Перевезення вантажів у Українці

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києвській області
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Послуги перевезення вантажів логістичною компанією є особливо актуальними в умовах міста або між містами. Вона дозволяє швидко та вигідно перевести речі та товари в точку призначення з гарантією їх безпечної доставки. Клієнти замовляють послугу для транспортування особистих речей, предметів інтер’єру, будматеріалів, товарів різного призначення та інших вантажів. Доставка вантажу недорого доступна в компанії “Екстраеконом”.

  Види автомобільних вантажних перевезень Українкою

  Автоперевезення вантажу в залежності від його призначення, особливостей та характеристик може бути наступних видів:

  Замовити вантажоперевезення будь-якого виду в Українці можна в логістичній компанії “Екстраеконом”. Вона здійснює вантажоперевезення дешево, тому послуга доступна кожному клієнту незалежно від рівня доходу. Умови однакові для всіх, але вартість може відрізнятися залежно від особливостей вантажу, необхідності додаткових послуг та інших моментів.

  Як оформити послугу перевезення вантажу в Українці

  Для оформлення послуги вантажоперевезення необхідно:

  Після підписання договору відповідальність за всі логістичні процеси приймає на себе компанія “Екстраеконом”. Співробітники займаються страховкою вантажу, упаковкою, завантаженням за потреби, а також плануванням маршруту, за якого доставка вантажів буде здійснена в найкоротші терміни.

  Клієнт має можливість спостерігати за пересуванням свого вантажу у режимі реального часу. Протягом усього періоду виконання замовлення на зв’язку із клієнтом 24/7 знаходиться менеджер. Він може у будь-який час зателефонувати та з’ясувати деталі щодо перевезення вантажів.

  Вигідна доставка вантажу в Українку з “Екстраеконом”

  Вантажоперевезення вигідно в Українці можна замовити у логістичній компанії “Екстраеконом”. Компанія має великий автопарк, де можна підібрати необхідний транспортний засіб під будь-який вид вантажоперевезень. Досвідчені водії, професійні вантажники допоможуть перевезти вантаж навіть дуже тендітний і вимагає особливого відношення без шкоди для його цілісності, зовнішнього вигляду та функціональності. Вартість вантажних перевезень в компанії конкурентна, ціни стартують від 120 гривень на годину і залежать від таких факторів, як характеристики вантажу, дальність поїздки та додаткових послуг.

  “Екстраеконом” відрізняється:

  Замовити перевезення вантажу можна телефоном у будь-який час доби. Менеджери працюють цілодобово, терміни подачі авто для того, щоб перевезти вантаж, стартують від 30 хвилин і залежать від віддаленості місця знаходження. Ціна на перевезення вантажу буде озвучена в момент оформлення замовлення та залишається незмінною до кінця його виконання. Винятком буде, якщо клієнту знадобиться змінити місце доставки в процесі її виконання або буде потрібно перевезти більше вантажу, ніж було обумовлено спочатку.

  З усіх питань, а також для розрахунку вартості можна звертатись за телефоном, контакти для зв’язку вказані на офіційному сайті логістичної компанії.

  Экстра Эконом