Демонтаж плитки

p1
Великий вантажний автопарк
Машини для будь-якого обсягу сміття
p2
Фіксована ціна на демонтаж
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання
p3
Терміновість
Демонтаж у точно обумовлені терміни
p4
Працюємо 24 години
Проводимо демонтаж коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни в Києві та області
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

demontag plitki - Демонтаж плитки

Стіни і підлогу найчастіше облицьовують плиткою, якщо йдеться про кухню або ванну кімнату. Цей популярний матеріал є дуже міцним і довговічним. Але при неправильному укладанні або інших факторах, може знадобитися демонтаж плитки. Як правило, ремонтно-будівельні роботи передбачають цей етап не лише усередині приміщень, а й зовні. Демонтаж тротуарної плитки також присутні у переліку доступних та не менш популярних послуг.

Особливості демотажу плитки у ванній

Досить складний процес – демонтаж плитки у ванній кімнаті. Але під час ремонту дуже популярний, оскільки дозволяє замінити старе облицювальне покриття на нове. Демонтаж плитки підлоги вимагає ретельного планування та підготовки приміщення. Завдяки уважності та точності, фахівцям вдається зберегти підлогу цілістю.

На демонтаж кахельної плитки у ванній ціна може бути вищою, ніж на інші послуги, оскільки однією з особливостей є видалення клею. У цій процедурі знадобиться участь інструментів, таких як:

Клей для плитки є міцними елементами і може вимагати особливих зусиль. Важливо також звернути увагу до якого основи кріпляться деталі плитки при укладанні. Якщо цементна стяжка (основа підлоги) містить арматурні елементи, це можна пошкодити використовувані інструменти.

Демонтаж плитки на підлозі вимагає уважності та дотримання правил безпеки. У процесі можуть утворюватися уламки, окремі шматки матеріалу з гострими та небезпечними краями. Тому фахівці обов’язково використовують захисне екіпірування – рукавички та окуляри, щоб уникнути ризику поранитися. На демонтаж плитки зі стін ціна варіюється і залежить також від обсягу роботи та надійності кріплення. Наша компанія пропонує демонтаж плитки ціною за м2.

Демонтаж старої тротуарної плитки

Ще одна популярна послуга – демонтаж старої тротуарної плитки на вулиці. Це досить трудомісткий та складний процес, який не обходиться без спеціальної апаратури та певних навичок.

Які особливості демонтожу тут слід враховувати:

На демонтаж старої плитки ціна фіксована за м2. Додатково можна оформити послугу вивезення сміття та розчищення території. Процес вимагає втручання фахівців, оскільки є складним і має на увазі ретельне планування дій.

У видаленні старої плитки тротуару бере участь кілька видів інструментів.

  1. Ручний відбійний молоток на кінці оснащений металевим елементом, який і руйнує важке покриття.
  2. Лом – допомагає видалити товстіші шматки.
  3. Гідролом – принцип роботи полягає у подачі сильного потоку води, що дозволяє легко видаляти об’єкти поверхні на невеликій території.

А також багато інших інструментів в арсеналі, завдяки яким процес проходить швидше. Важливо при цьому дотримуватися техніки безпеки! Самостійно не рекомендується братися за роботу, якщо немає необхідного екіпірування, навичок та техніки. Найзручніше довірити цю роботу спеціалістам нашої компанії з великим досвідом демонтажу.

Демонтаж плитки вартість та переваги

Наша компанія надає якісні послуги з демонтажу плитки або інших об’єктів у Києві. На послугу демонтаж плитки ціна є практично найдоступнішою на ринку ремонтно-будівельних робіт. На демонтаж кахельної плитки ціна залежатиме також від типу покриття та обсягу робіт.

Чому багато хто обирає нас? Компанія спеціалізується на безпечних та точних процесах знищення покриттів чи об’єктів. Команда фахівців приїжджатиме для оцінки роботи, потім складає надійний та працюючий план з демонтажу, враховуючи індивідуальні потреби клієнта та підбирає високоякісний інструмент. На сайті можна вибрати додаткові послуги, наприклад вивіз сміття після закінчення всіх робіт.

Ще одна перевага – це оперативність. Команда швидко реагує на замовлення та максимально у найкоротші терміни здійснює процедуру. На сайті можна подивитися яка на демонтаж плитки для підлоги ціна та особливості послуги.

Отзывы
Яна Сафонова
5.0 rating
Зробили демонтаж плитки у ванній кімнаті. Приїхала машинка у домовлений час! Вивезли сміття швидко і оперативно, без зайвих питань 👍
Экстра Эконом