Квартирний переїзд від ЕКСТРАЕКОНОМ

Наша компанія багато років займається вантажоперевезеннями різних видів, і пропонує, в тому числі, якісний та оперативний «переїзд квартири Київ». У штаті наших співробітників перебувають відповідальні та досвідчені люди, які нададуть організацію та виконання послуги «переїзд квартири Київ» на найвищому рівні.
Переїзд квартири планується всіма відділами компанії ЕКСТРАЕКОНОМ, що передбачає поетапну організацію та проведення всіх робіт комплексно. Ми пропонуємо і переїзд квартири під ключ, і окремі послуги водіїв чи вантажників на розсуд замовника.

Послуга «переїзд квартири Київ» під ключ має на увазі наступні етапи планування та організації:

  • Прийом замовлення, призначення дати та часу проведення послуги «переїзд квартири»;
  • Оцінка фахівцями майна клієнта;
  • Вибір відповідного транспортного засобу;
  • Складання оптимального маршруту, яким здійснюватиметься переїзд квартири в нову будівлю;
  • Упаковка багажу вантажниками;
  • Навантажувально-розвантажувальні роботи;
  • Доставка до пункту призначення;
  • Здача виконаного замовлення «переїзд квартири Київ».

Ми ретельно стежимо за ходом виконання всіх етапів процесу, тому гарантуємо швидкий та ефективний переїзд квартири. На сайті нашої компанії ви можете ознайомитись із значним переліком робіт, які ми пропонуємо, а також з умовами виконання послуги «переїзд квартири Київ» та гарантіями якості. На сайті також містяться відгуки про роботу наших фахівців, що дозволить кожному клієнту скласти певну думку про сумлінність та серйозність нашої компанії.

Переваги співпраці з нами

Переїзд квартири здійснюється нами за допомогою величезного арсеналу ресурсів, у тому числі трудових. Запорукою успішної роботи завжди є професіоналізм персоналу, яким ми пишаємось. Незалежно від того, який тип переїзду та обсяг робіт вам знадобиться, наші досвідчені вантажники та водії вчасно впораються з поставленими завданнями та залишать винятково позитивні враження за підсумками співпраці.

Ми також маємо власний автопарк, який складається з десятків транспортних засобів різної вантажопідйомності. Ще однією перевагою співпраці з нами є те, що в арсеналі ресурсів ЕКСТРАЕКОНОМ знаходяться професійні пакувальні матеріали, які успішно використовують у процесі роботи вантажники. Спеціальна тара та кріплення дозволяють бути впевненими у збереженні вантажу під час переміщення.

Экстра Эконом