Вантажне таксі ЕКСТРАЕКОНОМ

Якщо вам знадобилося вантажне таксі, пропонуємо ознайомитися з послугами нашої компанії. Багато років ми цілеспрямовано займаємося вантажними перевезеннями по місту та області, тому встигли заробити чесну репутацію відповідальних виконавців.

Послуга «вантажне таксі Київ» – пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії, з яким ми справляємо у найкоротші терміни та максимально якісно. Штат наших співробітників складається з професіоналів високого класу з багаторічним досвідом роботи, які уважно планують виконання майбутньої послуги «вантажне таксі Київ», а також контролюють процес на кожному етапі. Відділ логістики компанії ЕКСТРАЕКОНОМ у найкоротші терміни складе найбільш оптимальний маршрут, яким слідуватиме вантажне таксі в Києві. Професійні менеджери швидко приймуть замовлення, визначать кількість речей, підготовлених до транспортування, а також підберуть оптимальне вантажне таксі потрібної місткості та вантажопідйомності. Ми пропонуємо не лише квартирні, дачні чи офісні переїзди, а також транспортування меблів та техніки з магазинів.

Вартість та переваги послуг ЕКСТРАЕКОНОМ

На сайті нашої компанії ви можете ознайомитись із приблизною вартістю послуги «вантажне таксі Київ», а також самостійно розрахувати підсумкову ціну. Головною перевагою співпраці з нашою компанією є те, що на вантажне таксі в Києві ми пропонуємо конкурентну ціну, що не може не радувати наших клієнтів. Важливо також враховувати, що кінцева вартість формується на основі відстані між пунктами навантаження та вивантаження багажу, типу обраного транспортного засобу, а також часу роботи вантажників. Саме тому вартість кожного клієнта розраховується індивідуально.

Крім того, ми гарантуємо такі умови:

  • Вантажне таксі потрібної місткості;
  • Своєчасне подання транспортного засобу;
  • Бережне пакування багажу та закріплення в кузові авто;
  • Швидку доставку до пункту призначення.

Ми також маємо власний автопарк, що складається з десятків транспортних засобів, які ви можете вибрати як з нашою допомогою, так і самостійно. В арсеналі ресурсів ЕКСТРАЕКОНОМ також знаходяться міцні пакувальні матеріали та тара, а також штат професіоналів. Саме тому замовляти вантажне таксі у нашій компанії вигідно.

Экстра Эконом