Пропозиції нашої компанії

Якщо вам знадобилася послуга «вантажники Київ», наша компанія готова надати своїх найкращих співробітників. Наш штат складається з досвідчених та кваліфікованих професіоналів, до складу яких входять:

  • Водії;
  • Логісти;
  • Менеджери;
  • Вантажники.

При цьому послуги вантажників Київ – пріоритетний напрямок діяльності компанії ЕКСТРАЕКОНОМ. Наші вантажники відрізняються відповідальністю та серйозним підходом до виконання своїх професійних обов’язків, тому будь-які накладки у процесі їх роботи виключаються. Крім того, вантажники компанії також відрізняються відмінною фізичною підготовкою, що дозволяє безперешкодно впоратися з переміщенням навіть таких великогабаритних предметів як рояль, ліжко або стінка.

Послуги вантажників Київ у нашій компанії можна замовити кількома способами, а саме:

  • У телефонному режимі;
  • електронною поштою;
  • На сайті.

Після того, як заявку на послугу «вантажники Київ» буде отримано, диспетчер зв’яжеться з вами в найкоротші терміни для уточнення всіх деталей майбутнього заходу. У призначений час послуги вантажників будуть надані у повному обсязі.

Послуга «вантажники Київ» надається як самостійний вид робіт, так і у вигляді однієї зі складових дачного, квартирного або офісного переїзду. Тому навіть якщо вам знадобляться разові послуги вантажників Київ для переміщення меблів або доставки техніки з магазину, ми впораємося з поставленим завданням.

Для того щоб забезпечити якісні послуги вантажників, наша компанія забезпечує співробітників усіма необхідними ресурсами та засобами. Так, послуги вантажників ЕКСТРАЕКОНОМ виконуються оперативно та правильно з використанням професійних пакувальних матеріалів та тари, які гарантують збереження вашого майна під час переміщення та транспортування.

Вартість послуг вантажників ЕКСТРАЕКОНОМ

Вартість послуг вантажників компанії розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежно від типу майбутніх робіт та часу оренди фахівців формується підсумкова вартість замовлення.

Так, найнижча вартість у нашій компанії на вантажно-розвантажувальні роботи, а також оренду послуг професійних фасувальників та пакувальників. Дещо вища ціна послуг вантажників, які виконують такелажні роботи.

У будь-якому випадку, компанія ЕКСТРАЕКОН пропонує конкурентні ціни, які припадуть по кишені кожному клієнту.

Экстра Эконом