Промисловий переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  shutterstock 206141812 pic4 zoom 1500x1500 53916 300x167 - Промисловий переїзд Київ

  Вантажоперевезення є затребуваною в сучасному світі послугою. Одним із напрямків є переїзди виробництва. Якщо компанія перевозить цехи, виробничі потужності на інший об’єкт, цю роботу необхідно довірити професіоналам. В іншому випадку при організації переїзду будуть допущені помилки. Це призводить до виходу з ладу промислової техніки. Щоб виконати переїзд в інше місто або Києвом, зверніться до нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми маємо великий досвід релокації  виробництв різних галузей.

  Чому варто довірити промисловий переїзд професіоналам

  Наша служба переїзду виконає промисловий переїзд якісно. Для виконання представленого процесу буде потрібна серйозна підготовка. Некваліфікований спеціаліст не зможе виконати вантажне перевезення правильно. Це призведе до серйозних проблем:

  Для кожного типу виробничого обладнання застосовуються певні правила у процесі вантажно-розвантажувальних робіт та перевезення. Часто потрібно виконати демонтаж навісних, знімних частин конструкції. Для цього використовуються спеціальні пристрої.

  Наша компанія займається організацією переїздів у Києві та інших містах України. Ми маємо всі необхідні ресурси, щоб виконати релокацію виробництва правильно.

  Особливості промислового переїзду в Києві

  Щоб здійснити транспортування різних вантажів, зверніться до нашого сервісу переїзду у Києві. Ми гарантуємо, що перевезення буде виконано відповідно до встановлених правил швидко   якісно. Це дозволить уникнути багатьох проблем. Ми вирішуємо завдання будь-якої складності. Великий досвід роботи в галузі вантажних перевезень дозволяє нам надавати послуги на високому рівні.

  Вартість переїзду під ключ для виробництв, які організовує та здійснює наша компанія, залишається прийнятною для корпоративних клієнтів. Ми пропонуємо послуги широкого кола. Вигідно замовити переїзд під ключ. Ми беремо на себе всі турботи, пов’язані з переміщенням виробничих потужностей на інший об’єкт, несемо повну відповідальність за збереження вантажів.

  Процес переїзду промислового виробництва

  Послуга релокації виробництва передбачає транспортування промислових, електронних агрегатів, які можуть мати габаритні та негабаритні розміри. Це особливий вид перевезень, тому що він вимагає правильної упаковки, установки у кузові різного обладнання. У нас можна замовити переїзд у Києві для перевезення наступного обладнання:

  Спершу транспортується обладнання, що забезпечує роботу основних технологічних ліній. Потім перевозяться верстати, конвеєри та інші виробничі лінії. Вони підключаються до енергетичного обладнання оперативно. В останню чергу транспортуються склади, матеріальні запаси та адміністративні служби підприємства.

  У деяких випадках пристрої потребують часткового демонтажу, який може провести лише фахівець із відповідною кваліфікацією. Також важливо правильно зафіксувати пристрій на піддоні у кузові. У деяких випадках потрібно спеціально планувати маршрут, тому що в деяких випадках обладнання не можна провезти під мостом у тунелі. Точні електронні прилади, медичні установки також вимагають особливо акуратного ставлення всього персоналу до подібної роботи.

  Перевезення негабаритних вантажів містом

  У деяких випадках потрібно перевезти вантажі, які не відповідають за одним із показників стандартного розміру кузова автомобіля. І тут потрібно організувати перевезення негабаритних вантажів. Таке трапляється, якщо обладнання має монолітний корпус, його не можна розібрати.

  Для виконання негабаритних перевезень підбирають спеціальний вид транспортного засобу. Часто доводиться заздалегідь прораховувати маршрут, щоб у дорозі не виникли непередбачені ситуації. Ми маємо все необхідне, щоб завантажити та вивантажити негабаритні предмети, доставити їх на нове виробництво.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно співпрацювати?

  Замовивши послуги вантажоперевезення у нашій компанії, ви отримуєте комплексний сервіс за прийнятною ціною. Ми маємо все необхідне для вирішення завдань будь-якої складності. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам. Наш консультант надасть потрібні роз’яснення, обговорить деталі майбутнього переїзду.

  Экстра Эконом