ірма Гусь
  5.0 rating
  Загалом позитивно можна оцінити роботу даного перевізника. Тішить насамперед робота вантажників, які безпосередньо займаються навантаженням та розвантаженням. Ми вже двічі скористалися Вашими послугами і залишилися задоволені. Востаннє батькам переїзд забезпечували до заміського будинку у Вишневому. Дистанція не маленька, фахівці Ваші і вчасно вклалися, і нічого не зашкодили. Крім того, розцінки на послуги у Вас доступні, як на мене. З недоліків, реально машина була брудною, безпосередньо кузов, але це не настільки важливо, як на мене.
  Юля Ткачева
  5.0 rating
  Гарна компанія. Зверталася сюди за послугою перевезення вантажу з однієї квартири Борисполя до іншої. Необхідно було перевести холодильник та пральну машину. Сподобалося, що машина приїхала без запізнення та доставила вантаж акуратно та точно у вказаний час. Вартість послуг мене влаштувала. Компанію рекомендую.
  Экстра Эконом