Демонтажні роботи

Часто задаваемые вопросы
У чому різниця між зносом та демонтажем?
Під зносом розуміється повне руйнування будівлі, після якого залишається жодних елементів конструкції, придатних для експлуатації. Перевага зносу, його простота та швидкість. Демонтаж, це поетапний розбір будинку, обладнання або окремої частини.
Що стосується демонтажних робіт?
Демонтажні роботи. Перед початком будівництва або ремонту необхідно звільнити місце для зведення нових конструкцій, очистити поверхні від старих покриттів, зламати непотрібні перегородки, видалити колишню електропроводку і труби, що прийшли в непридатність. Для виконання цих завдань виконуються демонтажні роботи.
Що таке демонтаж обладнання?
Демонтаж – комплекс заходів, які проводяться під час виведення обладнання з експлуатації. Найпоширенішими причинами демонтажу є переїзд підприємства, вивід для ремонту або заміни, подальша модернізація, аварійний стан приміщення.
p1
Великий вантажний автопарк
Машини для будь-якого обсягу сміття
p2
Фіксована ціна на демонтаж
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання
p3
Терміновість
Демонтаж у точно обумовлені терміни
p4
Працюємо 24 години
Проводимо демонтаж коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни в Києві та області
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

demontag - Демонтажні роботи

Один із етапів будівництва будь-якого проекту полягає у розбиранні якоїсь частини конструкції чи знищення. Це називається демонтажні роботи. Ця послуга необхідна у випадках, коли будівлю потрібно перебудувати, знести, розширити чи замінити зовсім інше. Демонтажні роботи у Києві за доступною ціною та з широким переліком послуг у нашій компанії. Але перед тим, як замовляти послугу, необхідно розібратися в усіх аспектах, різновидах та вимогах до обладнання.

Які бувають види послуг з демантажу старих конструкцій

Що таке демонтажні роботи? Насамперед це етап будівництва, на якому фахівці усувають старі об’єкти чи конструкції, щоб встановити нові. Можна виділити кілька різновидів послуги або випадків, коли необхідно втручання фахівців:

Будівельно-демонтажні роботи виконуються командою професіоналів. У процесі фахівці дотримуються правил безпеки та застосовують справне сучасне обладнання.

Деякі процеси мають на увазі знесення надто габаритних об’єктів, великих будинків, мостів та інших. Такі завдання виконують великою командою професіоналів із використанням спеціального високоякісного обладнання.

У будівництві без розбирання старих матеріалів та елементів не обійтися, якщо мова йде не про будівництво з нуля.

Що входить у демонтажні роботи та які розцінки

Залежно від конкретного завдання, можна виділити певні етапи та обов’язкові процеси усунення конструкцій або окремих об’єктів. У будь-якій роботі є загальна послідовність і такі етапи:

Розцінки на демонтажні роботи варіюються в залежності від складності поставленого завдання, габаритів об’єкта, який встановлений під знесення та додаткові послуги – ndash; наприклад, вивезення сміття або очищення території.

Якщо робота мала на увазі зняття невеликих об’єктів у приміщенні – підлоги або стін, покриттів, інших елементів, це значно дешевше та швидше за часом. Після демонтажу таких об’єктів може знадобитися невелике прибирання, винесення сміття. Яка вартість зняття статі? Ці демонтажні роботи є ціною за м2 матеріалу.

Демонтажні роботи: обладнання та ціна за м2

У процесі розбирання різних конструкцій, будівель та об’єктів інтер’єру неможливо обійтися без високоякісного обладнання. Демонтаж здійснюється за допомогою різноманітних інструментів, призначених для конкретних цілей.

Для того щоб дбайливо та безпечно переміщати великі об’єкти (наприклад, дах), фахівці вдаються до використання підйомних механізмів.

На нашому сайті можна переглянути категорію демонтажних робіт фото, і переконатися, як виконувати поставлені завдання.

Вибір конкретного обладнання при даному виді робіт залежить виключно від поставленого завдання та габаритів будівлі. Грамотно вибрані інструменти дозволять спростити процес і навіть прискорити його, а використання деяких механізмів заощаджує кошти. Всі ці деталі та особливості заздалегідь обговорюються з фахівцями та описують у плані.

Як замовити демонтажні роботи?

Замовити демонтажні роботи можна у нашій компанії. Ми спеціалізуємося на різних видах зносу конструкцій, у тому числі усередині приміщень. У команді досвідчені фахівці з великим стажем роботи.

На сторінці можна переглянути ціни на демонтажні роботи, які порадують своєю доступністю. Всі процеси розбирання та знищення виконуються з високою точністю та враховуючи техніку безпеки не тільки для працівників, а й для найближчих об’єктів.

У послугу входить складання плану з можливість коригування та внесення індивідуальних переваг. Команда береться за процеси знесення будь-якої складності, як усередині, так і зовні на території.

Ми пропонуємо якісний сервіс з демонтажних робіт у Києві.

Отзывы
Shamil Basaev
5.0 rating
Все сподобалося, рекомендуватиму знайомим! Хороша ціна. Дуже задоволені демонтажем і перевезенням. Величезне спасибі, чудові водії та вантажники, професіонали, ввічливі та уважні!
Влад Опанасенко
5.0 rating
Викликав потрібно було перевезти шафу демонтували перевезли все чудово раджу 👌
Дмитро Лисенко
5.0 rating
Замовляв демонтаж та вивіз будівельного сміття. Все пройшло чудово. Машина трохи запізнилася, але за умов вечора п'ятниці для Києва це нормально. Роботу зробили, завантажили швидко, за собою все прибрали, ціну підняти не намагалися, як озвучили по телефону при замовленні. Претензій нема. Рекомендую
Экстра Эконом