Як оперативно перевезти вантаж – вантажне таксі у Києві EXSTRAECONOM

Послуги вантажного таксі стають все більш затребуваним видом сервісу, який дозволяє за найменших фінансових витрат оперативно та безпечно перевезти великі вироби.
Займатися самостійним транспортуванням об’ємних речей категорично не рекомендується, інакше після прибуття до пункту призначення можна виявити глибоку подряпину на оббивці дивана або розбите скло у шафі.
Ті, хто думають, що вантажне таксі підходить тільки для доставки меблів, категорично помиляються, адже дана послуга виявиться актуальною в наступних випадках:
1) Трансфер багажу до аеропорту, залізничної станції, автовокзалу;
2) Вивезення старого мотлоху з квартири, гаража, офісу на звалище;
3) Транспортування великих покупок (наприклад, велосипедів чи тренажерів).
Ці послуги допоможуть при необхідності перевезти величезну кількість дрібних речей.

Візьміть на замітку:

Декілька поїздок на легковому авто обійдуться набагато дорожче, ніж доставка на фургоні з містким вантажним відсіком. Така машина зможе без проблем проїхати у вузькому провулку, маневрувати у щільному міському потоці, заїхати у двір, розвернутися на обмеженій ділянці простору.
Окремо для власника речей передбачено комфортне пасажирське сидіння, завдяки чому з’являється можливість особисто контролювати збереження предметів у процесі доставки.
Замовити вантажне таксі можна набравши контактний номер +380635680317. На нашому сайті https://exstraeconom.kiev.ua представлені технічні характеристики вільних машин та вартість їх виїзду.

При дзвінку за вказаними на сторінці телефонами ввічливі консультанти уточнять у потенційного клієнта низку важливих нюансів, включаючи:

  • дальність перевезення;
  • місце подачі транспорту;
  • розмір і масу вантажу, що перевозиться;
  • необхідність навантаження (вивантаження) речей і т.д.
У тому випадку, коли вироби мають підвищену крихкість (скло, фарфор, пластмасу), їх рекомендується додатково обернути в захисну плівку або запакувати в ящик.
Таким чином, замовивши вантажне таксі в Києві у нас Ви отримаєте:
  • найнижчу ціну
  • гарантію доставки вантажу
  • технічно справні машини та ввічливих водіїв
  • подачу машини протягом однієї години з моменту замовлення
Экстра Эконом