Культура вантажоперевезень

У старі радянські часи переїзди у Києві проводились за допомогою родичів, знайомих людей та близьких друзів. Згодом ця робота пройшла стадію поділу. Послуги стали надавати приватні особи, далі – невеликі фірми, а згодом почали організовуватись цілі компанії.

Культура та вантажні перевезення. Що спільного. Часто постає питання: що означає поняття «культура вантажоперевезень»? Культура – це сукупність досягнень людства у виробничому, громадському та духовному відношенні. З іншого боку, культура вантажоперевезень – це велика робота, величезні коробки та ящики з речами, часом не зовсім чисті автомобілі.

На сьогоднішній день ринок послуг, що надаються, має високу конкуренцію, яка змушує подумати про культуру в першу чергу. Сюди частіше відносять не тільки охайність вантажників та технічно справні автомобілі, а й переживання про клієнтів, намір знайти велику клієнтську базу.

Сьогодні залишити заявку на забір вантажу не складає особливих труднощів. У Києві можна знайти безліч різних фірм з вантажоперевезень. Розрізняють два типи:

  • Компанія на один день. Не ставить у плани надавати якісні послуги. Прагне заробити більше грошей у різний спосіб. Така фірма є ненадійною, не знаєш, що від неї чекати.
  • Транспортні логістичні компанії. Працює на клієнта, переживає за свою репутацію, регулярно вдосконалює навички та знання, ставить за мету бути лідером у своїй галузі.

До вибору мувінгової компанії слід підходити дуже уважно. Ознаки професійної компанії такі:

  • Серйозні компанії з вантажних перевезень мають офіційний сайт, на якому надані актуальні ціни на послуги, штат співробітників, зареєстрований автопарк. На сайті завжди є відгуки та свіжі контактні дані для зв’язку з оператором кол-центру.
  • Солідна компанія набирає лише досвідчених фахівців, відповідальних працівників із завантаження/вивантаження.
  • Чуйні та добродушні менеджери завжди зможуть знайти підхід до клієнта та допомогти у вирішенні будь-якого питання.
  • Представники транспортної компанії пропонують весь спектр послуг, але ніколи не наполягають на них.
  • Під час зв’язку з клієнтом фахівець уточнює всю необхідну інформацію: наявність у під’їзді ліфта, об’ємні характеристики багажу та інше. Лише потім озвучується вартість послуги.
  • Стаючим моментом є підписання договору між замовником та виконавцем. У ньому описуються всі обов’язки та умови, терміни виконання, ціни на роботу та гарантії з боку перевізника.

Вищезазначені пункти є культурою вантажоперевезення. Зіткнувшись з переїздом в інше місто, район чи область, ми опиняємось віч-на-віч зі своїми речами та проблемами.

Компанія ЕКСТРАЕКОНОМ знає, як допомогти громадянам у цьому питанні, оскільки на рахунку багаторічний досвід, що стосується складських, офісних і квартирних переїздів. Співробітники фірми за будь-яку роботу беруться з усією відповідальністю.

Экстра Эконом