Переїзд двокімнатної квартири Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Для позбавлення клієнта зайвого клопоту, пов’язаного з переїздом на інше місце проживання, рекомендуємо звернутися за допомогою до транспортної компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ» та замовити таку популярну послугу, як переїзд двокімнатної квартири по території України, а також за міжнародними напрямками.

  Ми працюємо на вітчизняному ринку вантажоперевезень протягом багатьох років, завоювали лідируючі позиції серед конкурентів, а також довіру клієнтів завдяки оперативності, надійності та якості перевезень. Для доставки меблів, побутової техніки, особистих речей, іншого домашнього майна на нове місце ми представляємо сучасні маневрені автомобілі різної вантажопідйомності:

  Усі транспортні засоби, що виходять на маршрут, повністю підготовлені та пристосовані до квартирного переїзду. Наші фахівці розробляють найоптимальніші маршрути, що дозволяє суттєво знизити транспортні витрати клієнтів.

  Для того, щоб позбавити клієнта зайвого клопоту, пов’язаного з переїздом двокімнатної квартири, ми пропонуємо скористатися послугами відповідальних, досвідчених вантажників, що працюють у штаті нашої компанії. Вони виконають завантаження, розвантаження та пакування меблів.

  Экстра Эконом