Складнощі переїзду з маленькою дитиною

З якою метою люди переїжджають на місце проживання? У старших виникає маса причин для цього, а от крихітному малюкові зовсім незрозуміло, навіщо вся ця метушня. Він уже має свій будинок, свою затишну кімнату з м’яким ліжком, з усіма знайомими для нього картинами і карнизами на стінах. А тепер усе кардинально змінюється. Для дорослої людини переїзд – це невелике переживання, а для маленької дитини – справжній психологічний стрес.

За статистикою, найскладнішим віком для переїзду вважається 6-12 років. Набагато простіше замовити машину та організувати цей процес, ніж допомогти адаптуватися дітям у таких ситуаціях. Дитячі психологи радять заздалегідь налаштовувати малюків до зміни обстановки.

Який час для переїзду буде найоптимальнішим

Для зміни місця проживання чудовою порою року вважають весну. За кілька місяців до майбутніх змін варто підібрати дослідну компанію з вантажних перевезень, знайти вантажників, закупити пакувальні матеріали для збору речей і ретельно спланувати всі моменти переїзду. А сам захід щодо переміщення всього майна провести влітку. Цей час вважається найбезпечнішим із вантажоперевезень у столиці.

Як усі ми знаємо, навесні закінчується навчальний рік. Літні місяці допоможуть дитині трохи адаптуватися на новому місці, озирнутися в новому районі, знайти нових друзів і вже восени спокійно вирушити до саду чи школи.

Діти – найважливіші помічники у квартирних переїздах. Щоб зміна обстановки не стала для малюка психологічною трагедією, його варто залучити до процесу планування переїзду. Важливо вести з ним розмову щодо всіх моментів, радитися щодо ремонту майбутньої кімнати на новому місці, обговорювати при виборі необхідних меблів. Дозвольте дитині зайнятися упаковкою своїх речей. Розкажіть багато цікавого про новий будинок, його кімнату, про визначні пам’ятки, які знаходяться у вашому районі.

Чи можна зберегти спокій під час переїзду на нове місце

Після тривалого і трудомісткого планування все ж таки настає той день, коли починається невелика метушня і легкі переживання. У такому разі краще заздалегідь покроково розписати повний процес переїзду, замовити вантажників та вантажну машину по Києву.

План самого переїзду:

  • підготовка упаковки для багажу (коробки, мішки, пакети, пухирчаста плівка, скотч, гофрокартон);
  • розбирання самих меблів;
  • демонтаж побутової техніки;
  • замовлення вантажного автомобіля та вантажників;
  • обов’язкове маркування коробок з крихкими речами;
  • черговість завантаження всього майна в машину.

Цей невеликий список дозволить заощадити ваш час та час тих, хто працює поряд з вами. Процес збору вантажу та його правильного переміщення стомливий. А якщо поруч знаходиться дитина, доводиться постійно відволікатися на неї. Якщо малюк зовсім малий, його можна відправити до бабусь і дідусів, а якщо досить великий, щоб виконувати самостійну роботу, то доручити упаковувати свої речі в картонні коробки.

Экстра Эконом