Перевезення холодильників та інших побутових приладів

Правила транспортування холодильника та інших побутових приладів.

Перевезення холодильників

Холодильні та морозильні камери, при перевезенні з одного місцезнаходження в інше, потребують ретельної підготовки, щоб уникнути не вимушеної поломки.

Підготовка та перевезення холодильника складається з кількох етапів:

  • Холодильник необхідно розморозити та звільнити від продуктів харчування перед упаковкою.
  • Всі знімні внутрішні деталі виймаються та перевозяться окремо.

Прилад упаковується, для цього використовується картон (тканина), пінопласт та клейка стрічка. Зверху і знизу холодильника встановлюється пінопласт, пофарбована поверхня повністю закривається картоном або тканиною, вся зібрана конструкція фіксується стрічкою, що клеїться. Дверцята щільно зачиняються, щоб уникнути несподіваного відкривання під час транспортування.

Перевезення холодильника здійснюється виключно у вертикальному положенні. При горизонтальному або похилому транспортуванні припадає додаткове навантаження на конструкцію холодильника, в результаті існує ймовірність зміщення або обриву компресора та витоку холодоагенту.

Компресорну трубку необхідно направити вгору. Цей запобіжний захід допоможе уникнути виливання масла з компресора. Якщо частина масла виллється, то воно потрапить у контур і при включенні холодильника повернеться назад до компресора.

У разі якщо перевезення холодильника неможливе у вертикальному положенні, то допускається можливість транспортування у похилому положенні. Кут нахилу приладу повинен складати більше 40о. У поодиноких випадках холодильник можна укладати в горизонтальне положення на короткочасний період. Встановлювати холодильник, пригоризонтальному транспортуванні, на двері та задню поверхню заборонено.

Після того, як холодильник встановлений на новому місці, він повинен простояти не в працюючому стані 2,5-3 години. За цей відрізок часу масло, що витекло, повернеться назад до компресора.

Транспортування має відбуватися з обов’язковим виконанням усіх вище перерахованих умов, інакше існує велика ймовірність поломки приладу з необхідністю подальшого ремонту.

Перевезення іншої побутової техніки

Найпопулярніші товари, які використовуються для транспортування: телевізори, пилососи та пральні машини.

Телевізори та комп’ютерні монітори, незалежно від розмірів діагоналі екрана, транспортуються в положенні «перегляду», заборонено перевезення у горизонтальному чи похилому положенні.

Пилосос — це компактний прилад, але з нього знімаються всі знімні деталі та упаковуються окремо один від одного.

Пральну машину, перед транспортуванням, відключать від мережі електроживлення, від’єднують шланг, знімають задню або верхню кришку і фіксують барабан спеціальними болтами.

Транспортування здійснюють у вертикальному положенні. Корпус машини упаковується і щільно фіксується при перевезенні в автомобілі. Після того, як машинка встановлена в новому місці обов’язково знімаються транспортувальні болти з барабана перед першим пуском.

Экстра Эконом