Перевезення вантажів у Боярці

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києвській області
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Вантажоперевізники останніми роками користуються широкою популярністю. Їхні послуги затребувані серед представників бізнесу та приватних осіб, оскільки дозволяють знизити витрати на перевезення товарів та особистих речей. Крім цього, профільна компанія надає послуги вантажників за додаткову плату, а це, в свою чергу, знімає з клієнта відповідальність за пошук потрібних людей. Якщо вам потрібна доставка вантажу недорого в Боярку – варто звернутися в “ЕкстраЕконом”, компанія доставить будь-які види вантажу швидко, дбайливо та за доступною ціною. Автоперевезення вантажу здійснюється за короткий термін, можливо замовити доставку в конкретний час.

  Види вантажу, які можна транспортувати до Боярки

  Вантажні перевезення автомобільним транспортом підходять для різних видів вантажу. Найчастіше послугу замовляють для транспортування:

  Замовити перевезення вантажу можна для різних цілей, головне – повідомити всі його характеристики менеджеру, щоб він підібрав відповідний транспорт.

  Як формується ціна на послугу вантажоперевезень Бояркою

  Вартість вантажоперевезень розраховується індивідуально та залежить від:

  Дізнатися скільки буде коштувати перевезти вантаж у компанії “Екстраеконом” можна телефоном під час замовлення послуги. Менеджер поставить питання щодо особливостей вантажу, місця призначення, часу та термінів виконання замовлення і лише після цього зможе сказати точну ціну. З моменту розрахунку вартості ціна на перевезення вантажу буде фіксованою і не зміниться після виконання замовлення. клієнт заплатить лише суму, вказану при оформленні замовлення, не буде жодних доплат та прихованих платежів.

  Чому вигідно замовити доставку вантажу в “Екстраеконом”

  Замовити вантажоперевезення по Боярці та колу можна на офіційному сайті “Екстраеконом” або за телефоном. Компанія надає послуги вантажоперевезення різних видів товару, продукції, речей та відрізняється наступними перевагами:

  Компанія дбатиме про те, щоб у клієнта не траплялося стресів, хвилювань під час перевезення меблів, особистих речей чи товарів. В “Екстраеконом” клієнти завжди знають, де знаходиться їхній вантаж і скільки часу залишилося до його прибуття до пункту призначення. Це дуже зручно і не змушує клієнта хвилюватися, особливо якщо це цінний вантаж.

  Для замовлення перевезення вантажів у компанії необхідно зателефонувати менеджеру або написати на електронну пошту, замовити зворотній дзвінок. Під час спілкування зі співробітником потрібно буде відповісти на кілька питань, після яких представник компанії зробить точний вибір необхідного транспорту, прорахунок вартості та повідомить цю інформацію клієнту. Якщо умови надання послуг, а також вартість та вибір транспорту влаштовує – менеджер запропонує підписати договір вантажоперевезення, який стане гарантією у різних ситуаціях.

  Отзывы
  Ганна Мореквас
  5.0 rating
  Вибирали фірму для переїзду із квартири до квартири. Почитали відгуки замислились, але вирішили замовляти тут. І не пошкодували. Машина приїхала вчасно, вантажники носили все швидко та акуратно. Залишилися задоволені. Вирішували все через диспечера Олену.
  Экстра Эконом