Переїзд квартири-студії Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  concept21 2015 08 18 08 53 07 300x169 - Переїзд квартири-студії Київ

  Квартирний переїзд пов’язаний із низкою труднощів. У дорозі за будь-яких умов необхідно забезпечити збереження всіх речей, крихких виробів. Тому переїзди квартир є складним завданням, яке замовники ставлять перед перевізником. Навіть від одного невеликого удару тендітні матеріали можуть розколотися, на них можуть з’явитися тріщини, вибоїни. При переїздах часто страждає побутова техніка, меблі. Щоб уникнути проблем та витрат, довірте переїзд квартири-студії у Києві нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми маємо великий досвід організації переїзду.

  Особливості переїзду квартири-студії у Києві

  Щоб виконати транспортування особистих речей Києвом або переїзд в інше місто, зверніться до нашої компанії. Ми виконаємо всі дії професійно, злагоджено та швидко.

  Наша служба переїзду займається транспортуванням речей, меблів, дзеркал та інших крихких матеріалів відповідно до встановлених вимог. Для цього задіяні спеціальні машини, вантажопідйомні пристрої. Це дозволяє міцно зафіксувати виріб. Завдяки цьому всі предмети всередині кузова машини залишаються нерухомими у дорозі. Ми гарантуємо, що довірені нам предмети та матеріали будуть доставлені до пункту призначення належним чином.

  В нас можна замовити переїзд під ключ. Це комплексна послуга, яка включає наступне:

  Наш сервіс переїзду організований так, щоб замовникам було максимально комфортно переїжджати на інший об’єкт. При цьому ціна переїзду вас приємно здивує. Ми оптимізуємо витрати, вибираючи короткі маршрути та автомобілі оптимальної вантажопідйомності. Це дозволяє запропонувати вигідну вартість переїзду під ключ для будь-якого замовника.

  Наш автопарк для транспортування по Києву

  Щоб виконати перевезення речей у Києві під час переїзду з квартири-студії, ми використовуємо вантажні авто. Це сучасна вантажна техніка, спеціалізовані транспортні засоби, за допомогою яких здійснюється доставка крихких предметів, меблів і т. д. Наші машини мають такі відмінні риси:

  На особистому автомобілі перевезти речі з гарантією, що вони не розіб’ються практично неможливо. Набагато вигідніше замовити переїзд у Києві в нашій компанії. Ми гарантуємо, що тендітний вантаж буде доставлений за вказаною адресою в цілості та безпеці.

  Переваги співпраці з ЕКСТРА ЕКОНОМ при переїзді

  Замовити перевезення крихких матеріалів, речей, меблів, техніки Ви зможете на нашому сайті на вигідних умовах. Ми гарантуємо високу якість транспортування, дотримання термінів доставки, зазначених у договорі. Оскільки робота пов’язана з перевезенням тендітного вантажу, наші висококваліфіковані співробітники виконують усі дії максимально акуратно. Обробка замовлення відбувається оперативно, що дозволяє відправити машину замовнику швидко, без затримок.

  Наша компанія займається організацією та здійсненням перевезень, має великий досвід у проведенні таких робіт. Ми здобули репутацію відповідального виконавця. Тому ми отримуємо багато позитивних відгуків, з нами співпрацюють як приватні замовники, так і різні компанії. Нам довіряють квартирні переїзди та інші види вантажоперевезень будь-якої складності. Автомобілі, які здійснюють доставку, маневрені, нові, за потреби використовується спеціальне вантажопідйомне обладнання. Застосовується спеціальний такелаж для фіксації виробів, упакування. При цьому вартість послуг залишається прийнятною для кожного замовника.

  Ми виконаємо перевезення будь-якої складності. При необхідності можна організувати транспортування великої кількості предметів або найняти невелику машину. У разі їзди поганою дорогою, за наявності купи і вибоїн наші водії знижуватимуть швидкість, проїжджатимуть ділянки з поганою дорогою акуратно, плавно, не викликаючи підвищеної вібрації вантажу.

  Замовте послугу квартирного переїзду в нашій компанії. Для цього зверніться до наших менеджерів на сайті. Вони дадуть відповіді на всі питання щодо організації перевезень, допоможуть оформити замовлення.

  Экстра Эконом