Секрети роботи досвідчених вантажників компанії ЕКСТРАЕКОНОМ

Чим послуги кваліфікованого працівника відрізняються від послуг звичайної людини? Перше, що спадає на думку, це досвід роботи. Багато сучасних фірм надають послуги вантажників, які виконуватимуть ці важкі завдання. Але перед тим як довіряти свої речі, варто поцікавитися у хлопців про їхній досвід та стаж роботи на цій посаді. З чим найчастіше стикаються при транспортуванні, що роблять у екстрених випадках? Звичайно, ці питання краще ставити під час підписання договору, а не у процесі доставки.

Друге – це наявність сучасного обладнання та допоміжних інструментів, які значно спрощують виконання замовлень із транспортування. Багато компаній у Києві запрошують до себе на роботу вантажників. Найчастіше дивляться на хорошу фізичну форму кандидата, вважаючи, що якщо на вигляд сильний хлопець – значить стійкий. Вантаж буває різного роду, але головне – не лише доставити до пункту призначення, а й зберегти його цілісність.

Для чого потрібні вантажники

Питання, що виникає під час планування перевезення вантажу, полягає в тому, чи потрібні вантажники? Багато хто переконує, що самим впоратися набагато простіше, та й витрат буде менше. Але насправді виходить інакше. Перед замовленням робочої сили необхідно проаналізувати всі тонкощі послуги.

 

Види діяльності Позитивні якості
1. Співробітники з навантаження упаковують речі у високоякісну тару. Простіше заплатити за роботу, ніж за ремонт майна.
2. Спустити та підняти вантаж (меблі або великогабаритну побутову техніку) потребує акуратного відношення та особливих навичок. Злагоджена спільна робота вантажників забезпечує виконання роботи у найкоротші терміни.
3. Співробітники компанії ЕКСТРАЕКОНОМ беруть на роботу лише добре підготовлених чоловіків, які знають свої обов’язки. Транспортування речей відбувається без наслідків здоров’ю.
4. Вантажники фірми забезпечені сучасною технікою та інструментами. Допоміжні матеріали допомагають прискорити процес вивантаження та навантаження вантажу.

 

Підручні пристрої допомагають працівникам якісно і швидко виконувати свою роботу. Це незамінне обладнання для багатьох вантажників. Завдяки тому, що наука не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється у різних галузях, це дає можливість одному співробітнику замінити всю бригаду.

Замовляючи послуги в компанії ЕКСТРАЕКОНОМ, клієнт може розраховувати на досвідчених, тямущих хлопців з повним технічним оснащенням:

  • Інструменти складально-пакувального характеру. ЕКСТРАЕКОНОМ надає фахівцям зі збирання та розбирання якісні комплекти.
  • Пристрій для скотчу. Цей інструмент дозволяє скоротити час на пакувальні роботи.
  • Присоска для скла. Забезпечує безпечне зняття та транспортування скла.
  • Візки. Сприяють переміщенню великих предметів.
  • Такелажні ремені. Служать для правильного розподілу навантаження під час переміщення вантажу, а також допомагають виносити меблі з приміщення.

У компанії з вантажних перевезень працюють досвідчені, дисципліновані співробітники. Кожен з них виконує свою роботу на високому рівні, розуміючи, що тільки якісна праця принесе прибуток у фірму та приведе ще більше клієнтів.

Экстра Эконом