Демонтаж підлоги

p1
Великий вантажний автопарк
Машини для будь-якого обсягу сміття
p2
Фіксована ціна на демонтаж
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання
p3
Терміновість
Демонтаж у точно обумовлені терміни
p4
Працюємо 24 години
Виробляємо демонтаж коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни в Києві та області
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

demontag pola - Демонтаж підлоги

Демонтаж дерев’яної підлоги

На демонтаж дерев’яної підлоги ціна залежить від багатьох факторів. І тут дуже важливо грамотно виконати демонтування. Процес залежить від різних факторів. Насамперед потрібно звернути увагу на покриття для підлоги. У сучасних будинках найчастіше зустрічається:

Перед тим, як визначатиметься на демонтаж підлоги ціна, потрібно провести якісну підготовку.

Підготовчі роботи при демонтажі старої підлоги

Якщо ви плануєте робити демонтаж підлоги, приділіть особливий час для підготовки. Для цього виберіть необхідний інструмент, який буде відповідати виду покриття для підлоги. Крім того, знадобляться додаткові засоби для захисту тіла та органів дихання. Потрібно подбати про наявність респіратора, рукавичок та головного убору.

Щоб пил не поширювався по всьому приміщенню, забезпечте закріплення вологих тканин у отворах. Крім того, знадобиться:

На демонтаж плитки підлоги ціна може коштувати дорожче. Для розбирання підлоги з кахлю додатково потрібно підготувати перфоратор. Покриття, на якому є ламінат або ковролін, демонтується набагато простіше та дешевше. Особливо якщо воно покладено на бетонну основу без використання клею.

Демонтаж дерев’яної підлоги на лагах

На демонтаж дерев’яної підлоги на лагах ціна не може бути дешевою, оскільки це складна робота. Перед тим як розпочати виконання роботи необхідно видалити плінтус. Вони можуть бути пластиковими чи дерев’яними. У демонтажі пластикових немає потреби приділяти багато зусиль. Достатньо зняти декоративну планку та видалити елементи кріплення.

Для видалення дерев’яних плінтусів використовується гвоздодер. Робота також не складна, але потребує додаткових зусиль. Часто зустрічається, що дерев’яні плінтуси пофарбовані багатьма шарами фарби. У такому випадку потрібно знайти те місце, де найлегше видалити плінтус.

Перед тим як знімати старі дерев’яні підлоги, потрібно враховувати як вони розміщені на лагах, як їх уклали на бетонну основу. Від цього також залежить від демонтажу стяжки підлоги ціна. В цьому випадку складнощі можуть виникнути вже при видаленні першої дошки. Якщо з цим впораєтеся вдало, демонтаж інших дощок пройде набагато швидше і легше.

Щоб спростити ситуацію, потрібно звільнити щілини між підлогою та стіною. У цьому вам допоможе гвоздодер. Якщо використовувати циркулярну пилку в процесі демонтажу дерев’яних підлог, робота буде виконуватися набагато легше і швидше. За допомогою такого пристрою швидко розрізаються оздоблювальні мостини та їх простіше видалити підлоги.

Процес демонтажу бетонної підлоги

На демонтаж бетонної підлоги ціна залежить від багатьох факторів. Щоб подолати бетонну стяжку, необхідно зняти декоративне покриття, а потім приступити до інших робіт. Зазвичай демонтаж такого плану провадиться з використанням ударного способу. На демонтаж стяжки підлоги ціна за м2 впливає вид інструментів, що використовуються. Це може бути:

За допомогою спеціальних інструментів можна значно скоротити час на демонтаж старої підлоги. Не слід забувати, що в процесі проведення робіт обов’язково потрібно подбати про індивідуальний захист. Найголовніше забезпечити захист дихальних шляхів та очей.

Правила проведення робіт під час демонтажу підлоги

Демонтаж плитки підлоги залежить від різних факторів. Перед тим як розпочати роботу, потрібно скласти план дій, визначити необхідність робочого інвентарю та додаткових інструментів. Робота завжди супроводжується появою великої кількості пилу та забруднень, тому наявність індивідуального захисту є обов’язковою.

З огляду на всі складнощі на демонтаж бетонної підлоги ціна за м3 не може бути дешевою. Обов’язково потрібно мати захисні окуляри або маску, респіратор та якісні рукавички. Попередньо слід подбати про наявність щільних мішків для сміття та пилу. Демонтаж залізобетонної підлоги провадиться з використанням додаткових інструментів. Можливо знадобиться перфоратор, шуруповерт, відбійний молоток та інший інвентар.

На демонтаж підлоги вартість визначається з урахуванням покриття для підлоги. Якщо це рулонні матеріали такі як ковролін або лінолеум, то вони легко забираються по всьому периметру. Особливо якщо в його монтажі не використовувався клей. Плінтус також можна швидко видалити, якщо є необхідні інструменти. На демонтаж двп із підлоги ціна зазвичай доступна. Це один із нескладних варіантів.

Отзывы
Марія Михайлова
5.0 rating
Підлогу у моєї квартирі розібрали за 2 дні, як і домовлялися + вивезли все сміття.
Роботою залишилася задоволена
Экстра Эконом